inne

Prysznic głosowy - warsztaty dla kobiet

inne

Prysznic głosowy - warsztaty dla kobiet

Prysznic głosowy - warsztaty dla kobiet - Bilety

Popołudniowe warsztaty w ramach Dnia Kobiet w DK Boguszowice: Prysznic głosowy.

Fascynująca podróż w atmosferze odprężenia, głębokiego relaksu i uwolnienia. Podczas warsztatu rozluźnimy ciało, pogłębimy oddech i wydamy dźwięki. Naturalny głos wpływa korzystnie na całe ciało, umysł i duszę, wspiera układ fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Doświadczanie własnego głosu i głosu grupy podczas warsztatu pozwala m.in. na pobudzenie kreatywności, odnalezienie wewnętrznej mocy, wypoczynek, a także odreagowanie stresu. Warsztat dla każdego niezależnie od wieku, zawodu i zagłębienia w osobistej drodze.

Prowadząca: Mariola Rodzik-Ziemiańska – trenerka rozwoju (Szałas Rozwoju oraz Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM w Katowicach), aktorka pieśni i wokalistka (Zawiało oraz TOMrzy), animatorka (Port Sztuki), prowadząca Teatr Korzeni oraz starsza spec. ds. artystycznych i edukacji kulturowej w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Łącząc wiedzę wielu dziedzin, głównie: muzyki, teatru, psychologii, i geologii oraz wieloletnie doświadczenie stworzyła autorskie metody pracy w celu odkrywania mocy naturalnego głosu, wiodącego przez życie.
Absolwentka Szkoły Trenerów MERITUM, Politechniki Wrocławskiej o specjalności Geoinżynieria, oraz kursu Ziemia-Pieśń w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów: pracy z ciałem, aktorskich i wokalnych z zakresu śpiewu klasycznego, jazzowego, gospel oraz śpiewu archaicznego. Jej dzieciństwo związane było z folklorem Pogórzan Wschodnich, od 17 lat mieszka w Rybniku ze swoją artystyczną rodziną.

Zapraszamy także na Warsztaty Kobiecości: Taniec Flamenco, Yoga, Trening dna miednicy oraz mnogość smakowitości w Kawiarence i relaks z przepyszną kawą przy dźwiękach muzyki gitarowej flamenco na żywo w wykonaniu Miguela Czachowskiego.
W trakcie wydarzenia otwarte Targowisko Natury i Rozwoju.

Program:
13:00 - 14:00 Warsztaty Kobiecości, do wyboru:

 • Flamenco z tancerką Małgorzatą Golan (Sala Kameralna)
 • Prysznic głosowy z trenerką i pieśniarką Mariolą Rodzik-Ziemiańską - Szałas Rozwoju (Sala plastyczna IIp.)
  15:00-16:00 Spotkanie z psychologiem i trenerem Wojciechem Eichelbergerem
  17:00 - 17:30 Muzyka flamenco na żywo - Miguel Czachowski
  18:00 - 19:00 Warsztaty Kobiecości do wyboru:
 • Yoga z instruktorką Elwirą Zembrzuską (Sala Kameralna)
 • Trening dna miednicy z fizjoterapeutką Agatą Paryl (Sala Widowiskowa, scena)
  13:00 - 18:00 Targowisko Natury i Rozwoju oraz Kawiarenka Smakowitości

Bilet na każdy z warsztatów: 25 zł (po zakupie w Biletynie obowiązują zapisy w kasie DK lu pod numerem 32 42 52 016 w.23)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane