inne

Ramen Story 2 ONLINE z dostawą produktów

inne

Ramen Story 2 ONLINE z dostawą produktów

Ramen Story 2 ONLINE z dostawą produktów - Bilety

Przygotuj Ramen w swojej kuchni pod okiem SNECZA a my przywieziemy Ci wszstkie potrzebne produkty do domu*!

Wraz z Bartoszem Sneczem Dębskim zapraszamy Was na kolejną wspaniałą przygodę po Azji! Tym razem przeniesiemy się do kraju Kwitnącej Wiśni. Poznamy wszystkie tajniki cudownego, japońskiego dania jakim jest RAMEN.

Podczas części teoretycznej Snecz opowie nam czym charakteryzuje się Makaron Ramen. Dowiemy się na czym polega jego wyjątkowość i czemu tak świetnie nadaje się do tego japońskiego dania. Poznamy i wspólnie wykonamy wywar EKSPRESOWY MISO PAITAN drobiowo-wieprzowy z pysznymi dodatkami.

Nauczymy się, jaka jest różnica pomiędzy Shio, Shoyu i Miso ramen oraz które orientalne dodatki się z nimi idealnie komponują. Nauczymy się także czym jest TARE czy UMAMI...

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco i niezwykle smacznie! Do zobaczenia!

Realizujemy dostawy do większych miast oraz okolic na terenie całej Polski. Masz pytanie dotyczące dostawy napisz do nas na adres dostawy@cookstory.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane