inne

Sekrety przyrządzania hummusu - Warsztaty

inne

Sekrety przyrządzania hummusu - Warsztaty

Sekrety przyrządzania hummusu - Warsztaty - Bilety

Sekrety przyrządzania hummusu - Warsztaty | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Sekrety przyrządzania hummusu

27 maja (sobota), g. 10.30 - 12.30, sala 06, koszt 60 zł

Sekrety przyrządzania hummusu

Hummus jest tym, co łączy zarówno arabską, jak i żydowską część Izraela oraz większą część Bliskiego Wschodu. Ta pasta z gotowanej ciecierzycy, tahini, oliwy, soku z cytryny i czosnku znana jest ze swych zdrowotnych właściwości i smaku, wobec którego nie można być obojętnym. W kulinarne tajniki tworzenia tego kultowego dania wprowadzą nas najprawdziwsi specjaliści w tym temacie: Kasia „Pi” Pilitowska oraz Bart Suder, twórcy Hummusu Amamamusi i właściciele hummusiji przy ul. Meiselsa 4 w Krakowie, jedynego miejsca w Polsce, gdzie podaje się hummus w 24 smakach. Na zajęciach nauczą, jak się robi hummus unplugged w starej polskiej makutrze, hummus klasyczny i „hummus oswojony”, czyli hummus w rodzimych smakowych odsłonach.

ALTERNATYWNY FESTIWAL 2017

To już trzecia edycja Alternatywnego Festiwalu! Zapraszamy do Nowohuckiego Centrum Kultury w dniach 27-28 maja.

Tak jak podczas poprzednich edycji, i tym razem, znajdą Państwo u nas ciekawe wykłady i warsztaty, spotkania z interesującymi ludźmi i targi produktów alternatywnych. Układanie programu wydarzanie wchodzi właśnie w finalny etap. Już niebawem na stronie www.alternatywnyfestiwal.pl opublikujemy co, gdzie i kiedy. Ale już teraz możemy zapewnić, że zapowiada się wiele niecodziennych atrakcji, tematów dziwnych i treści niespodziewanych.

Zapowiada się naprawdę bardzo alternatywny weekend!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

wspaniałe warsztaty , bardzo przyjemni prowadzący , bezpośredni , kompetentni, z charyzma , pasją i perfekcyjnie przygotowani do warsztatów , byłam zachwycona
gops 29.05.2017 08:41

Polecane