inne

Sex & Cook - Warsztaty dla par

inne

Sex & Cook - Warsztaty dla par

Sex & Cook - Warsztaty dla par - Bilety

Sex & Cook - Warsztaty dla par | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

UWAGA: JEDEN BILET UPOWAŻNIA DO WSTĘPU DWIE OSOBY - CIEBIE I TWOJEGO PARTNERA

Czy jedzeniem można uwodzić? Czy istnieją afrodyzjaki mające konkretne działanie? Co powinno znaleźć się w idealnym menu na upojny wieczór? Na wszystkie te pytania odpowie Michał Toczydłowski, autor książki „Sex&Cook”, który we współpracy z seksuologiem Robertem Kowalczykiem, skomponował blisko 70 przepisów na seksualną ucztę.

Zapraszamy na niezwykle zmysłową opowieść kulinarną, podczas której przygotujemy potrawy na bazie afrodyzjaków i dowiemy się, co powinno trafić na nasze talerze, żeby wskrzesić pożądanie. Dzięki wskazówkom Michała (autora/szefa) odkryjecie jak skomponować dania, aby kolejne etapy zbliżenia : pożądanie (przystawka), podniecenie (zupa/pierwsze danie), orgazm (danie główne) i odprężenie (deser) dostarczyły Wam nieprzeciętnych wrażeń. Potrawy, które wspólnie stworzycie podczas warsztatów, pomogą Wam przełamać rutynę… nie tylko w sferze kulinarnej.

Podczas zajęć nauczycie się wielu cennych umiejętności kulinarnych, m.in. jak otwierać ostrygi, jak zrobić idealnie elastyczne ciasto makaronowe, czy jak upiec fondanta, by wypywała z niego czekolada.

To będzie niezapomniany, seksowny i smaczny wieczór ! <3

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane