inne

Slam Poetycki i koncert Szegetza

inne

Slam Poetycki i koncert Szegetza

Slam Poetycki i koncert Szegetza - Bilety

Listopadowy Slam poetycki to już trzeci slam z cyklu "Elektra Wierszem" w Czytelni Elektra! Slamowi towarzyszyć będzie koncert Szegetza.

Slam to popularna forma rywalizacji poetów, performerów, ludzi związanych z kabaretem, teatrem lub hip-hopem czy wszelkiej maści osób ciekawych sceny amatorów, która w zabawę od samego początku do końca włącza publiczność.

Zasady konkursu slamowego
Po o każdym z występów, na który w każdej z trzech rund jest odpowiednio 2,5 min, 3 min i 4 min, publiczność (a nie z góry wybrane jury) decyduje o dalszym awansie każdego z występujących.
Nagroda dla zwycięzcy/czyni to 500 złotych.

Koncert Szegetza
W przerwach pomiędzy slamowymi rundami wystąpi Szegetz to raper, który zaczynał słowa na polskich slamach poetyckich.Obecnie przygotowuję debiutanckie wydawnictwo pt. „Przedświt”.„Przedświt” to epka o porażkach, gapieniu się nocą w gwiazdy; o sarnach, miłości, chodzeniu po ulicy, oddechu i krwi. Komentuje siłę i brak sił, przyszłość i co teraz.Stylistycznie rozpięte między alt hip-hopem po atmosferyczne odmiany trapu. Całość materiału łączy przestrzenne brzmienie oraz przesterowane dźwięki.
Na żywo „Przedświtowi” towarzyszy poezja mówiona (spoken word) oraz wypuszczone dotychczas single. Przedświt to moment w mroku, moment w oczekiwaniu na światło.

Zapisy dla występujących (liczba miejsc ograniczona do 16!): mailowo - poetyckislammik@gmail.com do 23.59 26 listopada i od 19:15 na miejscu, przed wydarzeniem. Kto pierwszy ten lepszy!

Informacja o biletach dla widowni:
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Obowiązują bezpłatne wejściówkido pobrania online lub w Punkcie Informacyjnym Mazowieckiego Instytutu Kultury, przy ul. Elektoralnej 12

Pełen regulamin do wglądu u organizatora.

Dostepność:

  • pętla indukcyjna

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Slam Poetycki i koncert Szegetza

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne