inne

SmolnaDance - PRE - PILATES

inne

SmolnaDance - PRE - PILATES

SmolnaDance - PRE - PILATES - Bilety

SmolnaDance 2021 to sierpniowe warsztaty dla osób, które lubią różne formy ruchowe, w tym taneczne, oraz są otwarte na nowe wyzwania i aktywne spędzenie czasu.
Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku od 10.30 do 12.00 w sali tanecznej Domu Kultury Śródmieście przy Smolnej 9.

Warsztaty dla osób 16+. Liczba miejsc ograniczona (9)

PRE-PILATES - Warszatat

prowadzenie: Izabella Borkowska

Pre-Pilates to zajęcia, które przygotują do klasycznych pozycji metody Josepha Pilatesa. Ćwiczenia dotyczą niemal każdej części ciała, od palców stóp po skórę głowy. Ćwiczenia Pre-Pilates mają ogromną wartość, ponieważ stosowane są dla regeneracji po kontuzjach i dla zapobiegania kontuzjom w przyszłości.
Osobom, które już znają i praktykują metodę Pilates, zajęcia te pomogą w jeszcze bardziej świadomej pracy nad ciałem. Zwiększą i udoskonalą nabyte umiejętności, pogłębią wiedzę i znajomość metody Pilates. W metodzie tej praca jest cały czas prowadzona w skupieniu na ciele, ćwiczenia wykonywane są z precyzją, pozwalając odczuć, które mięśnie pracują przy danym ruchu. Współpraca z oddechem pomaga lepiej komunikować się ciałem i umysłem.
Na zajęcia najlepiej wziąć wygodny strój oraz własną matę. Ćwiczenia odbywają w skarpetkach lub na boso.

Izabella Borkowska – nauczycielka metody Pilates/choreografka/pedagożka tańca. Jest autorką choreografii do ponad 60 spektakli muzycznych i tanecznych (amatorskich i profesjonalnych). Prowadzi krajowe i międzynarodowe warsztaty taneczne. Jest pomysłodawczynią i realizatorką Ogólnopolskich Spotkań Tanecznych SPONTAN oraz konkursu tanecznego SoloDuoTrio. Ma na swoim koncie projekty plenerowe i wielokulturowe, kooperowała z zespołami polskimi i zagranicznymi (Berlin, Witebsk, Mińsk, Zagrzeb, Praga, Haga, San Remo, Lecco, Mediolan, Amsterdam, Newcastle, Neapol, Krzyżowa). Współpracowała z Teatrem Telewizji, Teatrem na Woli, Studiem Metro, Palladium Stage, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Muzycznym Gawęda, Grupą Teatralną OD JUTRA, Studiem Tanecznym AKCENT i Teatrem BAJ. Jej choreografie były wielokrotnie nagradzane na ogólnopolskich i zagranicznych festiwalach i konkursach (m.in. Najlepszy Choreograf Barcelona Dance Award 2009). Na co dzień choreografka Teatrów Tańca: Test, Slyde i Jazz. Realizuje autorski projekt techniki Pilates HAPPY RELAX, PILATES NIE TYLKO DLA TANCERZY. Ukończyła międzynarodowy kurs instruktora Pilates w Body Balanced Pilates School. W Domu Kultury Śródmieście pracuje jako starsza instruktorka, koordynatorka ds. tańca.

Opłata: 50 PLN (4 zajęcia/karnet)
Liczba miejsc ograniczona (9 osób)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje SmolnaDance - PRE - PILATES

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne