inne

Głos Joni - warsztaty dla kobiet

inne

Głos Joni - warsztaty dla kobiet

Głos Joni - warsztaty dla kobiet - Bilety

Z okazji Dnia Kobiet Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach zaprasza na spotkanie ze „Sztuką Kobiecości” wg dr Beaty Wróbel, seksuolog i ginekolog, współautorki pierwszych w Polsce przełomowych badań nad zdrowiem seksualnym kobiet.

W tym dniu polecamy także „Warsztaty Kobiecości” do wyboru: „Taniec Intuicyjny” / „Oddech Mandali” / „Głos Joni” / „Trening dna miednicy” / „Gimnastyka słowiańska” oraz mnogość smakowitości w Kawiarence „Z głową w Chmurach” i relaks z przepyszną kawą przy dźwiękach muzyki na żywo – “Kamil Owczarek w towarzystwie”. W trakcie wydarzenia zapraszamy na Targowisko Natury i Rozwoju.

„Głos Joni”
S.Kameralna II p. (18 osób)
Fascynująca podróż w głąb kobiecego ciała dzięki wibracji własnego głosu w atmosferze odprężenia, głębokiego relaksu i uwolnienia. Podczas warsztatu rozluźnimy ciało, pogłębimy oddech i wydamy dźwięki. Naturalny głos wpływa korzystnie na całe ciało, umysł i duszę, wspiera układ fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Doświadczanie własnego głosu i głosu grupy podczas warsztatu pozwala na pobudzenie kreatywności, odnalezienie wewnętrznej mocy Kobiety, wypoczynek, a także odreagowanie stresu. Warsztat dla każdego niezależnie od wieku, zawodu i zagłębienia w osobistej drodze.

Prowadząca: Mariola Rodzik-Ziemiańska – trenerka rozwoju i muzykoterapeutka (Szałas Rozwoju oraz Szkoła Trenerów w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM w Katowicach), aktorka pieśni i wokalistka (Zawiało oraz TOMrzy), prowadząca Teatr Korzeni, starsza spec. ds. artystycznych i edukacji kulturowej oraz koordynatorka Działu Artystycznego w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Współzałożycielka Szkoły z Wyboru w Rybniku. Absolwentka Szkoły Trenerów MERITUM, Politechniki Wrocławskiej, kursu teatralnego “Ziemia-Pieśń” w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu, obecnie adeptka Muzykoterapii Integralnej. Uczestniczka wielu kursów i warsztatów: psychologicznych i poświęconych pracy z ciałem, praktyk: teatralnych, aktorskich i wokalnych z zakresu śpiewu klasycznego, jazzowego, gospel oraz śpiewu archaicznego. W 1999 roku rozpoczęła drogę instruktora teatralnego pracując z grupami młodzieży w Klubie Filmowym “FOSA” przy Politechnice Wrocławskiej, prowadziła zajęcia z dziećmi w “Klubie Małego Artysty” w Fundacji Elektrowni Rybnik, pracowała jako instruktor i koordynator w wielu projektach, m.in. współpracując ze stowarzyszeniami: “Mały Kolberg”, “Uwagi wARTe”, “Instytut Społeczny Silesia”, “z Wyboru” oraz “Port Sztuki”. Łącząc wiedzę wielu dziedzin, głównie: teatru, muzyki, fizyki dźwięku, psychologii, psychosomatyki, energetyki ciała i geologii oraz wieloletnie doświadczenie trenerskie i sceniczne, stworzyła autorskie metody pracy w celu odkrywania mocy naturalnego głosu.

Bilety:
Spotkanie z dr Wróbel: 40 zł - https://biletyna.pl/inne/Dzien-Kobiet-Sztuka-kobiecosci/Rybnik
Każdy Warsztat: 30 zł*

*Kupując bilet na warsztaty prześlij równocześnie zgłoszenie na e-mail kasa.dkboguszowice@gmail.com (wpisując nazwę warsztatu, imię i nazwisko, nr telefonu)

W programie:
15:30 – 20:00 Targowisko Natury i Rozwoju
16:30 – Spotkanie z dr Beatą Wróbel – “Sztuka Kobiecości” poprowadzi Mariola Rodzik-Ziemiańska
17:30 – Muzyka na żywo „Kamil Owczarek w towarzystwie”
18:00 – 20:00 “Warsztaty Kobiecości” do wyboru:
18:00 – 19:00: „Trening dna miednicy” – Agata Paryl – s.Widowiskowa lub „Głos Joni” – Mariola Rodzik-Ziemiańska – s.Kameralna.
18:00 – 20:00 „Oddech Mandali” – Elwira Zembrzuska – s.Plastyczna IIp.
19:00 – 20:00 „Taniec Intuicyjny” – Zuzanna Łapka – s.Widowiskowa lub „Gimnastyka słowiańska” – Ewa Zimoń – s.Kameralna
Organizator: Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach / Współpraca: Szałas Rozwoju i Z głową w Chmurach

Gość specjalny: Dr Beata Wróbel
Doktor nauk medycznych, lekarka praktyk w zakresie ginekologii, położnictwa i seksuologii, filozofka, autorka pionierskich prac naukowych i popularnonaukowych z zakresu seksuologii ginekologicznej.

Laureatka nagrody „Mężczyzna i Kobieta” połączonych Towarzystw Naukowych Urologicznego, Ginekologicznego i Seksuologicznego otrzymanej w 2013 roku za szczególny wkład w interdyscyplinarny rozwój seksuologii. Współautorka polskiej wersji Indeksu Funkcji Seksualnej Kobiety, opublikowanej w Journal of Sexual Medicine w 2013. Autorka rozdziału pt. „Antykoncepcja w cyklu życia kobiety” we wznowionej w 2016. książce „Sztuka Kochania” Michaliny Wisłockiej. Bohaterka wydanej w 2020. książki pt: „Sztuka kobiecości”.

“Sztuka kobiecości” to zbiór rozmów z seksuolożką i ginekolożką dr Beatą Wróbel. Dziennikarka Aneta Borowiec rozmawia z doświadczoną, a także słynącą z ciętego języka i poczucia humoru lekarką o tym wszystkim, co się na kobiecość składa.

Muzyka na żywo:

“Kamil Owczarek w towarzystwie” - Duet wokalno-instrumentalny. Student warszawskiej Akademii Teatralnej, muzyk, artysta pełen polotu w towarzystwie wiolonczeli. Koncert na głos i ciepłe brzmienie wiolonczeli w niecodziennych aranżacjach, często zaskakujących, nawet samego twórcę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Głos Joni - warsztaty dla kobiet

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne