inne

Spotkanie Miłośników Pojazdów Militarnych

inne

Spotkanie Miłośników Pojazdów Militarnych

Spotkanie Miłośników Pojazdów Militarnych - Bilety

Żar lejący się nieubłaganie z bezchmurnego nieba, trzęsąca się pod gąsienicami ziemia, wszędobylski kurz i te same twarze, których widok każdego roku cieszy tak samo! Już w sierpniu przyjedź do Bornego Sulinowa i przeżyj to wydarzenie razem innymi pasjonatami militariów!

WAŻNE:

Uczestnikami wydarzenia mogą być pełnoletni posiadacze i pasażerowie pojazdów militarnych przyjmując:
• cztery osoby na pojazd osobowy i ciężarowy,
• dwie osoby na motocykl,
• dwie osoby na pojazd opancerzony lub gąsienicowy".

PAMIĘTAJ:

W formularzu zamówienia w polu dodatkowe informacje / uwagi do rezerwacji proszę wpisać nr rejestracyjny pojazdu militarnego.

Regulamin wydarzenia: http://bityl.pl/zS7tg

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Spotkanie Miłośników Pojazdów Militarnych

Po rocznej przerwie impreza bardzo dobrze zorganizowana. Jak na taki krótki okres od wydania decyzji od władz organizatorom udało się wszystko zorganizować, Szacunek. Może troszkę mało zlotowiczów. Ja byłem na tym zlocie już piąty raz. Gold 1100 Kraków.
Gold 1100 20.08.2021 10:13
Szanowni Państwo. To był już mój 6 zlot w Bornym Sulinowie cała organizacja jak i przebieg spotkania oceniam bardzo dobrze, przyjechali sympatycy miasta jak i techniki militarnej, wysoka cena za bilet oddzieliła sezonowców którzy przyjeżdżali tylko się nachlać i obrzyganym spać w namiocie nie wiedząc nawet jakie ma się na sobie umundurowanie, owszem było skromnie na obozowisku jak i na poligonie ale były momenty jak wjechały gąsienice że unosił się w powietrzu charakterystyczny kurz który co roku nam towarzyszył pozatym i tak udało się nawiązać nowe kontakty. Miło będę wspominał to spotkanie pomimo iż nie było tylu ludzi jak dotychczas. P.S Ochrona Bokser, Medycy i Żandarmeria Zlotowa- jak zawsze na najwyższym poziomie, mili,pomocni sympatyczni ludzie.
czerwony żuk 18.08.2021 21:12
byliśmy pierwszy raz, Impreza fajna, tankodrom rewelacyjny - wykorzystaliśmy. problem:: brak pryszniców oraz brak takowej informacji można go zabrać ze sobą, jak się o tym wie

Polecane z kategorii inne