inne

liteARTura : Spotkanie autorskie z Justyną Suchanek

inne

liteARTura : Spotkanie autorskie z Justyną Suchanek

liteARTura : Spotkanie autorskie z Justyną Suchanek - Bilety

liteARTura : Spotkanie autorskie z Justyną Suchanek

Justyna Suchanek – znana jako Sukanek – youtuberka, influencerka, montażystka i fotografka. W 2014 roku utworzyła kanał na YouTubie, na którym publikuje vlogi, autorskie charakteryzacje oraz teledyski. W swoim cyklu Szczerze o… często porusza kontrowersyjne tematy, takie jak depresja, samobójstwo czy autodestrukcja. Na swoim profilu na Instagramie często podejmuje tematy, których inni wolą unikać. Pokazuje nie tylko same dobre chwile, ale i te najgorsze. Motywuje i inspiruje ludzi do walki o lepsze życie. Dzięki temu wielu z nich sięgnęło po odpowiednią pomoc i z każdym dniem radzi sobie coraz lepiej.

Książka ,,Jak się nie zabić i nie zwariować”

W książce, Justyna szczerze opowiada o dorastaniu w rodzinie z problemem alkoholowym,
o swoich nastoletnich zmaganiach z depresją, próbach samobójczych, pobytach w szpitalach psychiatrycznych, autodestrukcyjnych myślach i uzależnieniu od miłości. Ale przede wszystkim o tym, jak odnaleźć drogę do samego siebie. Pisze też, jak dzięki pomocy terapeutów i samoświadomości uporządkowała swoje uczucia, zakończyła niezdrowe relacje i pokochała samą siebie.

Masz prawo do szczęścia – zapewnia Justyna,
Odważ się z niego skorzystać.
Życie może jeszcze Cię pozytywnie zaskoczyć.
Pozwól sobie pomóc.

Prowadzący: Radosław Kapias, w Internecie znany jako ,,Warjat Radek”. Aktywny influencer oraz youtuber, który na swoim kanale na YouTube prowadzi serię 10 pytań, gdzie w formie luźnego wywiadu przepytuje osoby znane i lubiane ze świata Internetu oraz telewizji. W życiu prywatnym przyjaciel Justyny Suchanek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje liteARTura : Spotkanie autorskie z Justyną Suchanek

Bardzo dobrze zorganizowane spotkanie, dziękuję.
Witam. Nie dotarliśmy na spotkanie. Pozdrawiam

Polecane z kategorii inne