inne

Step by step: MEXICO - Podstawy kuchni meksykańskiej

inne

Step by step: MEXICO - Podstawy kuchni meksykańskiej

Step by step: MEXICO - Podstawy kuchni meksykańskiej - Bilety

Step by step: MEXICO - Podstawy kuchni meksykańskiej | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Do lata już coraz bliżej... lecz jeżeli już chcecie poczuć prawdziwie letni klimat, serdecznie zapraszamy Was na kulinarną przygodę do Meksyku!

Warsztaty Step by step: MEXICO to wspaniała nauka podstaw kuchni meksykańskiej i niesamowita podróż smaków. To opowieść dla początkujących, którzy uwielbiają jeść i chcą nauczyć się smacznie gotować.

Na warsztatach zdobędziecie podstawowe umiejętności, m.in. jak rozpoznać dobrej jakości mięso, owoce czy warzywa. Poznacie tajniki obierania i filetowania owoców, robienia doskonałego, prawdziwego guacamole oraz sals, a także zrobicie domowy (pikantny) majonez! Wykonamy także domowe chipsy nachos. Nauczycie się także jak dobierać przyprawy, jak je przechowywać i gdzie je najlepiej kupować. Kuba pokaże, jak w prosty sposób można przyrządzić wyjątkowe dania z zaledwie kilku produktów.

Poznacie klasyczne, meksykańskie jedzenie, takie jak chilli con carne, guacamole czy kolorowe salsy <3 Wszystkie dania stworzymy na bazie świeżych, zdrowych warzyw, owoców, mięsa oraz niezwykle aromatycznych przypraw i ziół. Dowiecie się także wielu ciekawostek jak gotować smacznie i szybko!

Zabierz ze sobą znajomych i wpadaj do nas po nowe inspiracje!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane