inne

Strawberry Story - Truskawkowa rozpusta ONLINE

inne

Strawberry Story - Truskawkowa rozpusta ONLINE

Strawberry Story - Truskawkowa rozpusta ONLINE - Bilety

Strawberry Story - Truskawkowa rozpusta ONLINE | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Kochani!! Rozpoczynamy sezon na TRUSKAWKI! <3 <3 <3

Truskawki to jedne z najpopularniejszych roślin owocowych uprawianych w ogrodach i na działkach... Ale czy wiecie, że przepyszny smak to nie jedyna zaleta truskawek?

Mają one wiele cennych właściwości zdrowotnych, które poprawiają stan zdrowia i Wasze samopoczucie... Truskawki działają też dobroczynnie na serce: obniżają poziom cholesterolu i ciśnienie tętnicze. Najcenniejsze wartości odżywcze i witaminy to także: potas, fosfor, wapń, magnez, sód, żelazo, cynk, mangan, witaminy A, B1, B2, B3, B6, C, E, kwas foliowy, błonnik oraz węglowodany.

W kuchni truskawki możemy wykorzystać na wiele sposobów. Owoce te idealnie komponują się nie tylko z deserami, ale także w sałatkach, z mięsem czy w letnich drinkach!

Podczas warsztatów z Kubą Błogowskim wspólnie zrobimy kilka przepysznych i niecodziennych dań. Będzie pysznie i mega wiosennie! Zapraszamy! <3

Na zakończenie warsztatów ONLINE będziecie mieli okazję zadać pytania Szefowi Kuchni, który rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości. Będzie inspirująco, zdrowo i niezwykle smacznie! Do zobaczenia! <3

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane