Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

Świat i okolice | Podróże solo

inne

Świat i okolice | Podróże solo

Świat i okolice | Podróże solo - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Czy musimy oszczędzać przez cały rok, aby móc pozwolić sobie na atrakcyjną wycieczkę? Jak zacząć przygodę z podróżowaniem solo? Co powinniśmy wiedzieć przed wyruszeniem w pierwszą samotną ekspedycję? Na te wszystkie pytania odpowie nasz kolejny gość, z którym spotkamy się w ramach naszego cyklu Świat i okolice.

Natalia Bogucka jest zapaloną podróżniczką, która od 2018 roku z ogromnym entuzjazmem zaraża swoją pasją innych. W mediach społecznościowych publikuje wspomnienia i anegdoty związane z licznymi wyprawami. Szczególną uwagę poświęca lokalnej gastronomii, a smaki odwiedzanych miejsc zamyka na fotografiach swojego podróżniczego Instagrama – dokadtymrazemm.**

Poza relacjonowaniem wycieczek Natalia edukuje początkujących podróżników na swojej facebookowej grupie. Adepci budżetowego podróżowania, którzy obserwują ją w sieci, mogą liczyć na wskazówki dotyczące okazyjnych przelotów, przejazdów czy tanich wycieczek. Niezwykłym w podróżach Natalii jest ich solowy wymiar. Wiele osób zastanawia się, czy samotne podróżowanie jest bezpieczne, szczególnie dla kobiety. Ta jednak z każdą kolejną samotną wyprawą obala tego typu mity i z pewnością zrobi to także podczas naszego spotkania!

Jeśli chcecie dowiedzieć się, dlaczego warto podjąć ryzyko podróżowania solo oraz jak planować podróż, aby każdy punkt na mapie był interesującą stacją, przybądźcie na spotkanie!

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Świat i okolice | Podróże solo

Jestem bardzo zadowolona, że mogłam posłuchać Pani Natalii! Całość była bardzo ciekawie opowiedziana. Nie nudziłam się ani przez chwilę :) Konkretnie i na temat, bez zbędnego przeciągania ;)
Anna 04.02.2022 21:17
Świat i okolice | Podróże solo
Toruń, 02.02.2022
Centrum Kultury Dwór Artusa

Polecane z kategorii inne