inne

Syberia Południowa – Tuwa, Ałtaj, Chakasja

inne

Syberia Południowa – Tuwa, Ałtaj, Chakasja

Syberia Południowa – Tuwa, Ałtaj, Chakasja - Bilety

Wracamy ze znanymi i lubianymi SPOTKANIAMI GLOBTROTERÓW!

Podczas wrześniowego spotkania poznamy mniej znane krainy Syberii: odwiedzimy Kotlinę Tuwińską i górzyste tereny Sajanu Zachodniego i Ałtaju. Odkryjemy świat na pograniczu buddyzmu i prawosławia oraz dawnych kultur, które pozostawiły po sobie kurhany i megality, wpisujące się w krajobraz chakaskich stepów. Poznamy także tradycyjną kulturę mieszkańców Tuwy, której ważnym elementem jest śpiew gardłowy, osławiony przez znaną na całym świecie grupę Huun-Huur-Tu.

wstęp wolny, rezerwacja miejc online lub w DK Kadr
sala: Broadway
Liczba miejsc ograniczona.

Szanowni Państwo,
pamiętajmy, że działamy w czasie trwania epidemii. Każda z placówek wprowadza dodatkowe zabezpieczenia (w tym płyny dezynfekujące, oznakowanie przestrzeni itd.), regulamin funkcjonowania placówki, wytyczne dotyczące uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych Na naszej stronie www: https://www.dkkadr.waw.pl/regulaminy-oswiadczenia-instrukcje/ znajdziecie Państwo dokumenty, z którymi zapoznanie się jest warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez DK KADR w czasie trwania stanu epidemii.
Prosimy o ich pobranie oraz – jeśli to wymagane – wydrukowanie i podpisanie odpowiednich oświadczeń. Oświadczenia znajdziecie również Państwo w naszej recepcji. Wypełnienie niniejszego oświadczenia jest warunkiem uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez DK KADR.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane