Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Sylwester w Kameralnym

Bilety

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Sylwester w Kameralnym


Jak działają recenzje?
Obsługa się bardzo napracowała
Małgorzata 02.01.2024 10:31
Doskonały catering, świetny dobór filmów, miła obsluga i super goście:)
Ins 01.01.2024 19:19
Impreza bardzo udana, wyemitowane filmy bardzo ciekawe, przygotowanie całości spotkania oceniam pozytywnie. Brakowało mi jedynie werbalnego wprowadzenia oraz przedstawienia porządku spotkania przez organizatorów.
Piotr 01.01.2024 14:08
Trochę za mało miejsca w samej knajpie. Nie dało się zjeść w normalny i wygodny sposób. Obsługa słabo zaangażowana. Zabrakło paru słów na początku - jakiegoś powitania oraz wygłoszenia jakiś informacji przed wyświetleniem danego filmu. Trochę za drogo. Przydałyby się chociaż jakieś najzwyklejsze soki a nie tylko wina. Reszta ok, miła atmosfera.
Nat 01.01.2024 11:20
Bardzo zaangażowana i miła obsługa wydarzenia, przekąski dopasowane do różnych preferencji dietetycznych, dużo zdrowych i smacznych potraw. Dobre wina. Ciekawe filmy, dobrze dobrane do nastroju, chociaż może nie były to lekkie komedie tylko dzieła dużo ambitniejsze (ale to, w końcu, kino studyjne). Mile spędzony sylwestrowy wieczór, polecamy bardzo!
V Michał 01.01.2024 10:48
Prawie wszystko było w porządku, za wyjątkiem Pana na wejściu w hotelu który chyba pracował za karę w tym dniu. Nie za bardzo zainteresował się nami, nie za bardzo go interesowali uczestnicy "Sylwestra w Kameralnym" Reszta była już OK. Obsługa kelnerska - ukraińska bardzo się starała, na plus. Jedzenie na plus. Dalej już w kinie Kameralnym, Pani organizująca imprezę bardzo miła i dbała by wszyscy czuli się świetnie. Wielki szacunek dla tej Pani. Warto jeszcze raz zaliczyć Sylwestra. Na pewno czymś zaskoczy w przyszłym roku. Kino klimatyczne. Polecam również jako kino, warto przyjść wcześniej przed seansem i chwilę spędzić w murach podziemni. Wyrazy uznania dla Organizatora. Polecam.
Adator 02.01.2020 21:51
Przemiły wieczór Sylwestrowy! Wspaniała kolacja w hotelu Hilton, duży wybór win oraz deserów w Kino Kameralne Café, no i znakomity film Oficer i szpieg. Wszystko w sympatycznej, bezpretensjonalnej atmosferze. Jedyne do czego możnaby sie "przyczepić" to oświetlenie podczas kolacji w hotelu - mogło być bardziej nastrojowe, zamiast konferencyjnych jarzeniówek. Poza tym szczegółem, Sylwester pierwsza klasa!
Magda O. 01.01.2020 15:23
Fatalna kolacja w Hotelu Hampton by Hilton, która była częścią tego sylwestra. Fatalna pod względem obsługi i organizacji. Fatalna pod względem jedzenia - zupa była prosto z mikrofalówki, deser (ciasto) prosto z lodówki (niejadalne). Część sylwestra, która odbywała się w kinie bardzo miła.
zulu 01.01.2020 11:40