inne

Trening dna miednicy - warsztaty dla kobiet

inne

Trening dna miednicy - warsztaty dla kobiet

Trening dna miednicy - warsztaty dla kobiet - Bilety

Z okazji Dnia Kobiet Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach zaprasza na spotkanie ze „Sztuką Kobiecości” wg dr Beaty Wróbel, znanej seksuolog i ginekolog, współautorki pierwszych w Polsce przełomowych badań nad zdrowiem seksualnym kobiet.

W tym dniu polecamy także „Warsztaty Kobiecości” do wyboru: „Taniec Intuicyjny” / „Oddech Mandali” / „Śpiew Joni” / „Trening dna miednicy” / „Gimnastyka słowiańska” oraz mnogość smakowitości w Kawiarence „Z głową w Chmurach” i relaks z przepyszną kawą przy dźwiękach muzyki na żywo – “Patrycja Mizerska i Kamil Owczarek”. W trakcie wydarzenia zapraszamy na Targowisko Natury i Rozwoju.

„Trening dna miednicy”
S.Widowiskowa (20 osób)
Praktyczny warsztat poznania czy ponownego rozpoznania mięśni dna miednicy. Nastawiony na kształtowanie samoświadomości ciała poprzez subtelny i bezpieczny system ćwiczeń. Przynosi on długotrwałą ulgę w dolegliwościach uroginekologicznych i seksualnych oraz stabilizuje i chroni przed przeciążeniami. Warsztat świadomej kontroli mięśni dna miednicy, wyjaśniający nieporozumienia, obalający mity związane z tą niewidoczną i czasem zapomnianą częścią ciała. Jest też dobrym wstępem do rozpoczęcia profilaktyki zdrowotnej. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku i o różnej kondycji psychofizycznej. Opracowany, by móc wprowadzać go w czynności dnia codziennego.

Prowadząca: Agata Paryl – fizjoterapeutka z 15-letnim doświadczeniem. Czynny Instruktor Nordic Walking i pływania. Uczestniczka wielu warsztatów, kursów i konferencji dotyczących między innymi: Terapii Watsu, Dietetyki i Odchudzania, Porozumienia bez Przemocy oraz wspierania rozwoju dzieci i osób niepełnosprawnych. Mama trójki dzieci. Interesuje się psychologią żywienia i praktycznymi sposobami wzmacniania zdrowia. Wolny czas wykorzystuje na poszukiwanie i doświadczanie aktywnych form ruchu.

Bilety:
Spotkanie z dr Wróbel: 40 zł - https://biletyna.pl/inne/Dzien-Kobiet-Sztuka-kobiecosci/Rybnik
Każdy Warsztat: 30 zł*

*Kupując bilet na warsztaty prześlij równocześnie zgłoszenie na e-mail kasa.dkboguszowice@gmail.com (wpisując nazwę warsztatu, imię i nazwisko, nr telefonu)

W programie:
15:30 – 20:00 Smacznie i zdrowo „Z głową w Chmurach” – kawiarenka z przekąskami oraz Targowisko Natury i Rozwoju

16:30 – Spotkanie z dr Beatą Wróbel – “Sztuka Kobiecości” poprowadzi Mariola Rodzik-Ziemiańska

17:30 – Muzyka na żywo “Mizerska-Owczarek w towarzystwie”

18:00 – 20:00 “Warsztaty Kobiecości” do wyboru:

18:00 – 19:00: „Trening dna miednicy” – Agata Paryl – s.Widowiskowa lub „Śpiew Joni” – Mariola Rodzik-Ziemiańska – s.Kameralna.

18:00 – 20:00 „Oddech Mandali” – Elwira Zembrzuska – s.Plastyczna IIp.

19:00 – 20:00 „Taniec Intuicyjny” – Dorota Dyszy – s.Widowiskowa lub „Gimnastyka słowiańska” – Ewa Zimoń – s.Kameralna

Organizator: Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach / Współpraca: Szałas Rozwoju

Gość specjalny: Dr Beata Wróbel
Doktor nauk medycznych, lekarka praktyk w zakresie ginekologii, położnictwa i seksuologii, filozofka, autorka pionierskich prac naukowych i popularnonaukowych z zakresu seksuologii ginekologicznej.

Laureatka nagrody „Mężczyzna i Kobieta” połączonych Towarzystw Naukowych Urologicznego, Ginekologicznego i Seksuologicznego otrzymanej w 2013 roku za szczególny wkład w interdyscyplinarny rozwój seksuologii. Współautorka polskiej wersji Indeksu Funkcji Seksualnej Kobiety, opublikowanej w Journal of Sexual Medicine w 2013. Autorka rozdziału pt. „Antykoncepcja w cyklu życia kobiety” we wznowionej w 2016. książce „Sztuka Kochania” Michaliny Wisłockiej. Bohaterka wydanej w 2020. książki pt: „Sztuka kobiecości”.

“Sztuka kobiecości” to zbiór rozmów z seksuolożką i ginekolożką dr Beatą Wróbel. Dziennikarka Aneta Borowiec rozmawia z doświadczoną, a także słynącą z ciętego języka i poczucia humoru lekarką o tym wszystkim, co się na kobiecość składa.

Muzyka na żywo:

“Patrycja Mizerska i Kamil Owczarek” – Duet wokalno-instrumentalny. Wokalistka Studia Accantus i Teatru Muzycznego ROMA, wyśpiewująca wiersze światowych i wybitnych Poe… tu w towarzystwie studenta warszawskiej Akademii Teatralnej. Koncert na dwa głosy, okraszony ciepłym brzmieniem wiolonczeli i niecodziennymi aranżacjami, często zaskakującymi, nawet samych twórców.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Ciekawe zajęcia

Polecane