inne

Valentines Story - Romantyczny wieczór przy świecach

inne

Valentines Story - Romantyczny wieczór przy świecach

Valentines Story  - Romantyczny wieczór przy świecach - Bilety

Valentines Story - Romantyczny wieczór przy świecach | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022

Serdecznie zapraszamy wszystkich zakochanych na niezwykle smaczną i seksowną, kulinarną opowieść... Będzie to kuchnia pełna zmysłów, intrygujących smaków i zapachów <3

Zamiast wieczoru w domu zapraszamy na wykwintną kolację przy świecach, którą będziecie mogli przygotować we dwoje, w naszym studiu w Cook Story! Każda para zasiądzie przy osobnym, pięknie udekorowanym stoliku by móc celebrować ten wyjątkowym wieczór.

Zmysłowe gotowanie przy lampce wina oraz akompaniamencie klimatycznej muzyki to propozycja dla wszystkich, którzy chcą zaskoczyć najbliższą osobę. W końcu nic nie smakuje tak wspaniale, jak własnoręcznie przygotowane dania, w które włożyliśmy serce!

Michał Toczyłowski, młody Szef Kuchni, autor książek m.in. "Sex & Cook" podzieli się z nami ciekawostkami i anegdotami dotyczącymi dań z całego świata! Poznacie także wiele ciekawostek kulinarnych, nauczycie się wielu ciekawych umiejętności oraz nietypowych, ale ekscytujących połączeń smakowych, które sprawią, że wasze zmysły oszaleją!W końcu najlepszą przyprawą jest MIŁOŚĆ! <3 Zrób wspaniałą niespodziankę bliskiej ci osobie i zarezerwuj bilety już dziś!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane