inne

Wieczór opowieści z demonami słowiańskimi

inne

Wieczór opowieści z demonami słowiańskimi

Wieczór opowieści z demonami słowiańskimi - Bilety

Tam gdzie kończy się "nasze", a zaczyna nieznane - wszystko jest możliwe. Widzialne przeplata się z niewidzialnym. Bezpieczne z groźnym. Jakie demony, według wierzeń słowiańskich, mogliśmy spotkać i czy dziś nadal możemy? Jak powinniśmy się zachować, kiedy je zobaczymy? Jednym słowem wieczór opowieści z demonami słowiańskimi w roli głównej. Opowiadał będzie Szymon Góralczyk z Karawany Opowieści w towarzystwie muzyczki Basi Songin (mandolina, koshi, bęben obręczowy, drumla, pójdźka basy).

SZYMON GÓRALCZYK - bajarz, podróżnik i poszukiwacz. Opowiadać zaczął przez Tolkiena i mitologię nordycką. Później oczarowały go baśnie, zwłaszcza skandynawskie i polskie (kaszubskie). Najchętniej opowiada bez mikrofonu i na boso, tak po prostu. Z opowieściami odwiedził już wiele miast w Polsce i za granicą (Meksyk, Kuba, Palestyna). Wierzy w moc słowa, które może kształtować rzeczywistość.

Miejsce: MOK „Amfiteatr” Radom, Kawiarnia Artystyczna, ul. Parkowa 1

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Wieczór opowieści z demonami słowiańskimi

Świetny klimat, bardzo kameralny występ. Pan Szymon i pani Basia mają talent do opowiadania. Poza tym doskonale się uzupełniają. Pani Basia ma piękny głos i talent do dopasowania muzyki do opowiadania. Cudowny wieczór!

Polecane z kategorii inne