inne

Wieczór Walentynkowy

inne

Wieczór Walentynkowy

Wieczór Walentynkowy - Bilety

W dzień Świętego Walentego, patrona zakochanych zabierzemy publiczność w muzyczną podróż w rejony miłości i namiętności, w rytmie największych polskich i światowych przebojów.

Gwarantujemy przeżycie romantycznego wieczoru wspólnie śpiewając ,,Zakochani są wśród nas", ,,Nie kochać w taka noc to grzech", „Śnić noc”, „Love me tender” i wiele innych.

Po koncercie zabrzmią utwory, które z pewnością porwą publiczność do tańca. W rytmie utworów ,,Karuzela", ,,Autostop", ,,Brzydula i rudzielec”, czy ,,Chłopak z gitarą" tanecznym krokiem przeniesiemy się w lata 50. i 60.

Muzyka jest najpiękniejszą scenografią uczuć. W ten walentynkowy wieczór scenografię pełną emocji i uniesień stworzą dla Państwa: Barbara Droździńska, Lesław Białecki oraz Aurelia Sobczak.

Barbara Droździńska pochodzi z dawnych polskich kresów wschodnich, jest absolwentką Akademii Muzycznej w Mińsku w klasie fortepianu. Dysponuje wspaniałym ponad dwuoktawowym głosem pozwalającym jej śpiewać trudny i różnorodny repertuar. Artystka jest jedną z najlepszych w Polsce wykonawczyń repertuaru rosyjskiego, białoruskiego i ukraińskiego. Piosenkarka ma w dorobku brawurowe wykonania muzyki rozrywkowej.

Lesław Białecki – absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi wydziału wokalno-aktorskiego. Solista Teatru Muzycznego w Łodzi. Współpracował z wiedeńskim teatrem ,,Theatre an der Wien,, z którym występował na scenach teatralnych w Belgii , Danii, Holandii, Luksemburga , Niemiec , Hiszpanii, Francji, Austrii ,Portugalii, Norwegii. Wykonywał partie solowe Col. Pickeringa w musicalu „My Fair Lady”, postać Raula w musicalu “The Phantom of the Opera” oraz Kajfasza w “Jesus Christ Super Star”. Występował w galach musicalowych „Gala Night” oraz ”Musical Classics” A .L .Webera oraz w musicalach: „Evita”, „Cats”, „Les Miserable’s”, „Cabaret”, „Kiss me Kate”, „Der Mann Von La Mancha”, “Hello Dolly”, “Chicago”, “A Chorus Line”, “Fiddler on the roof”. Posiada bogaty repertuar koncertowy obejmujący zarówno arie operowe, musicalowe, pieśni kompozytorów muzyki klasycznej oraz pieśni patriotyczne i światowe standardy muzyki rozrywkowej.

Koncert wyreżyserowała i poprowadzi Aurelia Sobczak – aktorka związana z warszawską sceną teatralną i filmową. Współpracowała m.in. z Andrzejem Marią Marczewskim, Markiem Pasiecznym, Tadeuszem Słobodziankiem oraz Grzegorzem Królikiewiczem. Dużą popularność przyniosła jej rola Reginy w polskim serialu pt. „Plebania”. Aktorka chętnie podejmuje role trudne o charakterze komediowym i dramatycznym. Lubi podróżować z muzyką klasyczną.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Wieczór Walentynkowy

Super występ i wspaniała zabawa ! Podziękowania za organizację !😄😄

Polecane z kategorii inne