Wydarzenia Wołomin 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Wołomin


Koncert zespołu Czarnina

 KUP BILET

Magic Of The Queen - Bohemian Rhapsody

 KUP BILET

Warsztat szkoleniowy dla kobiet | "Radykalne Wybaczanie"

 KUP BILET

Rytmy Hawany z Tocororo Libre

 KUP BILET

Andrzej Poniedzielski – Urodzinowy wieczór kabaretowy

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET
Wydarzenia Wołomin

Masz sporo wolnego czasu i nie wiesz, co z nim zrobić? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów - wszystkie je znajdziesz w serwisie internetowym Biletyna. Na stronie czeka na Ciebie kalendarz wydarzeń kulturalnych, które zaplanowane są w najbliższym czasie w Twoim mieście. Za pośrednictwem serwisu kupisz też bilety. Film, spektakla może koncert? U nas każdy znajdzie coś dla siebie. W Wołominie będzie się działo!

Atrakcje Wołomin 2023/2024 - nie tylko dla mieszkańców

Każdy z nas chyba czeka na weekend. Spotkania ze znajomymi, wspólne wyjście na koncert, kolacja w nowo otwartej restauracji... - możliwości spędzenia wolnych dni jest całkiem sporo. W Wołominie także nie musisz się nudzić! Alternatywą dla spędzania czasu w domu jest wyjście ze znajomymi na miasto - zwłaszcza wiosną i latem odbywa się tam wiele ciekawych wydarzeń.

Kino Kultura proponuje projekcje filmów - zarówno polskich, jak i zagranicznych. Powiatowe Centrum Kultury Fabryczka w Wołominie zaprasza na premiery spektakli. Sporo dzieje się też w plenerze…

Imprezy Wołomin 2023/2024 - najciekawsze wydarzenia dla kobiet i mężczyzn, młodzieży, a także najmłodszych widzów

Powiatowe Centrum Kultury Fabryczka i pozostałe instytucje w Wołominie zapraszają mieszkańców na wydarzenia, które odbędą się w mieście w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach. Kalendarz i bilety dostępne są w serwisie Biletyna!

Z myślą o maluchach przygotowano projekcje filmów animowanych. Kino Kultura nie zapomniało o dorosłych, w tym fanach filmów grozy. Z kolei miłośnicy dobrego humoru będą mieli okazję pośmiać się ze skeczów ulubionych kabaretówi stand-uperów. Na deskach wołomińskiego centrum kultury wystąpi między innymi Andrzej Poniedzielski. Nie zabraknie też dobrej muzyki - melomani będą mieli okazję posłuchać Karoliny Leszko i innych gwiazd.

Kino, muzyka, teatr, a może sport? Kalendarz wydarzeń i bilety czekają w serwisie Biletyna!

W serwisie Biletyna znajdziesz bilety na wydarzenia z różnych kategorii - mamy tutaj kino i teatr, kabaret i stand-up, koncert i festiwal... Możemy tak wymieniać bez końca! Nie brakuje również propozycji dla najmłodszych widzów. Imprezy im dedykowane znajdziesz w zakładce ,,dla dzieci".

Bilety na imprezy kulturalne to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, a także na prezent. Taki upominek z pewnością ucieszy nie tylko dorosłych, ale i młodzież. Świetnym rozwiązaniem są vouchery o określonej kwocie. Są one przeznaczone do wykorzystania w ciągu 48 miesięcy, dzięki czemu obdarowany może sam zdecydować, na jakie wydarzenie się wybierze.