Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

inne

Wkręć się w sztukę: C jak Czajkowski

inne

Wkręć się w sztukę: C jak Czajkowski

Wkręć się w sztukę: C jak Czajkowski - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Czas na trzecią literkę alfabetu! „C” jak Czajkowski! Tym razem będziemy zgłębiać twórczość Piotra Czajkowskiego. Wiecie, że sztuka to nasze drugie imię?

12 grudnia, godz. 10.00 i 12.00 – ul. Daszyńskiego 5

Wstęp biletowany: 15 zł - bilet pojedynczy, 30 zł - bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły):
*kupując bilet, wybierasz godzinę warsztatów. Wejściówkę kupisz również w kasie Amfiteatru w dniu wydarzenia.

Świat muzyki to magiczna przestrzeń, która pozwala słuchaczom udać się w podróż po zakątkach wyobraźni. Dlatego kolejne spotkanie z Panem od plastyki – Radkiem Kowalikiem poświęcone literze „C” nawiąże do twórczości Piotra Czajkowskiego. C jak Czajkowski, czyli rosyjski kompozytor, któremu zawdzięczamy takie utwory jak: „Jezioro Łabędzie”, „Dziadek do orzechów” i „Śpiąca Królewna”. Twórczość Czajkowskiego wpłynęła na wygląd i formę dalszego rozwoju świata muzyki.
Kompozycje Czajkowskiego znane są na całym świecie, a w Polsce w wielu miastach nazwano ulice jego imieniem - między innymi w Radomiu. Trzecie spotkanie z cyklu „Wkręć się w sztukę” będzie zupełnie inne od pozostałych. Będziemy tworzyć muzykę, a także interpretować ją przez ruch. Dzieci i rodzice wcielą się w rolę instrumentalistów, a także dyrygentów orkiestry, którą wspólnie stworzymy. Ćwiczenia pomogą nam rozwinąć naszą uważność, a także umiejętność słuchania muzyki, ale też siebie nawzajem. Dzieci będą mieć okazję sprawdzić się w rolach zarówno członków zespołu jak i liderów. Muzyka klasyczna będzie pretekstem do zabawy niezależnie od wieku uczestników. Na to spotkanie zapraszamy w wygodnym obuwiu, chociaż najwygodniej będzie nam się pracowało w skarpetkach.

Pan od plastyki: Radek Kowalik – arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii. W swojej wieloletniej pracy z dziećmi skupia się na wzmacnianiu poczucia pewności siebie i sprawczości uczestników zajęć. Na pierwszym miejscu stawia zabawę i rozwój kreatywności, efekt końcowy ćwiczeń jest tylko dodatkiem do tego co wydarza się w procesie twórczym. Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

Liczba miejsc ograniczona!

Działania prowadzone w zgodzie ze wszystkimi zaleceniami i obostrzeniami sanitarnymi. Na naszych wydarzeniach możesz czuć się bezpiecznie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Wkręć się w sztukę: C jak Czajkowski

Ciekawe zajęcia dla najmłodszych, chociaż dorośli równie dobrze się bawili. Polecam!
Aneta 15.12.2021 15:33
Wkręć się w sztukę: C jak Czajkowski
Radom, 12.12.2021
Daszyńskiego 5 - parter
Wspaniała zabawa dla całej rodziny!
Iza 13.12.2021 14:14
Wkręć się w sztukę: C jak Czajkowski
Radom, 12.12.2021
Daszyńskiego 5 - parter

Polecane z kategorii inne