Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Wkręć się w sztukę: L jak Lempicka

inne

Wkręć się w sztukę: L jak Lempicka

Wkręć się w sztukę: L jak Lempicka - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bohaterką spotkania będzie Tamar Łempicka – artystka największego światowego formatu, szeroko znana jako de Lempicka – gdyż większość swojego życia spędziła poza granicami Polski. Na stałe zamieszkała w Nowym Jorku, gdzie kariera malarki rozwinęła się niezwykły sposób. Jej obrazy utrzymane w nurcie art déco to głównie portrety kobiet w przeróżnych kontekstach. W 2018 r. jej obraz “La Musicienne” został sprzedany na aukcji w Nowym Jorku za ponad 9 mln $, stając się najwyżej wylicytowanym na ten czas obrazem polskiego artysty w historii. Na spotkaniu “Wkręć się w sztukę” z Panem od Plastyki poznamy sylwetkę artystki oraz jej obrazy. Zainspirowani jej stylem stworzymy swoje wyjątkowe prace oparte na formach graficznych i rysunku, idealne do domowej galerii.

Warsztaty poprowadzi Radek Kowalik – znany jako Pan od plastyki – arteterapeuta, fotograf, kulturoznawca, animator kultury, gospodarz Domu Entuzjastów Sztuki, Kultury, Arteterapii.

Formuła rodzinnych warsztatów artystycznych sprzyja wzmacnianiu więzi między uczestnikami, kreatywnemu rozwiązywaniu trudności związanych z działaniami twórczymi, ćwiczeniu komunikacji i rozwijaniu umiejętności pracy w zespole. Twórcza ekspresja jest narzędziem do redukcji napięcia, a także rozwoju małej motoryki dziecka.

Wydarzenie familijne dla uczestników od lat 4.

BILETY WSTĘPU: 20 zł – bilet pojedynczy, 40 zł – bilet rodzinny (1 dziecko + 1 dorosły). Bilety dostępne na www.biletyna.pl. Wejściówkę kupisz również w dniu wydarzenia w kasie przy Daszyńskiego 5 (płatność tylko gotówką).

Liczba miejsc ograniczona.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Wkręć się w sztukę: L jak Lempicka


Jak działają recenzje?
Dziecko było pierwszy raz,fajne,kreatywne zajęcia,nie można się nudzić,prowadzący ma ciekawe pomysły i dobry kontakt z dziećmi i rodzicami. Polecam!
Monika 24.01.2023 00:02
Wkręć się w sztukę: L jak Lempicka
Radom, 22.01.2023
Daszyńskiego 5 - parter

Polecane z kategorii inne