inne

Wymyślanie na śniadanie - warsztaty dla dzieci

inne

Wymyślanie na śniadanie - warsztaty dla dzieci

Wymyślanie na śniadanie - warsztaty dla dzieci - Bilety

Wymyślanie na śniadanie - warsztaty dla dzieci | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Podczas dwugodzinnego warsztatu dzieciaki pod okiem prowadzącej przygotują pyszne i zdrowe śniadania. Wśród potraw między innymi dwa rodzaje koktajlu, pyszna tortilla czy papryka faszerowana twarożkiem. Serdecznie zapraszamy dzieciaki w wieku 5-9 lat. Warsztaty kulinarne w Szwedzkim Stole to ciekawy sposób na spędzenie czasu wolnego! Proszę przygotować dla dziecka pojemniczek, tak by mogło zabrać ze sobą to, czego nie zdoła zjeść w czasie spotkania ​;)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetne warsztaty, prowadzący potrafi zainteresować dzieci od początku do końca. Syn pyta kiedy pójdziemy ponownie a to najlepsza rekomendacja od dziecka.
Super 😊
Nieskomplikowane przepisy w sam raz by oswoić dzieciaki w kuchni. Dobra organizacja. Tempo pracy dostosowane do wszystkich dzieci.
Świetna zabawa dla dziecka. Polecam
Nie jestem przekonany czy impreza jest bezpieczna i przemyślana. Generalnie na kilkanaścioro dzieci jest jedną osoba prowadząca. Jest to zdecydowanie za mało dla płynności czynności i zapanowania nad dziećmi. Np. Dziecko czekają na przejdzie Pani z miseczką do końca stołu itd. To jest słabe. I najważniejsze: przy jednej prowadzącej nie masz mowy o pełnym bezpieczeństwie dzieci z ostrymi nożami, nawet przy dobrej woli i kursie bhp - to tylko papier. Generalnie jednak dobrze, że ktoś w ogóle pomyślał nad warsztatami dla dzieci.
Dziecko bardzo bardzo zadowolone. Bardzo fajna atmosfera. Miłe Panie prowadzące. I przepyszne koktajle.
Oliwka 17.01.2020 11:06
Profesjonalnie prowadzone warsztaty dla dzieci w cudownym miejscu! Świetnie spędzony czas! Nauka i zabawa, praca i nagroda, kolorowo i pysznie! Dziękuję za wspólnie spędzony czas.
Super warsztaty
Jak zawsze ciekawe warsztaty !
panettka 14.01.2020 08:33
Bardzo dobre warsztaty! Prowadzący umiał nawiązać kontakt z dziećmi i zaszczepić w nich radość z przygotowywania posiłków. Zdrowe, smaczne przekąski na pewno zagoszczą na stałe w naszym domowym jadłospisie. Minusem była temperatura we wnętrzu i osoby wchodzące z zewnątrz bezpośrednio do pomieszczenia, gdzie przebywały dzieci. Było po prostu zimno.
Zmarzlina 01.12.2019 23:39

Polecane