inne

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku

inne

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku - Bilety

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku!
Jesienne porządki? Masz w swojej szafie rzeczy, których już nie potrzebujesz ale są jeszcze dobre i mogłyby służyć komuś innemu? To świetnie, możesz je sprzedać u nas!

Weź udział w Wyprzedaży garażowej w Wola Parku, sprzedaj, wymień lub oddaj – bądź zero waste!

To też szansa dla Ciebie na znalezienie wyjątkowych perełek, kreacji vintage i niedostępnych już bestsellerów!

Weź udział w Wyprzedaży garażowej jako sprzedawca, sprzedawczyni!
To wyjątkowa okazja do tego, żeby trafić do tysiąca klientów, którzy codziennie przychodzą do Wola Parku! Wyprzedaż odbędzie się na naszym głównym placu, gdzie jest największy ruch i największe możliwości odsprzedania Twoich kurzących się w szafie skarbów w myśl idei zero waste.

Zapewniamy niezbędne meble - stoiska, które pozwolą Ci wyeksponować Twoje produkty – używane ubrania, książki, zabawki, akcesoria, gry…

26 i 27 listopada to termin wydarzenia, który też nie jest przypadkowy… To dni łowców okazji! A my razem z Tobą zmieniamy Black w Green Friday!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Wyprzedaż garażowa w Wola Parku

Jestem pod wrażeniem że tak duża galeria zorganizowała wydarzenie pod tytułem wyprzedaż garażowa. Organizacja na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejma i pomocna. Dobra lokalizacja wydarzenia i rewelacyjna atmosfera. Bardzo chętnie pojawię się na kolejnej wyprzedaży i może będzie jeszcze w grudniu.
Wspaniała Impreza w Park Wola.Świetnie zorganizowana.Byliśmy w pięknej scenerii.świątecznej. Klienci dopisali.Było nas 3 osoby znajome i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.W Park Wola można było napić się kawy i coś zjeść. Prosimy o następne takie imprezy.Podziękowania dla organizatorów.Bożena Bieniowska

Polecane z kategorii inne