Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

inne

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku

inne

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku! Weź udział w Wyprzedaży garażowej jako sprzedawca!

Jesienne porządki? Masz w swojej szafie rzeczy, których już nie potrzebujesz ale są jeszcze dobre i mogłyby służyć komuś innemu? To świetnie, możesz je sprzedać u nas! Weź udział w Wyprzedaży garażowej w Wola Parku, sprzedaj, wymień lub oddaj – bądź zero waste!

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku - więcej informacji

**Weź udział w Wyprzedaży garażowej jako sprzedawca!

Spotkajmy się w Wola Parku, gdzie codziennie odwiedzają nas tysiące osób w poszukiwaniu skarbów w naszych sklepach. To miejsce daje Ci możliwość odsprzedaży Twoich zapomnianych skarbów w myśl idei zero waste.
Zapewniamy niezbędne meble, które pozwolą Ci wyeksponować Twoje produkty.
25 i 26 listopada to termin wydarzenia, który też nie jest przypadkowy… To dni łowców okazji! A my razem z Tobą
zmieniamy Black w Green Friday!

**Chcesz dołączyć do wydarzenia? Dowiedz się więcej:

Jak zarejestrować swój udział?

To proste! Wystarczy, że zarezerwujesz swoje miejsce oraz dokonasz płatności potwierdzającej Twoją obecność! A my zapewnimy podstawowe meble, które pozwolą Tobie wyeksponować Twoje produkty.

Jaki jest koszt udziału w wydarzeniu?

Opłata rezerwacyjna wynosi 50 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia stół z blatem o wymiarach 100cm x 60 cm oraz wieszak na ubrania o wymiarach: 117 cm x 59 cm.
Gdzie odbywa się dokładnie wydarzenie?
Wyprzedaż garażowa ma miejsce w Wola Parku w przestrzeni pasażu centrum handlowego w pobliżu sklepu Mango, Świat Książki oraz Sinsay.

Kiedy dokładnie odbywa się wydarzenie?

Wyprzedaż garażowa jest organizowana 25 i 26 listopada, podczas rezerwacji należy wybrać odpowiedni dzień.
• 25. listopada wszystkich sprzedawców zapraszamy o godzinie 14:00 gdzie nasz zespół pomoże Państwu w organizacji miejsca sprzedaży. Wyprzedaż trwa do godziny 21:00.
• 26 listopada wszystkich sprzedawców zapraszamy o godzinie 11:00 gdzie nasz zespół pomoże Państwu w organizacji miejsca sprzedaży. Wyprzedaż trwa do godziny 21:00.

Co można sprzedawać?

Drobne przedmioty, zabawki, książki, ubrania, porcelanę, nietrafione prezenty. Przedmiotami wystawionymi na sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością Wystawców, nowe (nieudane zakupy/prezenty) lub używane (bez widocznych śladów użytkowania), w ilościach detalicznych.

Nie jest to miejsce na sprzedaż komercyjną i hurtową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Wyprzedaż garażowa w Wola Parku

Stoliki krzesełko i wieszaki były przygotowane. Mogłaby być większa reklama o co dokładnie chodzi ponieważ ludzie często omijali punkt garazowki.
Miki 26.11.2022 23:18
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 25.11.2022
CH Wola Park
Bardzo dziękuję za zorganizowanie Wyprzedaży Garażowej, dzięki której mogłam dać moim ubraniom " drugie życie. ". Wykupione wieszaki, oraz stolik bardzo mi pomogły w prezentowaniu moich przeznaczonych do sprzedaży rzeczy. Bardzo byłabym zainteresowana tak organizowanymi Wyprzedażami. Bardzo dziękuję i czekam na następne.
Jolanta 29.11.2021 21:11
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 27.11.2021
CH Wola Park
Jestem pod wrażeniem że tak duża galeria zorganizowała wydarzenie pod tytułem wyprzedaż garażowa. Organizacja na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejma i pomocna. Dobra lokalizacja wydarzenia i rewelacyjna atmosfera. Bardzo chętnie pojawię się na kolejnej wyprzedaży i może będzie jeszcze w grudniu.
29.11.2021 11:44
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 27.11.2021
CH Wola Park
Wspaniała Impreza w Park Wola.Świetnie zorganizowana.Byliśmy w pięknej scenerii.świątecznej. Klienci dopisali.Było nas 3 osoby znajome i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.W Park Wola można było napić się kawy i coś zjeść. Prosimy o następne takie imprezy.Podziękowania dla organizatorów.Bożena Bieniowska
28.11.2021 16:34
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 27.11.2021
CH Wola Park

Polecane z kategorii inne