Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

inne

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku

inne

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku - inne

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku! Weź udział w Wyprzedaży garażowej jako sprzedawca!

Jesienne porządki? Masz w swojej szafie rzeczy, których już nie potrzebujesz ale są jeszcze dobre i mogłyby służyć komuś innemu? To świetnie, możesz je sprzedać u nas! Weź udział w Wyprzedaży garażowej w Wola Parku, sprzedaj, wymień lub oddaj – bądź zero waste!

Wyprzedaż garażowa w Wola Parku - więcej informacji

**Weź udział w Wyprzedaży garażowej jako sprzedawca!

Spotkajmy się w Wola Parku, gdzie codziennie odwiedzają nas tysiące osób w poszukiwaniu skarbów w naszych sklepach. To miejsce daje Ci możliwość odsprzedaży Twoich zapomnianych skarbów w myśl idei zero waste.
Zapewniamy niezbędne meble, które pozwolą Ci wyeksponować Twoje produkty.
24 i 25 listopada to termin wydarzenia, który też nie jest przypadkowy… To dni łowców okazji! A my razem z Tobą
zmieniamy Black w Green Friday!

**Chcesz dołączyć do wydarzenia? Dowiedz się więcej:

Jak zarejestrować swój udział?

To proste! Wystarczy, że zarezerwujesz swoje miejsce oraz dokonasz płatności potwierdzającej Twoją obecność! A my zapewnimy podstawowe meble, które pozwolą Tobie wyeksponować Twoje produkty.

Jaki jest koszt udziału w wydarzeniu?

Opłata rezerwacyjna wynosi 50 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia stół z blatem o wymiarach 100cm x 60 cm oraz wieszak na ubrania o wymiarach: 117 cm x 59 cm.
Gdzie odbywa się dokładnie wydarzenie?
Wyprzedaż garażowa ma miejsce w Wola Parku w przestrzeni pasażu centrum handlowego w pobliżu sklepu Mango, Świat Książki oraz Sinsay.

Co można sprzedawać?

Drobne przedmioty, zabawki, książki, ubrania, porcelanę, nietrafione prezenty. Przedmiotami wystawionymi na sprzedaż mogą być wyłącznie rzeczy będące własnością Wystawców, nowe (nieudane zakupy/prezenty) lub używane (bez widocznych śladów użytkowania), w ilościach detalicznych.

Nie jest to miejsce na sprzedaż komercyjną i hurtową.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Wyprzedaż garażowa w Wola Parku


Jak działają recenzje?
Klienci Wola Park nie wiedzieli o wydarzeniu - wyprzedaży garażowej, przez to byli mało zainteresowani. Organizator mało rozreklamowal wydarzenie.
J 26.11.2023 18:33
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 25.11.2023
CH Wola Park
Organizacja była bardzo dobra - organizator zapewnił stół, wieszak i krzesło. Niestety zainteresowanie imprezą znikome. Klienci centrum handlowego nie wiedzieli, co to za targi i nie byli przygotowani na tego typu zakupy.
garażowiczka 25.11.2023 13:01
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 24.11.2023
CH Wola Park
Witam serdecznie🙂 Świetna inicjatywa i super byłoby gdyby była cykliczna. Organizacja na medal ,a atmosfera między kupującymi i wśród sprzedających bardzo przyjazna.Pozdrawiam i życzę powodzenia.M.W:)
Masia 28.11.2022 22:35
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 26.11.2022
CH Wola Park
Jako uczestnik muszę przyznać marketing słaby tylko 24 udostępnienia na FB . Dodatkowo na stronie napisane wstęp 50 zł ale nie było informacji ze jest to na jeden dzień a nie na 2 dni co w informacji płacowej interpretowane powinno było za całość (2 dni) tylko powinno zostać to zaznaczone ..dodatkowo zlączylo się to z sklepami które okresowo wynajmują identyczne stoiska i te sklepy zajęły najkorzystniejsze miejsca a nas wciśnięto na odwal się w najodleglejsze miejsce centrum gdzie ludzie byli zdziwieni że wogole coś egzystuje .
Trocia 27.11.2022 04:52
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 25.11.2022
CH Wola Park
Stoliki krzesełko i wieszaki były przygotowane. Mogłaby być większa reklama o co dokładnie chodzi ponieważ ludzie często omijali punkt garazowki.
Miki 26.11.2022 23:18
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 25.11.2022
CH Wola Park
Bardzo dziękuję za zorganizowanie Wyprzedaży Garażowej, dzięki której mogłam dać moim ubraniom " drugie życie. ". Wykupione wieszaki, oraz stolik bardzo mi pomogły w prezentowaniu moich przeznaczonych do sprzedaży rzeczy. Bardzo byłabym zainteresowana tak organizowanymi Wyprzedażami. Bardzo dziękuję i czekam na następne.
Jolanta 29.11.2021 21:11
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 27.11.2021
CH Wola Park
Jestem pod wrażeniem że tak duża galeria zorganizowała wydarzenie pod tytułem wyprzedaż garażowa. Organizacja na najwyższym poziomie. Bardzo uprzejma i pomocna. Dobra lokalizacja wydarzenia i rewelacyjna atmosfera. Bardzo chętnie pojawię się na kolejnej wyprzedaży i może będzie jeszcze w grudniu.
29.11.2021 11:44
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 27.11.2021
CH Wola Park
Wspaniała Impreza w Park Wola.Świetnie zorganizowana.Byliśmy w pięknej scenerii.świątecznej. Klienci dopisali.Było nas 3 osoby znajome i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni.W Park Wola można było napić się kawy i coś zjeść. Prosimy o następne takie imprezy.Podziękowania dla organizatorów.Bożena Bieniowska
28.11.2021 16:34
Wyprzedaż garażowa w Wola Parku
Warszawa, 27.11.2021
CH Wola Park

Polecane z kategorii inne