inne

Zakochani w świecie Indii - Joanna Grzymkowska- Podolak i Jarek Podolak

inne

Zakochani w świecie Indii - Joanna Grzymkowska- Podolak i Jarek Podolak

Zakochani w świecie Indii - Joanna Grzymkowska- Podolak i Jarek Podolak - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zakochani w świecie. Indie - spotkanie z Joanną Grzymkowską-Podolak i Jarkiem Podolakiem

Puławskie Towarzystwo Miłośników Gór oraz POK „Dom Chemika" zapraszają na spotkanie z podróżnikami Joanną Grzymkowską-Podolak i Jarkiem Podolakiem zatytułowane „Zakochani w świecie. Indie”.

Indie to kraj do którego Joanna razem z mężem Jarkiem Podolakiem podróżowała wiele razy. Jak sami podkreślają to właśnie Indie dały im najwięcej podróżniczych lekcji. Tu przeżyli najwięcej radości, smutków, rozczarowań i zachwytów. Starali się poznawać Indie od dawna, wiedząc, że mierzyli się z niemożliwym.
Podczas prezentacji podróżnicy podzielą się wiedzą i doświadczeniem z tego fascynującego kraju. Podczas spotkania wybierzemy się wspólnie w filmową podróż po jednym z najbardziej intrygujących stanów Indii, Radżastanie. Wspólnie obejrzymy półgodzinny film, którego nie zobaczycie nigdzie indziej! Zobaczymy także filmowe pocztówki z innych części Indii - Pendżabu, Tamilnadu, Waranasi, Sikkimu.

Jeśli chcecie zobaczyć Indie i zachwycić się nimi tak jak nasi goście, spędźcie piątkowe popołudnie z nami. Będzie bardzo filmowo i bardzo indyjsko!

Zapraszamy 24 czerwca o godz. 17:00 do małej sali teatralnej POK „Dom Chemika”. Wstęp 15 zł. Bilety w kasie Ośrodka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Zakochani w świecie Indii - Joanna Grzymkowska- Podolak i Jarek Podolak

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne