inne

"WESOŁA WDÓWKA" Operetka

inne

"WESOŁA WDÓWKA" Operetka

"WESOŁA WDÓWKA" Operetka - Bilety

FRANZ LEHAR
WESOŁA WDÓWKA
OPERETKA W TRZECH AKTACH BY WOYTEK MROZEK PRODUCTION

ZESPÓŁ KAMERALNY
& SOLIŚCI POLSKIEJ SCENY OPERETKOWEJ
& TANCERZE NARDOWEGO TEATRU OPERETKI W TARNOPOLU

Link video: https://www.youtube.com/watch?v=YdzsBX6jhDY
Najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehara, operetka, której wszystkie arie i pieśni to niezaprzeczalne światowe przeboje.

…Wiadomość o przyjeździe do Paryża, bogatej i pięknej wdowy po bankierze wstrząsa mieszańcami. Aby zatrzymać majątek w księstwie zostaje uknuta intryga, która zakłada wydanie za mąż Hanny Glawarii za rodaka… Jednak, nie wszystko biegnie po myśli spiskujących…

Produkcja Wojciecha Mrozka z udziałem solistów i tancerzy Operetki Śląskiej, oraz solistów sceny krakowskiej, wrocławskiej i warszawskiej. Bogata scenografia, doskonałe kostiumy oraz zabawne libretto uzupełniają całość tego arcydzieła sztuki operetkowej. Przyjazne widowisko dostarcza kilku godzin rozrywki i przyjemności wszystkim melomanom. Wielbiciele muzyki Lehára będą mogli posłuchać jego pięknych melodii i bawić się licznymi perypetiami. Wiecznie młoda, tryskająca radością i humorem operetka o miłości, zdradzie małżeńskiej i odpowiedzialności. Historia owiana niepowtarzalną atmosferą paryskich kabaretów oraz nieskrępowanych zabaw sali balowej. Franciszek Lehar stworzył jedną z najlepszych partytur w historii operetki. Niemal wszystkie utwory stały się światowymi przebojami: Ach, kobietki, Pieśń o Willi czy cudowny walc, nucony pod każdą długością geograficzną Usta milczą, dusza śpiewa. Operetka pełna intryg i wpadek przyciąga widzów dużą dawką dobrego humoru, bogactwem strojów oraz potęgą orkiestry i głosów artystów scen operowych. Wesoła Wdówka” to ponadczasowa opowieść – zapewnia doskonałą rozrywkę od początku... aż po szczęśliwe zakończenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "WESOŁA WDÓWKA" Operetka

Operetka "Wesoła wdówka" spektakl był odwołany (nie wiem z jakiej przyczyny) w Otwocku 6.03. o godz 19 i niestety nie zostałam powiadomiona o tym zdarzeniu .Jest mi przykro bo przyjechali do mnie goście z Bonn którzy mieli obejrzeć operetkę razem ze mną a firma nie wywiązała się tak jak należy. Niezadowolona klientka MJ.
Spektakl się nie odbył

Polecane z kategorii inne