inne

Zwiedzanie Dworu Artusa

inne

Zwiedzanie Dworu Artusa

Zwiedzanie Dworu Artusa - Bilety

Wybierz się na zwiedzanie jednego z najbardziej charakterystycznych budynków toruńskiej Starówki! Dwór Artusa to nie tylko centrum kultury, ale również zabytek historyczny i architektoniczny. Z budynkiem związany jest szereg wspomnień, historii i opowieści, bez których zrozumienie Torunia jako ośrodka handlu, gospodarki i sztuki nie byłoby możliwe.

Pod okiem przewodnika, możecie zajrzeć do reprezentacyjnych sal (na co dzień niedostępnych gościom), wysłuchać burzliwej historii miejsca i budynku, a także poznać wiele nieznanych szerzej ciekawostek i legend. Oprowadzanie odbędzie się przy grupie co najmniej 5 osób.

Grupy zorganizowane mogą zwiedzić Dwór Artusa w innych terminach (w miarę możliwości) po wcześniejszej rezerwacji, której dokonać można pisząc na adres mailowy: biuro@artus.torun.pl. Oprowadzanie będzie możliwe dla osób indywidualnych w grupach do 15 osób maksymalnie.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Zwiedzanie Dworu Artusa

Wizyta w kinie i opowieść wciągnęła w klimat. Prezententacja slajdów i opowieść bardzo dostępnie przedstawiało historie. Czuło się, że to pasja opowiadającego. Jesteśmy bardzo zafowoleni. Zdaliśmy sobie sprawę, że prawie nic nie wiedzieliśmy.
Świetny, sympatyczny przewodnik z ogromną wiedzą! Zwiedzanie rewelacyjne,pełne ciekawostek.
Bardzo ciekawy obiekt do zwiedzania, a pani przewodniczka ciekawie opowiadała, dużo faktów i anegdot - polecam!
Rzeczowe i profesjonalne oprowadzenie nas przez panią przewodniczkę po zakamarkach Dworu Artusa. W dodatku usłyszeliśmy wiele ciekawostek i zrobiła to z humorem.
Pani przewodnik świetnie opowiadała. Jeżeli pojawi się taka możliwość, to trzeba iść koniecznie zwiedzić Dwór Artusa, piękne miejsce.
Bardzo pozytywne. Piękne miejsce,warte zobaczenia. Mam nadzieję że wiecej osób będzie tam gościć. Oby dalej się rozwijało.
Było ciekawie. Polecam.
Rewelacja dla dzieci 9 i 12 lat super Pani świetnie opowiada
Było wspaniale! Podziękowania dla pani Moniki Ratajczyk!!!
Dwór jest przepięknym miejscem. Bardzo polecam zobaczyc. Pani przewodnik to osoba o dużej wiedzy i zapale którym czuć.
Uwaga! Zwiedzanie poprzedza 30 minutowy obowiązkowy pokaz slajdów, zdecydowanie nie dla dzieci, które się wynudzą. Jedynie dla historyków pasjonatów.
Fantastyczne miejsce warte obejrzenia. Bardzo miła i kompetentna pani przewodnik opowiadająca ciekawe historie o zwiedzanym obiekcie.
Bardzo pouczające spotkanie z kompetentną panią , która świetnie przybliżyła historię Dworu Artusa. Wyszliśmy z mężem ogromnie zadowoleni. Wybieramy się jeszcze raz.
Ciekawe miejsce i udane zwiedzanie. Przewodniczka zaangażowana. W zajmujący sposób opowiadała o historii budynku i obecnym zastosowaniu. Nie nudziliśmy się ani przez chwilę. Warto spędzić tam czas. Na plus możliwość kupienia biletów online. Ominęły nas kolejki, ktore niestety pojawiają się w przypadju innych atrakcji turystycznych Torunia
Bardzo, ciekawa, zwięzła prelekcja, wrażenia super, polecam
Bardzo miła Pani prowadząca, w skrócie opowiedziana historia miejsca wraz ze zdjęciami jak było kiedyś :) warto zwiedzić jak się nigdy nie było w dworze Artusa, gdyż większość miejsc to niestety biura i są zamknięte, a większość można zobaczyć przy innych okazjach to samo :)

Polecane z kategorii inne