Zwiedzanie Dworu Artusa | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

inne

Zwiedzanie Dworu Artusa

inne

Zwiedzanie Dworu Artusa

Zwiedzanie Dworu Artusa - Bilety

Coraz dłuższe i cieplejsze dni zachęcają do wychodzenia z domu i szukania ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu. Wybierz się na zwiedzanie jednego z najbardziej charakterystycznych budynków toruńskiej Starówki! Dwór Artusa to nie tylko centrum kultury, ale również zabytek historyczny i architektoniczny. Z budynkiem związany jest szereg wspomnień, historii i opowieści, bez których zrozumienie Torunia jako ośrodka handlu, gospodarki i sztuki nie byłoby możliwe.

Pod okiem przewodnika, możecie zajrzeć do reprezentacyjnych sal (na co dzień niedostępnych gościom), wysłuchać burzliwej historii miejsca i budynku, a także poznać wiele nieznanych szerzej ciekawostek i legend. Oprowadzanie odbędzie się przy grupie co najmniej 5 osób.

Grupy zorganizowane (nie większe niż 20 osób) mogą zwiedzić Dwór Artusa w innych terminach (w miarę możliwości) po wcześniejszej rezerwacji, której dokonać można pisząc na adres mailowy: biuro@artus.torun.pl. Oprowadzanie będzie możliwe dla osób indywidualnych w grupach do 15 osób maksymalnie.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Bardzo miła Pani prowadząca, w skrócie opowiedziana historia miejsca wraz ze zdjęciami jak było kiedyś :) warto zwiedzić jak się nigdy nie było w dworze Artusa, gdyż większość miejsc to niestety biura i są zamknięte, a większość można zobaczyć przy innych okazjach to samo :)

Polecane