inne

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

inne

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Zwiedzanie Grot Nagórzyckich - Bilety

Zapraszamy do odbycia fascynującej wędrówki po unikatowej w skali kraju atrakcji turystycznej – niezwykłego połączenia wytworu natury z dziełem rąk ludzkich.
Labirynt podziemnych sal, korytarzy i wnęk w dawnej kopalni piasku kwarcowego dostarczy Państwu moc niezapomnianych wrażeń podczas spotkań z dawnymi górnikami i legendarnymi lokatorami grot.
Link do regulaminu: http://groty.mck-tm.pl/wp-content/uploads/2021/04/REGULAMIN-ZWIEDZANIA-Groty-Nag%C3%B3rzyckie-2021.pdf

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
WIĘCEJ

Brak wydarzeń w: Tomaszów Mazowiecki

Recenzje i opinie: Zwiedzanie Grot Nagórzyckich

Piękne i zaskakujące miejsce - naprawdę warto tam pojechać i zobaczyć coś nieoczywistego.
Ciekawe miejsce, ładnie przygotowane do zwiedzania. Dobra prezentacja, konkretną bez dłużyzn. Godne polecenia i trochę nieoczekiwane miejsce do zwiedzania.
Świetnie!
Fajnie ale krótko, ok.20 minut.
Krótka wycieczka, dzieci były zawiedzione, że cały spacer trwał zaledwie 15-20 minut. Jedynie Pan przewodnik ze swoim charakterystycznym akcentem, ciekawie opowiadający historie, spowodował że zapamiętamy to miejsce pozytywnie.
Trochę krótko - ok 20 minut, ale warto się wybrać będąc w okolicy
Sympatyczny przewodnik, ciekawie opowiadał o grotach
Bardzo krótka trasa, mogłaby być o wiele dłuższa, praktycznie nic się nie ogląda oprócz graffiti na ścianach. Średnio zorganizowane. Trwa 30min tylko dlatego, że polowe czasu się stoi
przewodnik ciekawie opowiadał legendy i historię grot, , świetne groty, fajna trasa, warto obejrzeć
Zwięźle, treściwie, merytorycznie. Polecam. Zwiedzanie trwało niecałe 30 min, więc polecam wycieczkę do Grot raczej przy okazji pobytu w okolicy lub jako element większej wycieczki.
Trasa krótka ale groty warte obejrzenia!
Ciekawa atrakcja, chociaż sama trasa jest krótka. Wejście odbywa się o określonych godzinach, grupa wchodzi z przewodnikiem, który ciekawie opowiada historię tego miejsca. Całość trwała około pół godziny. Byliśmy tam w upalny dzień, jednak temperatura w środku wynosiła 11 stopni, zatem lepiej pamiętać o cieplejszym ubraniu.
Trasa fajna,lecz mogła by być dłuższa. Ale ogólnie warto zobaczyć.
Bardzo ciekawa trasa, choć krótka. Przewodnik opowiadał ciekawostki dla dzieci i dorosłych. Serdecznie polecam odwiedzić!
Będąc w Tomaszowie i okolicach - trzeba koniecznie zobaczyć Nagórzyckie Groty! Polecam!
Zwiedzanie nie męczące. Ciekawe miejsce na wizytę z dziećmi.
Fajne, klimatyczne miejsce… Sklepik z pamiatkami i gablotki z mala wystawa kruszca oraz szkla.. W polaczeniu z rezerwatem niebieskich zrodel i skansenu rzeki Pilcy super. My rozbilismy to na dwoe wycieczki. Groty polaczylismy z kapiela w zalewie sulejowskim i lodami ( KAMIENIAKI) na ryneczkiu w Piotrkowie Tryb.
Polecam.
Trasa bardzo fajna ale proponuję wszystkim wybierającym się tam zabrać jakąś bluzkę/bluzę bo jest chłodnawo jak to pod ziemią ;) może za jakiś czas wydłuża ścieżkę zwiedzania bo jest gdzie.
Polecam. Ciekawe miejsce w okolicy. Super, że zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem. Trwa pół godziny, więc nawet małe dzieci nie zdążą się znudzić. Miła odskocznia od upałów, w grotach jest 10 stopni. 😉
Hmm chyba liczyliśmy na coś więcej , ale polecam jako atrakcje dla dzieci .
Super miejsce - warte zobaczenia
Fantastyczny przewodnik. Zwiedzanie polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Pół godziny zwiedzania. Przewodnik ciekawie opowiada. Polecam
Pani przewodnik ciekawie opowiada miejsce warte odwiedzenia tylko pamiętajcie o ciepłym ubraniu bo jednak 10 stopni w środku szczególnie dla dzieci jest niezbyt ale my byliśmy przygotowani takze super. Naprawdę polecam zeby zajrzeć w wolnej chwili. Pozdrawiam
Jest dużo miejsc w Polsce o których nie wiemy i nie widzieliśmy, 30 minut w miejscu stworzonym przez polskich chłopów nękanych pod zaborem rosyjskim, jest mocno wymowne jak musieliśmy sobie radzić w każdej sytuacji. Dla jednych do zwykła dziura w skale, dla mnie niekończąca się opowieść o gnębieniu i walce z gnębiącymi. To miejsce dla tych którzy mają wyobraźnię
Super przewodnik :-)
Gorąco polecam, Pan przewodnik ciekawie i zabawnie opowiada, warto zajrzeć gdy będzie się gdzieś w okolicy.
Ciekawe miejsce, bardzo dobry przewodnik, może rochę za krotka trasa zwiedzania
Ciekawe miejsce do zwiedzenia.Trochę krótka ale mogę w 100 % polecić.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii inne