kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta... - Bilety na kabaret

Andrzej Poniedzielski - satyryk, poeta, twórca teatralny, autor tekstów między innymi dla Anny Marii Jopek, Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Lory Szafran, czy Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej 2012 i Ambasador Polszczyzny 2016.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

W najnowszym programie dużo inteligentnej satyry, humor, piosenki w tematyce KOBIETA, MĘŻCZYZNA, relacje między nimi, SZCZĘŚCIE.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Andrzej Poniedzielski - Bo kobieta...

Ten program nie robił wrażenia wyreżyserowanego... bardziej jak opowieść snuta dobremu znajomemu. Zdecydowanie polecam.
Dowcip, inteligencja i urok osobisty p. Andrzeja Poniedzielskiego zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.
Super, niepowtarzalny glos, humor i refleksja nad życiem....możnaby tak słuchać do rana...
Pana Poniedzielskiego bardzo cenię. Oczywiście ,że jestem bardzo zadowolona z występu. Żałuję tylko, że nie mogłam kupić płyty z autografem artysty. Powodzenia !!
Występ świetny, jak można było się zresztą spodziewać po tym artyście. Nie rozumiem natomiast klucza reorganizacji sali, że z zakupionych miejsc w pierwszym rzędzie, zostałem przerzucony aż do ósmego.
Specyficzny, ciężki humor, dla wytrawnych słuchaczy:)
Tak jak należało się spodziewać - rewelacja. Klasa sama w sobie. Warto było poczekać.
Jeśli chodzi o moją opinię na temat występu, to jej nie posiadam, gdyż nie byłem na nim obecny. Jeżeli zaś chodzi o samą organizację, uważam za skrajnie żenujący i nieodpowiedzialny fakt, że w obecnej sytuacji wydarzenie w ogóle się odbyło. Czy można odzyskać pieniądze? Sądzę, że byłoby to namiastką uczciwości ze strony organizatorów. Z poważaniem.
Popmrostu Poniedzielski
Jak zwykle fantastyczny
tu nie ma co pisać to jest po prostu ANDRZEJ PONIEDZIELSKI
Po raz kolejny przekonałem się, że Andrzej Poniedzielski to klasa sama w sobie. Dwie godziny spotkania z nim przemknęły jak jedna chwila, a były wypełnione solidną dawką śmiechu i refleksji. Oby unikalność i inteligencja humoru p. Andrzeja towarzyszyły nam jak najdłużej!
Bardzo udany wieczór, zresztą zgodnie z oczekiwaniami, Andrzej Poniedzielski w najwyższej formie, a jedzenie przepyszne!
Rozbrajający do łez minimalizm formy przekazu. Miejsce godne polecenia ceniącym doświadczanie życia w realu.
Wspaniały występ, czarujące piosenki, a przede wszystkim humor. Mnóstwo dowcipu, ale nie grubo ciosanego, tylko inteligentnego, z polotem, a przecież prześmieszne. Do tego błyskotliwa diagnoza dzisiejszej rzeczywistości. Panie Andrzeju - dziękujemy. Polecam z całego serca!
Wspaniały występ, pełna sala, wybuchy śmiechu co chwila i brawa równie częste.
Było super. Artysta swoją charyzmą i temperamentem porwał tłumy😁
Genialnie! Tylko genialny artysta, a takim jest Pan Andrzej, potrafi przez dwie godz. być sam na scenie bez dodatkowych fajerwerków i uszczęśliwiać swoim talentem publikę.
Bardzo dobry występ, dobra organizacja.
Bardzo mile spędzony wieczór. Pan Andrzej jak zawsze genialny!
Pan Andrzej Wielkim Artystą jest i basta. Porwał tłum w Wołominie, a przy jego temperamencie - jak sam przyznał - jest to wielkie osiągnięcie. Trochę refleksyjnie, trochę bardzo śmiesznie. Ogólnie świetnie. Świetnie spędzone półtorej godziny. Zdecydowanie polecam.
Tomasz 16.02.2020 14:44
Występ sredni i niewentylowana sala i akustyka słabo.
Dziękuję Panie Andrzeju za wspaniały wieczór...
Specyficzne poczucie humoru, błyskotliwość Wykonawcy, świetny kontakt z publicznością, oczywiście temperament i zawrotne tempo akcji - to pierwsze wrażenia ze spotkania z Panem Andrzejem Poniedzielskim. Ponadto kameralny klimat, jaki zapewnia Kuźnia Kulturalna, składają się na w pełni udany wieczór.
Świetny wieczór i znakomita forma Pana Andrzeja. Dziękujemy
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret