kabaret

Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy wieczór kabaretowy

kabaret

Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy wieczór kabaretowy

Andrzej Poniedzielski - jubileuszowy wieczór kabaretowy - Bilety na kabaret

W tym roku Andrzej Poniedzielski obchodzi 65 urodziny i z tej okazji odbędzie się wyjątkowy wieczór kabaretowy. Nie zabraknie inteligentnej satyry, humoru, piosenki oraz doskonałej zabawy.

Poza Jubilatem na scenie pojawią się wspaniali artyści - Andrzej Pawlukiewicz.

"Chcemy żeby jednocześnie były święta i czereśnie" - pisze mistrz subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności. Artysta mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie setki wierszy oraz piosenek, które pisał m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Wszystkich zmęczonych prozą dnia codziennego zapraszamy na spotkanie z poetyckim poczuciem humoru Andrzeja Poniedzielskiego. W programie: satyryczne komentarze do aktualnej rzeczywistości w formie piosenek i monologów.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem łagodnego. Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Chciałabym napisać najwyższą ocenę.Niestety występ był powieleniem, i to w okrojonej wersji, spektaklu sprzed kilku lat. Jeśli ktoś jest pierwszy raz z pewnością będzie się dobrze bawił. Osobiście spodziewałam się wykorzystania zupełnie innych utworów z bogatego repertuaru artysty.
zgodnie z oczekiwaniem. REWELACJA,
Fantastyczny jak zwykle Pan Andrzej. Doskonały humor na bardzo wysokim poziomie. Świetna zabawa, uczta intelektualna.
Za recenzję niech wystarczą kilkukrotne bisy i owacje na stojąco. Sala pękała w szwach, z braku miejsc ludzie siedzieli na całej długości schodów. Polecam :-)
Występ spełnił moje oczekiwania.
Cudowny wieczór. Dawno się tak nie bawiłam i tak nie zrelaksowałam :).
Wspaniały występ, z klimatem i z klasą.
Kultura przez duże K😊.
Po prostu czad! Skromny w formie ale WIELKI w tresci!
Wspaniały występ.Pełen zaprawionych humorem , egzystencjalnych przemyśleń. Klasa sama w sobie.
świetnie się bawiliśmy, znamy p.Andrzeja z TV, ale jednak żywo - rewelacja.
Rewelacja! Dowcip i inteligencja!
Wspaniały jak zwykle!
Świetnie spędzony wieczór - Artysta dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, a jednocześnie dał trochę do myślenia. Byłem, jestem i pewnie pozostanę na zawsze pod urokiem Pana Andrzeja. Klasa Artysty jest nietuzinkowa, mimo że ostatnio poniechuje słowa... Szczerze polecam wieczór kabaretowy z Andrzejem Poniedzielskim.
Magiczny wieczór, oryginalny humor i fantastyczny nastrój.
Inteligentny, oparty na zabawie słowem, zabawny, ale jednocześnie skłaniający do refleksji monodram. Mistrzostwo świata.
Koncert pełen humoru i przepięknie wykonanych przez artystę utworów piękna polszczyzną.
On zawsze jest świetny
Mistrz; półtorej godziny wspaniałej zabawy. wesoło, chwilami nostalgicznie. Szczerze polecam.
miałam bardzo dobre miejsce i z tej pozycji mogę oceniać kontakt głosowy i mimiczny pana Poniedzielskiego. Teksty o zdecydowanym obliczu politycznym. Dla mnie bardzo inteligentny, chociaż nie pozbawiony populistycznych skojarzeń, ale taki jest tekst satyryczny, żyje z rzeczywistości. Ogólnie zanurzyłam się w retrospekcji i atmosferze lat opozycji w PRL, tylko czy adresaci byli z tamtych lat. No cóż to już problem demokracji i adresatów
Bardzo satysfakcjonujące i ciekawe wydarzenie. Wspaniale teksty i bardzo dobrze podany humor. Całość wydarzenia na wysokim poziomie.

Polecane