kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Andrzejkowy wieczór kabaretowy

kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Andrzejkowy wieczór kabaretowy

Andrzej Poniedzielski - Andrzejkowy wieczór kabaretowy - Bilety na kabaret

To będzie wyjątkowy andrzejkowy wieczór, bo połączony z imieninami Andrzeja Poniedzielskiego. Z tej okazji zacny solenizant przygotował kilka niespodzianek dla publiczności.

W programie jak zawsze inteligentny humor, satyra, NOWE piosenki – NOWY program. Jedyne co zawsze pozostaje niezmienne to wyjątkowe poczucie humoru Artysty.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Andrzej Poniedzielski - Andrzejkowy wieczór kabaretowy

Świetny wieczór, wspaniały występ, smaczna kolacja, super atmosfera. Polecam!
Jak zawsze rozrywka na najwyższym poziomie. Piosenki znane, ale powiązane kapitalnie niepowtarzalną narracją.
Andrzej Poniedzielski - ekstraklasa ! Pełna kultura, ciekawe teksty i rewelacyjne (nowe) piosenki. Organizacja, jak zawsze w Kuźni Kulturalnej, bez zarzutu. Moze tylko woda mogłaby kosztować nieco mniej :)
Było super!!! Polecam wszystkim udział w wieczorze z Panem Andrzejem jak i spędzenie miłych chwil przy dobrej kolacji w Kuźni Kulturalnej!!!
Genialny!!!
Niesamowity wieczór! Wspaniały humor zmieszany nienachalnym optymizmem ;-)
Fantastyczny występ. Mistrz słowa!!!
Było wspaniale. Pan Andrzej jak zawsze - Wielki Mistrz.
ponad połowa programu była powtórką, wbrew publicznej informacji o nowym programie. Słabo.
świetny występ, Andrzej Poniedzielski jak zawsze w wysokiej formie. Warto było obejrzeć
Świetny występ. Pan Andrzej klasa sama w sobie
MISTRZ ANDRZEJ POKAZAŁ KLASĘ. MŁODZI KABARECIARZE POWINNI SIĘ OD NIEGO UCZYĆ!!! PO PROSTU FANTASTYCZNY INTELEKTUALNY RELAKS. WIĘCEJ TAKICH!!!!!!
Super, super, super!!!!!!!!!!! Dziękujemy P.Andrzejowi Poniedzielskiemu za koncert a NCK za organizację.
Fantastycznie !!! Andrzej Poniedzielski to artysta z niezwylką inteligencją kabaretową i klasą. Z radoscią przyjechalam do Krakowa ze Świdnicy specjalnie na to spotkanie.
Wspaniały wieczór. Klasa, kultura, humor, - Pan Poniedzielski jest niesamowity.
Organizacyjnie bez zarzutu. Sprawnie i puntualnie. Co do Pana Poniedzielskiego - klasa. Intelekt i poziom Mistrzów.
Uczta dla ducha i rozumu. Inteligencja i dowcip Pana Andrzeja zawsze przyciąga. Dziękujemy bardzo i prosimy o więcej!
Pan Poniedzielski klasa jak zwykle.Organizacja występu tak trzymać jesteście cudo w porównaniu z innymi. Dziękuje za całość -duża bużka i do zobaczenia wkrótce
Fantastyczny wieczór.
​Podziwiam skromność pana Andrzeja. Fantastyczny występ! Andrzej Poniedzielski jest jedyny w swoim rodzaju i kropka. Panie Andrzeju, proszę o więcej! Łaknę pańskich bon motów jak kania dżdżu, więc niech pan pisze dalej. Ładnie proszę, Patrycja
Fantastyczny wieczór!
Chciałabym podzielić się moją opinią związaną z koncertem Pana Andrzeja Poniedzielskiego. I od razu napiszę, że sam występ Mistrza był rewelacyjny, szanuję Go i podziwiam talent.Tym bardziej jest mi przykro,że akurat podczas jego występu spotkaliśmy się z bardzo niemiłym, wręcz chamskim zachowaniem pana menadżera( nie przedstawił się,co dodatkowo świadczy o braku jego kultury,ale pewnie zapomniał,że pracuje nie w kuźni, lecz w Kulturalnej Kuźni).Pan,wyżej wspomniany chłodno patrząc mi w oczy,dobitnie dał do zrozumienia,że nie usiądziemy przy wybranym przez nas stoliku, pomimo iż stolik w czasie naszego przybycia był wolny i wolnym pozostał, zanim nie przybyli goście zapewne "lepszego sortu" na których stolik ten czekał.Dla Pana Andrzeja wyrazy uznania, dla menadżera imprezy ocena niedostateczna. I uwaga dla wszystkich, którzy niestety nie są "krewnymi lub znajomymi królika": proszę nie łudzić się kupując bilety przy stoliku, że kiedykolwiek trafi się Wam miejsce blisko sceny, nawet jeśli przybędziecie jako pierwsi. Bowiem zawsze znajdzie się ktoś, kto przybył minutę przed Wami, zjadł kolację i...poszedł na spacer. Pozdrawiam
wiolakamil 06.10.2017 11:32
Poniedzielski cudny, choć szkoda że bez pianisty na żywo. Kuźnia przesadza z komercją: krzesła tak upchane, że siedzi się niewygodnie - za dużo rzędów i krzeseł w rzędach też.
Poniedzielski to chyba jasne.Polecam każdemu kto nie lubi humoru wprost i lubi myśleć.
1. Mistrz Andrzej jak zwykle uroczy, jednak nie był to nowy repertuar jak to było reklamowane. 2. Nigdy nie pójdziemy też na taki występ z opcją kolacji...miast skupić się na osobie Pana Andrzeja Poniedzielskiego i chłonąć czar chwili, co chwilę słuchać musiałem z za moich pleców dobiegające mlaskanie, ciamanie i gulgot popijanych płynów....coś okropnego zero szacunku dla artysty na scenie...brakło tylko coca-coli i popkornu...z poważaniem Krzysztof Mizinski
Fantastyczny wrażliwy i inteligentny artysta, poeta. Przemiły wieczór. Wracaliśmy do domu w bardzo dobrym nastroju, ale skłaniającym do myślenia.
Jak zwykle fantastyczny wieczór! Szkoda, że tak rzadko widujemy Pana Andrzeja na tutejszej scenie.
Polecam! Wspaniały spektakl, dobra organizacja
Andrzej Poniedzielski tym razem retrospektywnie, mówił od czego to wszystko się zaczęło, czyli wspominał swoje czasy studenckie i jak stawiał pierwsze kroki. Mówił też o dniu dzisiejszym, chociaż starał się być daleko od polityki. Jak zawsze z dystansem do siebie i dowcipny. Świetna zabawa słowem. Oglądałam Poniedzielskiego nie pierwszy raz, ale mimo deklaracji z Jego strony, że program wcale nie jest nowy, nie tylko nie nudziłam się, ale świetnie się bawiłam. Nie byłam tu osamotniona, cała sala bawiła się świetnie!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret