kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy

kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy

Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy - Bilety na kabaret

JUBILEUSZOWY koncert ANDRZEJA PONIEDZIELSKIEGO.

W 2019 roku Andrzej Poniedzielski obchodził 40 lecie pracy twórczej. Z tej okazji seria WYJĄTKOWYCH wieczorów kabaretowych.

W programie jak zawsze inteligentna satyra, humor, piosenki i doskonała zabawa.

ANDRZEJ PONIEDZIELSKI - satyryk , humorysta, poeta, aktor, autor piosenek min. dla Grzegorza Turnaua, Edyty Geppert, Dawida Podsiadło. Mistrz Mowy Polskiej, Ambasador Polszczyzny 2016.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Andrzej Poniedzielski - Jubileuszowy wieczór kabaretowy

Wspaniałe spędzony wieczór z wybitnym artystą
Wspaniały wieczór. Mistrz jak zwykle w znakomitej formie.
Fantastyczny wieczor, pelen humoru i optyminimalizmu :) Oby czesciej mialy miejsce takie spotkania. Pozdrawiamy Pana Andrzeja Poniedzielskiego bardzo serdecznie
klasa, humor - czyli przednia zabawa!!!😊
Ten Gość jest super! Czekaliśmy pół roku na to spotkanie, przestałam wierzyć, że to się uda. Podziałało jak cudowny, orzeźwiający prysznic. Wspaniały Człowiek! Zdrowia (nie przyczynialismy się...) i tego tam czegoś jeszcze! Dotrwania w zdrowiu do chwili, kiedy zło minie i kabaret będzie tylko w kabarecie :)
Andrzej Poniedzielski jak wino!
Fantastyczny! Jakość inteligencja niezwykle nienachalne poczucie humoru.
Wspaniały, niepowtarzalny wirtuoz słowa i nastroju. Wnętrza jak zawsze, trochę duszno i trochę ciasno, krzesła twarde...
Uwielbiam poczucie humoru i temperament Pana Andrzeja Poniedzielskiego. Warto było zobaczyć Go na żywo.
Bardzo szanuję i cenię Pana Andrzeja Poniedzielskiego, właśnie za ten jego specyficzny humor i nienachalny optymizm. Bardzo też uważnie wybieram z kim chcę spędzić czas w ramach mojej osobistej rozrywki, na kogo wydać pieniądze z mojego okrojonego rodzinnego budżetu. Wybieram osoby, które nie przekształcają się - zgodnie z ostatnim trendem panującym wśród artystów i celebrytów - w polityków z określonej opcji robiących z siebie politykopodobne kreatury i wyzwalają u ludzi niesmak i mdłości. Jestem zmęczona tym sztucznie kreowanym podziałem Polaków na dwa plemiona. Dlatego wybrałam cenionego w moich oczach Jędrka Poniedzielskiego. Mimo jego świadomych przekazów podczas występu, że artysta powinien trzymać się z dala od polityki, w kolejnych odsłonach jakoś nie pozostał konsekwentny w tymże duchu. W porządku, rozumiem, że trudno obecnie poruszać się po neutralnych tematach, gdyż wszystko teraz przesiąknięte jest ideologią, przez co bardzo łatwo jest sprofilować w zasadzie każdego. Jednak jedno stwierdzenie Pana Poniedzielskiego wydało mi się całkiem nie na jego poziomie. Konkretnie, chodzi mi o jego przekształcanie przysłów (to OK) lub innych określeń, które opisują wzrost człowieka. Nie jesteśmy idiotami i wszyscy doskonale wiemy o kogo chodzi w kwestii niskiego wzrostu w naszym kraju - aktualnie. Temat już mocno zużyty, jednak w każdym czasie i przypadku pokazuje, że wyśmiewanie lub nawet dotykanie tego tematu w odpowiednim kontekście, świadczy tylko o niskiej klasie osoby wyśmiewającej lub dotykającej tego typu tematów. Nabijanie się z wyglądu zewnętrznego ludzi mówi li tylko o niskiej wartości osoby wyśmiewającej. Bardzo nie chciałabym dojść do takiej konkluzji z Panem Poniedzielskim i nie chciałabym, aby taki "incydent" (przyjmuję, że tak jest, bo może Pan Poniedzielski przyjął, że skoro jesteśmy na Wilanowie - kuźni wiadomo jakich wyborców, to trzeba się im podlizać?) zdeterminował cały jego super pozytywny obraz. Dziegieć może sporo popsuć w całościowym odbiorze, i liczę, że Pan Andrzej Poniedzielski weźmie to pod uwagę. Proszę trzymać poziom! Reszta to miód:)
Duża dawka optymizmu
Krzysztof M 31.10.2019 13:13
Wspaniały wieczór.! Jak zwykle humor Pana Andrzeja na najwyższym poziomie :)
Świetny występ, charyzma pana Andrzeja i wspaniałe poczucie humoru -niepodrabialne.
znakomita zabawa w towarzystwie pana Andrzeja zarówno dla mnie, mojego męża jak i naszych przyjaciół. Tak trzymać
Cudowny wieczór spędzony w towarzystwie wspaniałego człowieka. Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy tak pięknie potrafią posługiwać się słowem.
Krystian Nysa 31.10.2019 09:48
Cudowny wieczór. Satyra na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam.
wspaniałe - warte nawet kilkukrotnego uczestnictwa, bo trudno mówić o oglądaniu
MarekB 10.10.2019 06:38
Andrzej Poniedzielski jest jedyny i niepowtarzalny. Cudny występ

Polecane z kategorii kabaret