kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski i Dawid Podsiadło - MY WAY

kabaret Andrzej Poniedzielski

Andrzej Poniedzielski i Dawid Podsiadło - MY WAY

Andrzej Poniedzielski i Dawid Podsiadło - MY WAY - Bilety na kabaret

Wyjątkowy koncert jubileuszowy Andrzeja Poniedzielskiego z udziałem Dawida Podsiadło pt. "MY WAY". W koncercie dużo humoru, inteligentnej satyry, świetna muzyka, piosenki solo i w duecie.

Wieczór humoru niezwykle inteligentnego, a zarazem "łagodnego". Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.

Dawid Podsiadło - Jeden z najciekawszych i najbardziej oczekiwanych debiutów w Polsce. Głos, który od pierwszych dźwięków intryguje i nie daje o sobie zapomnieć. Jego debiutancka płyta pt. "Comfort and Happiness" ukazała się na rynku 28 maja i już 3 dni po premierze wyprzedano w sklepach pierwszy jej nakład. Na swojej debiutanckiej płycie nie tylko daje popis swoich możliwości wokalnych, ale także dowodzi, jak znakomicie radzi sobie w roli kompozytora i tekściarza! W pracę nad płytą zaangażowali się znakomici twórcy i muzycy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Andrzej Poniedzielski i Dawid Podsiadło - MY WAY

piękne wydarzenie godne polecenia! dwóch cudownych Panów P. czyli mieszanka idealna! wspólne wykonanie zapiera dech w piersiach! wydarzenie na długo pozostanie w mojej pamięci!
wspaniały występ obu artystów
Dobra dawka inteligentnego humoru.
Kapitalny wieczór! Uwielbiam Andrzeja Poniedzielskiego i Dawida Podsiadło - obaj na jednej scenie to miód na moje serce. Wypadli bardzo autentycznie, bez zbędnego zadęcia. Gorąco polecam! Doskknały humor!
Koncert bardzo udany - bardzo ciekawe połączenie występujących artystów i wspaniała atmosfera.
Ocena samego wydarzenia jest jak najbardziej pozytywna, bawilismy się świetnie. Pan Andrzej Poniedzielski nie zawiódł i jest absolutnie niezastąpiony jako komentator codzienności w sposób niestendardowy, zwykle zabawno-refleksyjny i zmuszający do przemysleń. Występ Dawida Podsiadło był jak wisienka na torcie - to się nazywa dobranie właściwego Gościa specjalnego.
Pan Poniedzielski jak zwykle świetny w swoich komentarzach.
Świetny występ, artyści super. Mile spędzony czas.
Poziom występu na wysokim poziomie szczególnie w zakresie języka ojczystego
BARDZO CIEKAWY I ORGINALNY WYSTĘP JAK ZAWSZE Z P.ANDRZEJEM W ROLI GŁÓWNEJ.
Błyskotliwy, przeuroczy, zachwycający występ. Poczucie humoru na najwyższym poziomie, będę wspominać z błogim uśmiechem i rozrzewnieniem.
Nie sposób ocenić przy takiej jakości dźwięku. To piąty występ na którym byłem. Gdyby nie płyta to bym niewiele wyniósł. Myślałem że aż tak słuch mi się pogorszył. Moja towarzyszka też niewiele zrozumiała. Trochę obawiam się o przyszłą jakość występów. :(
Udział w koncecie jubileuszowym pana Andrzeja Poniedzielskiego z gościnnym występem Dawida Podsiadły był dla mnie przyjemnością.kontrast dojrzałości życiowej z młodzienczym entuzjazmem zapadnie mi w pamięci na długo
Gra słów, dowcip, spojrzenie na otaczający świat - wspaniałe.
rewelacja. no rewelacja. dowcip obu Panó Pasuje do siebie jak mało co. strzał w dzisiątkę.
Kochamy Andrzeja Poniedzielskiego od dawna. Jego poczucie humoru, zabawy słowem, jego melancholię i sposób rozmawiania z uczestnikami koncertu. Nie zawiedliśmy się i tym razem. Polecamy każdemu, kto lubi ten inteligentny i elegancki humor. Trudno nam oceniać Dawida Podsiadło, gdyż nie znaliśmy go w ogóle. Widać, że ma duży potencjał, umie śpiewać, mógłby popracować trochę nad konferansjerką, wypracować swój styl. Całość koncertu oceniamy na 5+.
Niezwykły koncert, niezwykła atmosfera, Niezwykłe osobowości, Niezwykłe My Way wspólnie wykonane.
Rozczarowania ani zaskoczenia nie było Emotikon :) bo czegóż innego można było się spodziewać! Pan Andrzej oczywiście wielka klasa Piękny występ obydwu Panów Emotikon :) fanka z Łodzi dziękuje za cudowne emocje Emotikon :)
Świetny występ. Pan Poniedzielski jak zwykle mistrzowsko władał słowami i sam nie ukazując żadnych emocji rozbawiał publiczność do łez. Dawid Podsiadło był nieco speszony i sam chyba za bardzo wiedział co robi na scenie filharmonii - mimo to jednak ładnie zaśpiewał te kilka piosenek. Polecam serdecznie, bo naprawdę warto.
Piękny wzruszający koncert.
Jestem zauroczona

Polecane z kategorii kabaret