kabaret Artur Andrus

AB OVO Teatr Improv & Artur Andrus

kabaret Artur Andrus

AB OVO Teatr Improv & Artur Andrus

AB OVO Teatr Improv & Artur Andrus - Bilety na kabaret

Ab Ovo Teatr Improv & Artur Andrus - Publiczność rządzi!

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nasz PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI !!!

Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza!

W spektaklach AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

W Kuźni Kulturalnej dodatkowo rzecz niezwykle rzadka, bo AB OVO wystąpi wspólnie z Arturem Andrusem!

Serdecznie zapraszamy na ten niezapomniany wieczór!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Już dawno się tak nie uśmiałam. Artur Andrus, wiadomo, pierwsza klasa, ale byłam pod ogromnym wrażeniem Teatru AB OVO. Improwizacja wspaniała!
Świetnie się bawiliśmy z mężem. Dziękujemy!
Wystep fantastyczny,ubaw po pachy.Swietne rozmowy przetykane żartami,fantastczna gra p.Andrusa jak i super aktorzy.Niezwykły sposób komunikacji z widownia a do tego piekny polski czysty język i to nie tylko mistrza mowy ale wszystkich.rewelacja
wilanowianka 25.09.2019 11:35
Bawiłem się wspaniale
ZŁY PORUCZNIK 25.09.2019 09:34
Rewelacja!
super:)
Łatwy zakup biletów i wspaniały wieczór - polecam !!!
Jacek Warszawa 05.12.2018 10:17
Świetne 2 godziny zabawy. Ale uwaga, przedstawienie dla osób, które lubią tego typu rozrywkę, rozrywkę w zasadniczej mierze improwizowaną. Czujność musisz zachować przez cały spektakl. Polecam
Świetnie poprowadzone show. Faktycznie jest tu sporo improwizacji a niemal bezustanny kontakt z widownią nie pozwala się nudzić choćby przez chwilę. No i genialny Andrus! SUPER!
Eeeextra!!!
super :)
W kategorii najlepszy - wywaliło mi skalę!!! 2,5h nieprzerwanego śmiechu. To co wyprawiają na scenie nie da się z niczym porównać.

Polecane