kabaret

Artur Andrus

kabaret

Artur Andrus

Artur Andrus - Bilety na kabaret

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej.
Gościnnie wystąpi Dorota Miśkiewicz.
Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego Albumu pt. "Sokratesa 18". O podróżach - dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie. Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie - o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.

Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy:
Wojciech Stec - fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki - kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski - saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Artur Andrus

Recenzje i opinie: Artur Andrus

SUPER !!!! jak zawsze u Andrusa ;-
Wspaniały koncert! Zarówno liryka i muzyka. Pan Artur jest mistrzem słowa który czerpie z najlepszych polskich tradycji. Do tego niezrównana świeżość humoru i błyskotliwa, subtelna ironia. Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w Szczecinie!
Rewelacja!!!
Rewelacja! Cudowna atmosfera spotkania. Przepyszne jedzenie. Na pewno tu wrócę.
Doskonały występ i wieczór! Polecam!
Rewelacja! Uczta dla ciała, ducha i pogody ducha :)
Występ P. Andrusa - rewelacja! Jestem zawiedziona organizacją, zamawiałam bilety, które zgodnie z planem sali miały być przy samym wejściu a były w końcu sali przy samej ścianie, chyba koło kominka, czułam się niekomfortowo, ściśnięta i zamknięta ale występ Pana Artura zatarł niemiłe wrażenie.
Bardzo udany recital. Bardzo ciekawe miejsce eventowe na mapie Warszawy.
Pan Artur, jak zawsze i dowcipny, i inteligentny, i świetny. Obaj towarzyszący Mu muzycy - super! Póltorej godziny świetnej zabawy i śmiechu, aż do łez (z radości). Ale też odrobina liryzmu, jak kropka nad "i" całego naprawdę cudownego wieczoru. Bardzo dziękuję!
Bardzo ładny występ. Podobał się !!!
Cudownie spędzony wieczór.
Porywajacy,głebokie emocje,klimatyczna twórczośc,kunszt ponad wszystko tak fantastyczny byl wystep Artura Andrusa.Nasz co On Wajdelota. Publicznośc extra ,ubawilismy sie fantastycznie -czekamy na jesienny koncert.Muzycy THE BEST
babcia ze szwecji 01.07.2021 16:49
A czy na występie Pana Artura Andrusa można się źle bawić? Bynajmniej !
Pan Andrus jest the Best! Uwielbiamy Go i jak zwykle nas nie zawiódł. Dziękujemy!!!
Świetny występ !
Znakomita zabawa, 2 godzimy śmiechu, rozrywka na najwyższym poziomie. Pan Andrus wymiata!
Wspaniałe przeżycie, jak zawsze na koncertach p.Artura.Artur andrus to klasa sama w sobie i polecam każdemu. Kuźnia Kulturalna też należy już do moich ulubionych miejsc na artystycznej i kulinarnej mapie Warszawy
Było zaskakująco wesoło i naturalnie. Czuć, Pan Artur wytęskniony za występami na żywo. Bardzo przypadły mi do gustu piosenki i przypowiastki "Warsiawskie" oraz brawurowe wykonanie piosenki o córkach turka. Nie nastawiałem się, a wyszedłem w świetnym humorze. Dziękuję.
Świetny Artysta z bardzo dobrze opracowanym programem artystycznym
Na koncercie byłam po raz pierwszy. Występ wspaniały. Cała rodzina bawiła się rewelacyjnie.
Malgorzata 09.09.2020 12:56
Długo czekałam na możliwość uczestniczenia w takim wydarzeniu. Ogromnie lubię p. Andusa i podziwiam jego talent. 1,5 godziny bez przerwy... szacun! Odpowiadają mi takie wydarzenia również ze względu na publiczność. Nie wiem jak Wy ale ja wolę publiczność II sortu.
Polecam serdecznie spotkanie z panem Arturem: prawie 2 godziny, szczerego śmiechu, czasem nawet do łez :) Interesujący człowiek, przepięknie posługujący się językiem polskim, z niewątpliwym talentem wokalnym ;)
Cudowny wieczor. Pan Artur Andrus, jak zwykle, z klasa, inteligentnym humorem i szczerym kontaktem z publicznością. I jeszcze kameralny klimat „ Kuźni”....
Polecam, super występ.
Wszystko sprawnie i szybko! Super!
Fantastycznie. Uwielbiam Andrusa i uwielbiam Miśkiewicz. Oboje towarzyszą mi na codzień w samochodzie. POLECAM
Przemiły wieczór, pełen niewymuszonej wesołości i świetnego humoru, wspaniały odpoczynek od codziennej szarości... To już drugie nasze "kulturalne" spotkanie w Kuźni, ale na pewno nie ostatnie, a zatem do zobaczenia...
Celina, Wiesław ze Stegien 28.11.2019 22:09
Fantastyczny!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret