kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - koncert

kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - koncert

Artur Andrus - koncert - Bilety na kabaret

Koncert Artura Andrusa to gwarancja dobrej, inteligentnej zabawy. W programie najnowsze piosenki, które ukażą się w zapowiadanej na wiosnę tego roku nowej płycie. Nie zabraknie też największych przebojów takich jak „Baba na psy”, „Nazywali go marynarz - szanta narciarska”, „Cyniczne córy Zurychu”, „Piłem w Spale, spałem w Pile” i wiele innych. Usłyszymy także anegdot i wierszy okraszone szczyptą pobłażliwej ironii.

Arturowi Andrusowi towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Wojciech Stec – fortepian, Łukasz Poprawski – saksofon, Łukasz Borowiecki – kontrabas, Paweł Żejmo – perkusja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Artur Andrus - koncert

Występ świetny, podobało się i dziadkom i rodzicom i wnukowi (czyli od 10 do 75 lat):-) Świetne piosenki i skecze, wszystko na poziomie
Bardzo udany wystep. Dobre tempo i poziom artystyczny Artura Andrusa i zespołu
super impreza, oby takich więcej
Wydarzenie na wysokim poziomie artystycznym, dobra dawka humoru.
Absolutnie wspaniałe spotkanie z panem Arturem. Inteligentny, błyskotliwy, z dystansem do siebie i no i Ballada Dziadowska - rewelacja! Dwie godziny subtelnego humoru!! Do szczęścia brakuje tylko pana Andrzeja Poniedzielskiego..
Super. Co tu więcej pisać? Trzeba samemu zasiąść na widowni i chłonąć ten kapitalny, sytuacyjny humor. Andrus jest niepowtarzalny.
Najwyższy poziom, wielka klasa, doskonała muzyka i zabawa pierwszego sortu. Artur Andrus na 100%.

Polecane z kategorii kabaret