kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Cyniczne Córy Zurychu

kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Cyniczne Córy Zurychu

Artur Andrus - Cyniczne Córy Zurychu - Bilety na kabaret

Artur Andrus, autor bestselerowego albumu "Myśliwiecka" powraca z nową płytą. Album zawiera kilkanaście piosenek - takich, które "uzbierały się" w ciągu trzech ostatnich lat. Wszystkie napisane z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. Opowieści o Bardotce zamawiającej absynth z rumem w paryskim lokalu "Szalona Krewetka", o steranym biodrze ułana, o zrozpaczonym tureckim ojcu sześciu córek, o wakacyjnym podrywaczu, którego dziadek był księciem, a zęby ma po matce, o kobiecie zakochanej w rudych psach, o zającu błądzącym po Manhattanie i o tym, że może by wreszcie zacząć śpiewać kolędy na jazzowo... I jeszcze kilka innych, równie dziwnych. Wszystko w aranżacji i muzycznej produkcji Łukasza Borowieckiego i Wojciecha Steca - artystów, którzy kilka lat temu stworzyli "Myśliwiecką". Jak zwykle dużo zabawy różnymi stylami muzyki - od tureckiego techno-folku przez blues patriotyczny, jazz mokotowski, chorwacki pop, szanty narciarskie, chóralny śpiew małżeński, piosenkę starofrancuską, do słowiańskiego rocka. A przy tym nie lada zdarzenie towarzyskie, bo pojawia się w tych piosenkach wielu gości, znajomych, przyjaciół.

Arturowi Andrusowi towarzyszą muzycy:
Wojciech Stec - fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki - kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski - saksofony, klarnet
Paweł Żejmo - perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Artur Andrus - Cyniczne Córy Zurychu

Artur Andrus - cudowny, niepowtarzalny, nie sposób go nie kochać. Polecam wszystkim, młodszym i tym nieco starszym. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Rewelacja, Artur Andrus jest najlepszy.
Jestem zachwycona! Naprawdę było warto i polecam każdemu kto chciałby chociaż na chwilę oderwać się od naszej szarej rzeczywistości.
Fantastyczne show, ubawiłem się po pachy!
Występ genialny, jak sam Artur Andrus!!! Jesteśmy zachwyceni- Monika, Piotr, Tymek i Hubert!!!
kocham andrusa, żona nie ale ale ale żem jom przekonał i na występie było dobrze a po występie mam mieć ruchy sceniczne jak pan Artur ino szybsze pozdrawiam tychy lesko i inne
Super, nie nudziłem się i chociaż płyty AA znałem to utwory powiązane z ciekawymi skeczami wypadły świetnie.
Super zabawa!!!.Dwie godziny świetnej zabawy
idealne poczucie humoru, idealnie wyważone, odpowiednio ironiczne, prześmiewcze (w stosunku do siebie i świata), nie do końca jestem entuzjastą piosenek w kabarecie ale te również okazały się mistrzowskie. Polecam wszystkich występy tego Pana :)
świetny występ- polecam
Artur Andrus - artysta nieprzeciętnie inteligentny , jedyny w swoim rodzaju :) Zdecydowanie polecam
Rewelacja, boki można było zrywać.
niepowtarzalna dawka inteligentnego humoru
Pan Artur jak zwykle dał z siebie wszystko, upewnił nas jeszcze raz, że ma nieograniczone pomysły i fantastyczną ich realizację. Dużo radości dostarczył nam ten występ.
Rewelacja - co z tego, że może nowości nie było zbyt wiele, ale każde wykonanie "ótforufff" przez Pana Artura jest niewiarygodne.
Zabawa przednia.Śmiech do łez.
Andrus + akompaniujący mu zespół - super
Znakomity koncert. Bardzo dobra zabawa, odlot. Artur Andrus jest wspaniały, niesamowity.
Bilety kupiłam w prezencie - rodzinka była zachwycona panem Andrusem! :-)
Z tego co mowili rodzice bylo milo i smiesznie...mowili jednak ze wystep byl by ciekawszy przy wiekszej ilosci artystow...
Swietny spektakl, pelen cieplego humoru i muzyki, super komunikacji z widownia i ciętego komentarza na wydarzenia lokalne. 2 godziny na scenie i przy mikrofonie to naprawde coś
Dwie godziny wspaniałej zabawy! Polecamy każdemu !!!
występ Pana Artura Andrusa na bardzo wysokim poziomie, nie ma rutyny, a staranne przygotowanie z powiązaniem tego w jakim regionie odbywa się występ , ponadto zespół muzyczny również zaprezentował się znakomicie.
Artur Andrus jak zawsze w świetnej formie! Wyważony cynik, poeta-profan, kontuzjowany tancerz z sanatorium, pogromca orientu... To się musi podobać każdemu z odrobiną dystansu do siebie i do rzeczywistości naszego wesołego kraju ;-)
Kolejny świetny /po Andrzeju Poniedzielskim/ występ artysty dbającego o piękny język polski.Świetny humor w ciągu całego trwającego bez przerwy prawie 2 godziny spektaklu.Do tego wspaniały akompaniujący zespół muzyczny.
Fantastyczna zabawa. Występ Pna Artura perfekcyjny
Przewspaniały wieczór! Pan Artur - jak zawsze - rewelacyjny! Do tego wyśmienici muzycy! Czyli zestawienie idealne :-)
Artur Andrus, to jakość sama w sobie! Patrząc na Niego, ma się wrażenie, że przed tobą stoi najlepszy Przyjaciel, który wie jak poprawić Ci nawet najgorszy humor ???? A co najważniejsze, robi to bardzo skutecznie! Pana AA nie da się nielubić ????
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret