kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18"

kabaret Artur Andrus

Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18"

Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18" - Bilety na kabaret

Artur Andrus powraca na scenę ze znanym i lubianym repertuarem oraz z zupełnie nowymi utworami z albumu „Sokratesa 18”. To uczta dla miłośników piosenki kabaretowej!

O czym będzie śpiewać Artur Andrus? O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był, i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie.

Do nagrania jednego z utworów na album „Sokratesa 18” Artur Andrus zaprosił Dorotę Miśkiewicz – wybitną polską wokalistkę, artystkę wszechstronną, potrafiącą rozmarzyć słuchacza, wykonując jazzowe ballady, ale też rozbawić, śpiewając utwory pełne energii i radości. Miśkiewicz towarzyszy Andrusowi także podczas występów na żywo!

Oprócz wokalistów na scenie pojawi się zespół w składzie:
Wojciech Stec – fortepian, gitara
Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
Łukasz Poprawski – saksofony, klarnet
Paweł Żejmo – perkusja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

09.02.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Artur Andrus - Recital Kabaretowy "Sokratesa 18"

Rewelacja!!!
Rewelacja! Cudowna atmosfera spotkania. Przepyszne jedzenie. Na pewno tu wrócę.
Doskonały występ i wieczór! Polecam!
Rewelacja! Uczta dla ciała, ducha i pogody ducha :)
Występ P. Andrusa - rewelacja! Jestem zawiedziona organizacją, zamawiałam bilety, które zgodnie z planem sali miały być przy samym wejściu a były w końcu sali przy samej ścianie, chyba koło kominka, czułam się niekomfortowo, ściśnięta i zamknięta ale występ Pana Artura zatarł niemiłe wrażenie.
Bardzo udany recital. Bardzo ciekawe miejsce eventowe na mapie Warszawy.
Pan Artur, jak zawsze i dowcipny, i inteligentny, i świetny. Obaj towarzyszący Mu muzycy - super! Póltorej godziny świetnej zabawy i śmiechu, aż do łez (z radości). Ale też odrobina liryzmu, jak kropka nad "i" całego naprawdę cudownego wieczoru. Bardzo dziękuję!
Bardzo ładny występ. Podobał się !!!
Cudownie spędzony wieczór.
Porywajacy,głebokie emocje,klimatyczna twórczośc,kunszt ponad wszystko tak fantastyczny byl wystep Artura Andrusa.Nasz co On Wajdelota. Publicznośc extra ,ubawilismy sie fantastycznie -czekamy na jesienny koncert.Muzycy THE BEST
babcia ze szwecji 01.07.2021 16:49
A czy na występie Pana Artura Andrusa można się źle bawić? Bynajmniej !
Pan Andrus jest the Best! Uwielbiamy Go i jak zwykle nas nie zawiódł. Dziękujemy!!!
Świetny występ !
Znakomita zabawa, 2 godzimy śmiechu, rozrywka na najwyższym poziomie. Pan Andrus wymiata!
Wspaniałe przeżycie, jak zawsze na koncertach p.Artura.Artur andrus to klasa sama w sobie i polecam każdemu. Kuźnia Kulturalna też należy już do moich ulubionych miejsc na artystycznej i kulinarnej mapie Warszawy
Było zaskakująco wesoło i naturalnie. Czuć, Pan Artur wytęskniony za występami na żywo. Bardzo przypadły mi do gustu piosenki i przypowiastki "Warsiawskie" oraz brawurowe wykonanie piosenki o córkach turka. Nie nastawiałem się, a wyszedłem w świetnym humorze. Dziękuję.
Świetny Artysta z bardzo dobrze opracowanym programem artystycznym
Na koncercie byłam po raz pierwszy. Występ wspaniały. Cała rodzina bawiła się rewelacyjnie.
Malgorzata 09.09.2020 12:56
Długo czekałam na możliwość uczestniczenia w takim wydarzeniu. Ogromnie lubię p. Andusa i podziwiam jego talent. 1,5 godziny bez przerwy... szacun! Odpowiadają mi takie wydarzenia również ze względu na publiczność. Nie wiem jak Wy ale ja wolę publiczność II sortu.
Polecam serdecznie spotkanie z panem Arturem: prawie 2 godziny, szczerego śmiechu, czasem nawet do łez :) Interesujący człowiek, przepięknie posługujący się językiem polskim, z niewątpliwym talentem wokalnym ;)
Cudowny wieczor. Pan Artur Andrus, jak zwykle, z klasa, inteligentnym humorem i szczerym kontaktem z publicznością. I jeszcze kameralny klimat „ Kuźni”....
Przemiły wieczór, pełen niewymuszonej wesołości i świetnego humoru, wspaniały odpoczynek od codziennej szarości... To już drugie nasze "kulturalne" spotkanie w Kuźni, ale na pewno nie ostatnie, a zatem do zobaczenia...
Celina, Wiesław ze Stegien 28.11.2019 22:09
Fantastyczny!!!
Jak zwykle było wspaniale. Artur Andrus jest niezwykłym artystą o wyrafinowanym poczuciu humoru i wrażliwi odbiorcy - a za takich się mamy, bawią się wspaniale na jego koncertach.
Koncert fenomenalny, p. Andrus to wspaniały artysta, inteligencja, blyskotliwosc, dystans i wieki szacunek do widzą!! Spotkanie z Nim to wielka uczta! A Kuźnia to super miejsce!
Pan Artur jest doskonały. Świetnie się bawiliśmy, dawno się tak nie uśmiałam.
koncert i atmosfera super
Rewelacja jak zawsze! Mój ulubiony typ humoru w fantastycznym miejscu - nic tylko polować na następne bilety :)
Artur Andrus jest jedyny w swoim rodzaju! Razem z mężem ubawiliśmy się, mało nie spadliśmy z krzeseł :) Polecamy serdecznie!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret