kabaret

Artur Barciś Show

kabaret

Artur Barciś Show

Artur Barciś Show - Bilety na kabaret

Artur Barciś Show - Warszawa Brawo! Bis! | Kupuj Bilety Online

Solowy występ popularnego aktora. Artysta, w sobie właściwy sposób nawiązuje niezwykły kontakt z publicznością opowiadając anegdoty o swojej zabawnej drodze do aktorstwa.

Zaprasza za kulisy teatru i planu filmowego opowiadając o tremie, dykcji, różnego rodzaju "sypkach", czyli aktorskich wpadkach, oraz dowcipach, jakie aktorzy robią sobie na scenie.

Wszystko to jest opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami.

"Artur Barciś Show", to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Pan Artur Barciś w swoim show cudownie bawi publiczność anegdotkami i opowieściami biograficznymi. Cały występ okraszony jest piosenkami, które aktor wykonuje brawurowo. Towarzyszący panowie muzykanci doskonale współgrają i również profesjonalnie zabawiają publiczność. Cały występ bardzo mi się podobał. Bawiłam się świetnie, odpoczęłam od zgiełku tego świata i odprężyłam. Występ polecam wszystkim, którzy znają pana Artura Barcisia. A ci którzy go nie znają (ja takich nie znam, ale nie wykluczam, że to możliwe), mają świetną okazję, by osobiście przetestować na sobie siłę dowcipu aktora. Polecam, polecam, polecam. Po trzykroć polecam! Występ został zorganizowany w kameralnej i przytulnej salce w restauracji Brawo! Bis! Mała widownia dała poczucie rodzinnej i przytulnej atmosfery, która doskonale współgrała z występem gwiazdy.
Bardzo miła i kameralną atmosfera, dzięki temu można było uczestniczyć w występie Artura Barcisia tak jak by się było na spotkaniu rodzinnym. Zaskoczenie duże na plus bo Artur Barcis pokazał jakim jest showmenem, a nie tylko Czerepachem czy Norkiem. Na występ wybrałem się że znajomymi i wszyscy wyrażają raka opinie jak ja. Brawo bis chciało by się powiedzieć. Roman Szczeblewski
Chinczyk Mokotow 30.11.2019 12:27
Bardzo lubimy z żoną Artura Barcisia. Występ był świetny, w konwencji prawie rodzinnej. 30 miejsc jak na salę widowiskową to mało, ale dla widza to doskonała możliwość poczuć się jakby aktor występował właśnie dla niego osobiście. Taka forma występu nas urzekła i będziemy powtarzać przygodę w Brawo! Bis!. Na minus - nie najlepsza akustyka. Muzycy zagłuszali nieco artystę. Ten element na pewno do poprawy. Reszta super. Nawet krzesła na widowni do zaakceptowania, choć nie były to fotele.
KaWa - Barciś fan. 30.11.2019 10:12
Występ bardzo interesujący. Znałem naszą Gwiazdę, ale dzięki występowi jeszcze bardziej poznaliśmy kunszt aktorski p.Barcisia. Te dwie godziny to naprawdę czas fajnie spędzony z żoną na występie. Czekam na nowy repertuar p.Bartisia. Ten występ był trafionym prezentem od córki. Gorąco pozdrawiamy Pana Artura. Do zobaczenia.
Rewelacyjny występ! Wspaniały aktor! Cudowny człowiek! Ani przez sekundę się nie nudziliśmy. Polecam!!!
Agnieszka i Robert 05.12.2017 14:40
Świetny występ, fantastyczny aktor. Dziękuję.

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
01.03.2020 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Warszawa inne wydarzenia