kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta & Kabaret Hrabi + Przyjaciele

kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta & Kabaret Hrabi + Przyjaciele

Grupa MoCarta & Kabaret Hrabi + Przyjaciele - Bilety na kabaret

Dla wszystkich sfrustrowanych długą jesienią, zimową pluchą, porannym skrobaniem szyb, nie zawsze udanym powitaniem Nowego Roku, czy nie trafionym prezentem gwiazdkowym, mamy znakomitą propozycję.

Noworocznie zapraszamy Państwa na wspaniały koncert Grupa MoCarta & Hrabi w towarzystwie Przyjaciół. Ponieważ to styczeń, zawsze możecie zabrać kogoś mówiąc, że idziecie na noworoczny koncert muzyki klasycznej.

Zaproszenie Grupy MoCarta do Narodowego Forum Muzyki zechcieli przyjąć:

 • Kabaret HRABI - Od zimy 2002 roku zbiegły się ponownie życiorysy artystyczne Darka Kamysa (ksywka Kamol) i Joanny Kołaczkowskiej (ksywka Lola lub Asior) i przy współudziale Łukasza Pietscha (ksywka Lopez) i Tomasza Majera (ksywka Bajer), scaliły się w kabaret Hrabi. Połączenie było na tyle udane – że dziś jakikolwiek inny skład wydaje się gorszy. Pośród innych kabaretów postrzegani są jako wzór kabaretu idealnego ;-)

Dołożymy starań, by idealny był także Ich występ we Wrocławiu.

 • Katarzyna Żak, Ponieważ Grupa MoCarta odpowiedzialnie patrzy w przyszłość, dlatego nie tylko dba o stare przyjaźnie, ale także szuka nowych.
  Poza talentem, wdziękiem i urodą Pani Kasia ma bardzo napięty terminarz występów. Ale dzięki naszemu uporowi i życzliwości aktorki udało się i Katarzyna Żak dołączy do kilku koncertów cyklu „Grupa MoCarta i Przyjaciele”.
  Pani Kasia jest jedną z czołowych polskich aktorek komediowych. Gra w filmie, serialach telewizyjnych, oraz w teatrze. Jest również świetną wokalistką, a wszystkie swoje talenty zaprezentuje podczas naszych wspólnych koncertów.
  Jesteśmy pewni, że to artystyczne spotkanie zapoczątkuje nową piękną przyjaźń.
 • Zbigniew Zamachowski, człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować.
 • Ireneusz Krosny, mim z którym Grupa MoCarta występuje od wielu lat, jest nie tylko estradowym partnerem zespołu, ale także ich nieświadomym nauczycielem sztuki kabaretowej.
 • Jakub Sienkiewicz - piosenkarz, neurolog. Występuje z Elektrycznymi Gitarami. Jak mówi o sobie, Jego hobby to wynajem. Aktualnie wynajmuje pomieszczenie magazynowo-biurowe na Służewcu, chatę kurpiowską na warszawskich Bielanach oraz garderobę w gminie Centrum. Lubi wolno jeździć lewym pasem i denerwować kierowców, a Jego pasją są donosy na sąsiadów - udało mu się spowodować kilka mandatów i jedną eksmisję. Ceni sobie halucynacje rzekome i prawdziwe lekarstwa.

Jak przekłada sie to na artystyczną przyjaźń, przekonacie się Państwo sami.

Zapewniamy, iż będzie to cudowny wieczór i wywołamy szeroki uśmiech na Państwa warzach!

Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie. Nadszedł czas uczcić te wieloletnie znajomości!

Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć.

Zapraszamy do Wrocławia, o godz. 18.00 do Narodowego Forum Muzyki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grupa MoCarta & Kabaret Hrabi + Przyjaciele

Cudowne i prześmieszne wydarzenie- czyli to na co liczyliśmy! Dziękujemy
Świetna zabawa, dużo śmiechu, wysublimowane i inteligentne żarty, wspaniali goście i oczywiście świetna oprawa muzyczna. Mistrzowie nie zawiedli :) Jeden mały minusik - trochę mylący tytuł, sugerujący, że Hrabi jest w roli głównej, na równi z grupą MoCarta, tymczasem wstępowali jako goście. Mimo tego 5 gwiazdek, bo było super! :)
rewelacja! Zwłaszcza "Beszamel " kabaretu Hrabi. No i oczywiście pani K.Żak. Szkoda, że tak trudno znaleźć jakiś jej występ .
Fantastycznie! Polecam
Byłam już kilkukrotnie na Grupie MoCarta i za każdym razem bawię się świetnie. Polecam wszystkim, najlepsi!!!
Aśka, świetnie! 30.01.2020 12:58
Było super! Szacunek dla publiczności, inteligenty żart, zabawa na poziomie, różnorodność.
Dawno się tak nie bawiliśmy. Przez całe dwie godziny śmialiśmy się do łez. Polecam!!!
mistrzostwo!!! Aśka - Super!!!
Było super
Oczekiwaliśmy z przyjaciółmi większego udziału w imprezie kabaretu Hrabi. Więc byliśmy rozczarowani.Spodziewaliśmy się ,że przynajmniej 40 % na scenie to będą występy Hrabi.dlatego byliśmy lekko zawiedzeni.
Wspaniały wieczór, pełen zabawy, humoru i muzyki. Polecam :)
Rewelacja
świetna sprawa, polecam!!

Polecane z kategorii kabaret