kabaret
Grupa MoCarta

kabaret

Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Niezwykły kwartet smyczkowy – i, jak do tej pory, jedyny taki kabaret na polskiej estradzie. Kabaret, korzystając ze standardów wszelakich gatunków muzycznych – począwszy od utworów klasycznych (ale nie tylko Mozarta, który patronuje Grupie swym nazwiskiem), poprzez przeboje operetkowe, elementy muzyki ludowej (z różnych krajów), covery muzyki pop i rock (z rozmaitych lat), aż do elementów muzyki elektronicznej – tworzy nowe i bardzo zabawne aranżacje.

Artyści łączą i przeplatają ze sobą gatunki i rodzaje muzyki, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju spektakl, który z jednakową przyjemnością można słuchać i oglądać. Czasami śpiewają, od czasu do czasu prezentują układy taneczne, a wszystko to robią z ogromnym wdziękiem. Sposób łączenia ze sobą poszczególnych utworów zaskakuje widzów niestandardowymi skojarzeniami i mistrzowskim wykonaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

 KUP BILET

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

 KUP BILET

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

 KUP BILET

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET
WIĘCEJ

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

WYPRZEDANE

Recenzje

Fantastyczne show! Przez 1,5h uśmiech nie schodzi z twarzy! Program godny polecenia 😊
Zdecydowanie polecam!
Bardzo dobrze bawiliśmy się "Wsród gwiazd" Chwilami melancholijne, chwilami dowcipnie, chwilami wspomnieniowo. Doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu. Dodałabym jeden minus Bardzo trudno było odnależć puszkę gdzie zbierano pieniądze na upamiętnienie Pana Smolenia, ale to już raczej wina organizatorów, a nie Grupy.
Super zabawa, wspaniali jak zawsze.
Super występ. Wieczór pełen humoru. Cieszę się, że mogłam w tym uczestniczyć. Polecam.
Świetni artyści polecam
Bardzo miła impreza. Występ z dużą kulturą i smakiem, bez nachalności i " łaszenia się" do publiczności. Był to sympatycznie spędzony czas...
Występ super. Wszystko perfekcyjnie dograne. 1.5 h wspaniałej zabawy.
Grupa, jak zwykle na poziomie! Kapitalny pomysł z "zaproszeniem" Vivaldiego, Bacha,Mozarta, Beethovena. Aktorsko, uważam, panowie doskonali ( z malutkim wskazaniem na Mozarta:)). Gdybym miała wybrzydzać, zrezygnowałabym ze znaków interpunkcyjnych.
Świetny koncert! Nie jestem na bieżąco z repertuarem Grupy MoCarta i nie wiem, które elementy są nowe, które nie, ale Panowie są prawdziwymi Artystami. Piosenki ze znakami interpunkcyjnymi - bajka! Duże wyrazy uznania za rzadką u współczesnych artystów kulturę, w tym kulturę słowa. Wszystko dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Bardzo dziękuję.
Grupa MoCarta jak zawsze super! Panowie wykazali się delikatnym poczuciem humoru, poziom dowcipów ponadczasowy i ponad podziałami, po mistrzowsku połączyli historię z dzisiejszymi czasami. Zagrali z wysokiego C! Brawo Panowie!
Dobry występ ale bardzo krótki (praktycznie tylko 1 godzina)....
Występ bardzo mi się podobał, ale mam uwagi, co do organizacji widowiska. Po pierwsze zawinił portal biletyna.pl, bo podał złe miejsce odbywania się koncertu (podał Rynek 5, a to było Staszica 4), jest to około 500m, więc jak ktoś przyszedł w ostatniej chwili, miał problem. Zamówiłam opcję smsowego przypominania o wydarzeniu, chociażby wtedy można było wspomnieć o zmianie. Po drugie zawiniło centrum kultury, nawet na drzwiach nie było stosownej informacji.
Super koncert! Serdecznie polecam! Nawet dzieciakom od 5 do 15 lat było ciekawe. Mega kwartet! Takiej rozrywki nie mieliśmy dawno! Na pewno jeszcze raz na nich pójdziemy!!!
Było super i jesteśmy bardzo zadowoleni z występu
Wspaniałe wykonawcy, warto było iść!!!!
Rewelacyjny koncert...klimat Jaromira Nohavicay, poczucie humoru Artura Andrusa i muzyka MoCarta to idealny zestaw....POLECAM !!!
Cudowny koncert! Serdecznie polecam:-)
Ania 13.11.2019 10:42
Humor na wysokim poziomi - polecam!
Andre 13.11.2019 10:31
Program wyśmienity (tylko dlaczego taki krótki?), zabawny, inteligentny, bawiłyśmy się świetnie.
Jaga 13.11.2019 09:04
Zabawa przednia! Profesjonalizm, dobry żart I muzyka na najwyższym poziomie!
Gaga 13.11.2019 08:58
Świetna zabawa. Jak zawsze z grupą MoCarta. Warto!!!
Jaro70 13.11.2019 08:37
Koncert wspaniały, jedynie scena powinna mieć wyższe podium, z parteru widoczność była utrudniona (bardzo)
Niezapomniane wrażenia,najwyższy poziom artystycznego wydarzenia!
Brak nagłośnienia, z czego wszyscy z planu mówili bez mikrofonu, słabo było słychać, wręcz trzeba było czytać z ust. Zaś Alicja Majewska śpiewała tak mocno, że aż uszy z bębenków wyskoczyły. Nie jest to muzyka za którą przepadam, i choć nie chowam urazy do Pani Alicji, nie jest osobą którą chciałam zobaczyć w tym czasie i w tym repertuarze. Grupa mocarta wystąpiła dla publiczności trzy razy w ciągu godziny. Nazwa "grupa mocarta i przyjaciele" jest mocno przesadzona, prawidłowa nazwa "przyjaciele i grupa mocarta". Nie ominę kwestii organizacyjnej: publiczność przed wystąpieniem krzątała się bez celu szukając swojego miejsca. Za mało obsługi do kierowania ludźmi. Spędziliśmy dobre kilka minut na szukaniu swoich miejsc. Przy kwocie biletu całkowite rozczarowanie. W guście jedynie ratował sytuację Artur Andrus. Poprzedni Panowie również mieli wiele krzepy - ale ze względu na nagłośnienie wielu żartów zapewne nie udało się usłyszeć.
Jak zawsze świetni, piękne miejsce. Szkoda, że tak krótko. :)
Cena biletów za wysoka w stosunku do proponowanego spektaklu i wrażeń artystycznych doświadczanych w trakcie występu artystów
Rewelacja! Teściowie zachwyceni występami!
rewelacyjny koncert świetna zabawa polecam
REWELACJA!!!!!! KLASA sama w sobie. Każdy zaproszony gość wykazał wysoki poziom i kunszt swojego zawodu. To przyjemność, która zdecydowanie ... TRWAŁA ZA KRÓTKO :( mimo 2,5 godzinnego spotkania.
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Warszawa
24.11.2019 12:00

bilety od 35,00 zł

KUP BILET

Polecane