kabaret

Grupa MoCarta

kabaret

Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Bilety na kabaret

Niezwykły kwartet smyczkowy – i, jak do tej pory, jedyny taki kabaret na polskiej estradzie. Kabaret, korzystając ze standardów wszelakich gatunków muzycznych – począwszy od utworów klasycznych (ale nie tylko Mozarta, który patronuje Grupie swym nazwiskiem), poprzez przeboje operetkowe, elementy muzyki ludowej (z różnych krajów), covery muzyki pop i rock (z rozmaitych lat), aż do elementów muzyki elektronicznej – tworzy nowe i bardzo zabawne aranżacje.

Artyści łączą i przeplatają ze sobą gatunki i rodzaje muzyki, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju spektakl, który z jednakową przyjemnością można słuchać i oglądać. Czasami śpiewają, od czasu do czasu prezentują układy taneczne, a wszystko to robią z ogromnym wdziękiem. Sposób łączenia ze sobą poszczególnych utworów zaskakuje widzów niestandardowymi skojarzeniami i mistrzowskim wykonaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Grupa MoCarta i Przyjaciele

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET

Grupa MoCarta i Przyjaciele

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET

Grupa MoCarta wśród gwiazd - Nowy Program

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Inne wydarzenia powiązane z Grupa MoCarta

Recenzje i opinie: Grupa MoCarta

ŚWIETNA muzyka, DOBRY żart, PEŁNE humoru spotkanie - zarówno z Grupą jak i z zaproszonymi Gośćmi. Polecam gorąco spotkanie z nimi na żywo.
Janusz 26.10.2021 12:54
Gupa Mocarta - jak zawsze genialna. Przyjaciele - wspaniały pomysł.
Violetta 26.10.2021 06:20
Świetny koncert. Polecamy.
Jak zawsze wspaniali!!!!!
Są genialni! Moje dzieci również bawiły się świetnie!
Urszula 25.10.2021 09:43
Wspaniałe wydarzenie! Ponad dwie godziny śmiechu i radości,jak zawsze w Grupą MoCarta!
Usmialam się do łez. Występ był wspanialy
cały spektakl na wysokim poziomie
andpoz 25.10.2021 00:34
Wspaniały wieczór od wejścia do budynku, gdzie była miła obsługa po sam spektakt. Wspaniały pełen humoru i dobrej muzyki wieczór.
Występ fantastyczny. Prawie dwie i pół godziny świetnego humoru, świetnej muzyki i wspaniałych wykonawców. Grupa MoCarta, jako gospodarze wieczoru, wspaniali. Zaproszeni goście Im nie ustępowali. Cudowny Ireneusz Krosny zadziwił nas swoimi "możliwościami ruchowymi", a Piotr Bałtroczyk, choć zaskoczył swym popandemicznym wyglądem, rozbawił nas do łez. Jednym słowem - koncert wart każdych pieniędzy za bilet. Niestety, ze strony jednej z pań obsługujących widownię Teatru Muzycznego w Łodzi, spotkaliśmy się z niebywałą dyskryminacją osoby niepełnosprawnej. Trochę nam to popsuło początek tego wieczoru, ale Wykonawcy szybko nam to wynagrodzili. Pozdrawiamy panią Elę i życzymy, aby nigdy nie znalazła się po drugiej stronie swoich wyobrażeń.
Bogdan S. 24.10.2021 19:59
Super występ polecam
Elżbieta 24.10.2021 19:05
Bardzo ciekawa baza utworów, pomysłowe wariacje. Irek Krosny zrobił wspaniały pokaz, porwał do współpracy i rozbawił widownię, doskonale współpracował z kwartetem we wspólnych skeczach. Piotr Bałtroczyk miał zabawny monolog - hamował się trochę z "przerywnikami zdań" bo w pierwszym rzędzie siedziały dwie małoletnie dziewczynki - ale robił to na tyle fachowo że forma i treść nie ucierpiała.
REWELACJA1111 DAWNO SIĘ TAK NIE UBAWILIŚMY. PAN IRENEUSZ DOSKAŁY!!!. DZIĘKUJEMY
Justyna 24.10.2021 16:55
Najlepszy koncert grupy!! 2 godziny samego dobrego humoru i uśmiechu na twarzy. Polecam!
Super 😁
Mirosław 24.10.2021 14:16
MEGA SUPER koncert
Suheil 24.10.2021 12:13
Dwie godziny fantastycznej zabawy i relaksu. Warto!
Stefan 24.10.2021 11:25
Występ znakomity, nie tylko Grupa Mozarta, ale i zaproszeni goście, super spotkanie. Szkoda tylko, że Teatr Muzyczny w Łodzi nie słyszał o pandemii i nie obowiązują tam żadne zasady, np. maseczki.
Wspaniale spędzony czas, ponad 2 godziny rozrywki na dobrym poziomie. Przyjaciele Grupy wzbogacają program: Ania Rusowicz ze swoim głosem daje radę nawet w klasycznej oprawie muzycznej, a Ireneusz Krosny wyciska łzy ze śmiechu.
Wieczór z artystami posiadającymi niezwykły dar obdarzania innych niepowtarzalnymi doznaniami. Dodatkowo w sposób wysublimowany i subtelny, a jednocześnie bardzo sugestywny. Bravo. Bravo. Bravissimo 🙏🌺🌸
Anna Barbara 24.10.2021 10:17
Doskonale się bawiłem. Zabawa, nauka, PASJA wszystko to razem daje rozrywkę na wysokim poziomie a poczucie humoru jest z klasą i ze smakiem. Niczego innego nie mógłbym się spodziewać po występie GRUPY MOCARTA i ich PRZYJACIÓŁ. IRENEUSZ KROSNY i PIOTR BAŁTROCZYK - MISTRZOSTWO ŚWIATA. Gorąco polecam!!!
Kupiłam bilety, wydawałoby się, w dobrym miejscu, bo w 6tym rzędzie na przeciwko sceny i niestety większość występu nie widziałam, bo zasłanialy mi osoby przede mną. Rozpoczecie chyba z opóźnieniem 15minutowym, bo czekaliśmy na spoxnialskich. Sam występ dobrze przygotowany, ale jak dla mnie mało śmieszny. Gdyby nie Kabaret Hrabi to właściwie można by powiedzieć "strata czasu i pieniędzy ". Generalnie nie polecam.
Jak zwykle super!
Cudowny występ. Lekkość, humor i muzyka... Więcej tego typu atrakcji.
Polecam wszystkim. Wspaniałe wrażenia.
Nie uczestniczyłem w wydarzeniu ponieważ było wymagane oświadczenie o zaszczepieniu się na COVID -19
Na występie Grupy byłam drugi raz, po kilku latach ponownie. Niestety rozczarowałam się. Mniej zabawy muzyką bardziej stworzenie na siłę dwugodzinnego przedstawienia.
Bylo super jestesmy bardzo zadowoleni
Cudowny wieczór. Świetna muzyka, fenomenalna Ania Rusowicz no i oczywiście kabaret Hrabi. Więcej proszę takiej rozrywki. Klasa!!!
Wspaniale sie bawiliśmy:))
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret