kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Ale CZAD! czyli podróże Grupy MoCarta

kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Ale CZAD! czyli podróże Grupy MoCarta

Grupa MoCarta - Ale CZAD! czyli podróże Grupy MoCarta - Bilety na kabaret

Ale CZAD!, czyli podróże Grupy MoCarta

Podróże to nowe miejsca, ciekawi ludzie, zaskakujące przygody i ogromna energia - jednym słowem CZAD. Czad to prędkość, zmiany czasu, hotele, lotniska, utracone bagaże oraz kraj, w którym Grupa jeszcze nie koncertowała.

Ale Czad, czyli podróże Grupy MoCarta to nowy program kwartetu, w którym muzycy zagrają i opowiedzą między innymi o Chinach, Francji, Kostaryce i egzotycznej Republice Czeskiej. W programie Grupy jak zwykle dominować będzie muzyka klasyczna, okraszona kulturalnym żartem. Muzycy zagrają wiele nowych utworów, ale czasem wrócą do kilku swoich evergreenów.
Cóż... Panowie z wiekiem stają się nieco sentymentalni.
Nowy program Grupy MoCarta to największe przeboje muzyki nie tylko klasycznej, inteligentny żart i mnóstwo energii z całego świata - jednym słowem będzie CZAD!

Od kilku lat Grupa MoCarta jest jednym z najczęściej występujących za granicą polskich zespołów. Muzycy grali w wielu, niekiedy bardzo egzotycznych miejscach, takich jak:
- znane z handlu narkotykami meksykańskie miasto Ciudad Juarez,
- Wenatchee - miasteczko na końcu świata i Stanów Zjednoczonych, w którym nie stanęła wcześniej stopa polskiego artysty,
- małe chińskie miasta, te poniżej 15 milionów mieszkańców.

Dzięki możliwości występowania w wielu zakątkach świata, muzycy poznali kulturę wielu narodów. Wiedzą też czym różni się publiczność tajwańska od belgijskiej (Belgowie bardzo kaszlą...).
Jednak powszechnie wiadomo, że najpiękniejszym miejscem na świecie jest terminal przylotów na lotnisku Okęcie, a najwspanialszą publicznością są Polacy.
Po wielu zagranicznych wojażach Grupa MoCarta nie może się już doczekać koncertów w Ojczyźnie.
Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grupa MoCarta - Ale CZAD! czyli podróże Grupy MoCarta

Świetna zabawa, fantastycznie spędzony czas. Polecam
W stylu znane i lubiane. Grali szlagiery zabrakło chrakteru czegoś z przytupem.
Zabawa na 102!
Grupa MoCarta - jedyna w swoim rodzaju; pełny profesjonalizm muzyczny, wysoka kultura osobista, humor nie z tej ziemi. To był wspaniały wieczór. Dziękuję!!!
Super występ. Półtorej godziny dobrej zabawy. Polecam.
Mam wysokie wymagania, jeżeli chodzi o kabarety - legendarny Kabaret Starszych Panów to wzorzec z Sevres i poniżej tego poziomu staram się nie schodzić. Grupę MoCarta znałam dotychczas tylko z programów rejestrowanych - na żywo zobaczyłam i usłyszałam po raz pierwszy. Oczekiwania moje zostały zaspokojone w całości - półtorej godziny godziwej rozrywki wysokiej klasy. Wartkie tempo programu plus mistrzowski profesjonalizm i wyważone skecze muzyczne - to wszystko sprawiło, że po wyjściu czułam się jak po kolacji w wytwornej restauracji: usatysfakcjonowana, ale nasycona z umiarem (rozrywki tego typu i na tym poziomie zawsze będzie mi mało). Niektóre skecze znałam, innych nie, ale wielką przyjemnością była możliwość spotkania Wykonawców na żywo. Do Pana Bolesława Błaszczyka: Z Pana ust padło zdanie "Uczcie się na wiolonczeli!". Proszę Pana: ogromnie żałuję, że nie powiedział mi Pan tego 30 lat temu, kiedy z wielkim fochem przerywałam naukę z obietnicą, że "nigdy więcej". Pięć lat temu, skruszona, wróciłam do grania. W szlifowaniu techniki gry bardzo pomaga mi obserwowanie Pana warsztatu - korzystam więc z możliwości, aby Panu serdecznie podziękować:). Wiolonczela jest najlepsza, zawsze i wszędzie... I już wiadomo, którą stronę Kwartetu lubię najbardziej:). Jedynym mankamentem, niezależnym od Wykonawców, których tutaj serdecznie pozdrawiam, było niedostateczne nagłośnienie na balkonie żorskiego Kina na Starówce - głośniki na piętrze milczały i trzeba było wytężać słuch dość mocno, zwłaszcza w ostatnim rzędzie.
Kasia B. 25.03.2018 19:38
Bardzo ciekawie ułożony program występu, jak zwykle pełna perfekcja w wykonaniu, bardzo dobry kontakt z widownią i w ogóle Panowie jesteście super!!!
Świetna zabawa
Zakup banalnie prosty. Koncert wspaniały. Obsługa na najwyższym poziomie.
Jak zwykle koncert na najwyższym poziomie. Dużo zabawy, niezłej muzyki w wykonaniu wyśmienitych muzyków.
Było super.
Gorąco polecam! Warto!
Miło spędzony wieczór, super wrażenia, bardzo dobra zabawa dziękujemy.
Super chłopcy.
Kto widział Grupę MoCarta wie, że to humor i muzyka połączone ze smakiem. Kto nie widział powinien szybko to nadrobić.
Świetna zabawa, kabaret zawsze na najwyższym poziomie i godny polecenia !!!
Nie pamiętam, kiedy tak dobrze się bawiłam. Wspaniały występ. Rzeczywiście był "CZAD".
Świetnia zabawa. Dzięki panowie!
Marek 04.06.2017 17:53
Wszystko super, wspaniały koncert, oby tak dalej :)
Darth Simba 04.06.2017 16:42
Majstersztyk!!!
Występ rewelacyjny! Pełen profesjonalizm :) Artyści dają z siebie 150% Super rozrywka, polecam każdemu!
Występ spełnił wszelkie oczekiwania a nawet więcej. Zdolności godne najlepszych filharmonii świata + inteligentne poczucie humoru = jedyni w swoim rodzaju. Trochę nowości, trochę znanych i lubianych a do tego naprawdę sporo grania na BIS. Sama organizacja - profesjonalna, szkoda tylko, że sala konferencyjna słabo przystosowana do tego typu występów. Nagłośnienie i światło ok ale brakowało "kinowego" ułożenia foteli (były zwyczajne krzesła). Wiąże się to z tym, że siedząc za kimś większej postury zwyczajnie mamy problem.. Występ oceniam na maksymalną ilość gwiazdek :)
Super zabawa, występ prawdziwych profesjonalistów muzyków, którzy potrafią się i widzów bawić tym co robią - a robią to naprawdę rewelacyjnie.
Był CZAD!
Występ fantastyczny.Przygotowanie sali koncertowej bez zarzutu. Tak można się bawić w każdy weekend. Polecam w 100 %.
Prawie 2 godziny świetnej zabawy - PROFESJONALIŚCI :) :)
Super impreza. Dobra organizacja
Było super!!! Prosimy o dalsze, tak piekne imprezy!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret