Recenzje
Grupa MoCarta - Ale CZAD! czyli podróże Grupy MoCarta

Recenzje

Grupa MoCarta - Ale CZAD! czyli podróże Grupy MoCarta

Świetna zabawa, fantastycznie spędzony czas. Polecam
W stylu znane i lubiane. Grali szlagiery zabrakło chrakteru czegoś z przytupem.
Zabawa na 102!
Grupa MoCarta - jedyna w swoim rodzaju; pełny profesjonalizm muzyczny, wysoka kultura osobista, humor nie z tej ziemi. To był wspaniały wieczór. Dziękuję!!!
Super występ. Półtorej godziny dobrej zabawy. Polecam.
Mam wysokie wymagania, jeżeli chodzi o kabarety - legendarny Kabaret Starszych Panów to wzorzec z Sevres i poniżej tego poziomu staram się nie schodzić. Grupę MoCarta znałam dotychczas tylko z programów rejestrowanych - na żywo zobaczyłam i usłyszałam po raz pierwszy. Oczekiwania moje zostały zaspokojone w całości - półtorej godziny godziwej rozrywki wysokiej klasy. Wartkie tempo programu plus mistrzowski profesjonalizm i wyważone skecze muzyczne - to wszystko sprawiło, że po wyjściu czułam się jak po kolacji w wytwornej restauracji: usatysfakcjonowana, ale nasycona z umiarem (rozrywki tego typu i na tym poziomie zawsze będzie mi mało). Niektóre skecze znałam, innych nie, ale wielką przyjemnością była możliwość spotkania Wykonawców na żywo. Do Pana Bolesława Błaszczyka: Z Pana ust padło zdanie "Uczcie się na wiolonczeli!". Proszę Pana: ogromnie żałuję, że nie powiedział mi Pan tego 30 lat temu, kiedy z wielkim fochem przerywałam naukę z obietnicą, że "nigdy więcej". Pięć lat temu, skruszona, wróciłam do grania. W szlifowaniu techniki gry bardzo pomaga mi obserwowanie Pana warsztatu - korzystam więc z możliwości, aby Panu serdecznie podziękować:). Wiolonczela jest najlepsza, zawsze i wszędzie... I już wiadomo, którą stronę Kwartetu lubię najbardziej:). Jedynym mankamentem, niezależnym od Wykonawców, których tutaj serdecznie pozdrawiam, było niedostateczne nagłośnienie na balkonie żorskiego Kina na Starówce - głośniki na piętrze milczały i trzeba było wytężać słuch dość mocno, zwłaszcza w ostatnim rzędzie.
Kasia B. 25.03.2018 19:38
Bardzo ciekawie ułożony program występu, jak zwykle pełna perfekcja w wykonaniu, bardzo dobry kontakt z widownią i w ogóle Panowie jesteście super!!!
Świetna zabawa
Zakup banalnie prosty. Koncert wspaniały. Obsługa na najwyższym poziomie.
Jak zwykle koncert na najwyższym poziomie. Dużo zabawy, niezłej muzyki w wykonaniu wyśmienitych muzyków.
Było super.
Gorąco polecam! Warto!
Miło spędzony wieczór, super wrażenia, bardzo dobra zabawa dziękujemy.
Super chłopcy.
Kto widział Grupę MoCarta wie, że to humor i muzyka połączone ze smakiem. Kto nie widział powinien szybko to nadrobić.
Świetna zabawa, kabaret zawsze na najwyższym poziomie i godny polecenia !!!
Nie pamiętam, kiedy tak dobrze się bawiłam. Wspaniały występ. Rzeczywiście był "CZAD".
Świetnia zabawa. Dzięki panowie!
Marek 04.06.2017 17:53