kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat

kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat

Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat - Bilety na kabaret

21 marca 2015 roku Grupa MoCarta obchodziła dwudzieste urodziny. Z tej okazji w Teatrze Polskim w Warszawie odbył się uroczysty koncert jubileuszowy kwartetu i jego Przyjaciół. Mimo że ani Prezydent, ani Minister Kultury nie przyznali członkom Grupy MoCarta okolicznościowych odznaczeń, wydarzenie to odbiło się szerokim echem i wzbudziło życzliwe zainteresowanie publiczności w całej Polsce. Grupa MoCarta w związku z tym przygotowała program jubileuszowy pod tytułem Dzieła wybrane z dwudziestu lat i wyruszyła w trasę koncertową świętować swoje okrągłe urodziny, ponieważ zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Widzów, przez kolejny rok.

W koncercie zobaczą Państwo nagrania archiwalne z pierwszego występu kwartetu oraz najważniejsze i najlepsze utwory zespołu. Muzycy opowiedzą kilka anegdot ze swojego artystycznego życia oraz zaprezentują kilka najnowszych utworów.
Dzięki najnowocześniejszym zdobyczom techniki swój wirtualny udział potwierdzili: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus oraz GrupoMoCarciątka.

Jak podaje Dom Aukcyjny Sotheby's, największą wartość mają dziś skrzypce wybudowane w XVIII wieku przez Antonio Stradivariego. Wiele lat nabierały szlachetnego brzmienia. Upływ czasu sprawił, że dziś są doskonałe.
Czy muzycy Grupy MoCarta, podobnie jak legendarne instrumenty, z wiekiem stają się coraz lepsi? Proponujemy to sprawdzić.

Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat wkrótce w Państwa mieście!
Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Kuźnia Raciborska

Brak wydarzeń w: Kuźnia Raciborska

Recenzje i opinie: Grupa MoCarta - Dzieła wybrane z XX lat

Świetny wystep, inteligentny żart! Profesjonaliści w każdym calu!
Wysoka kultura sceniczna, muzyczna i wirtuozeria zespołu. Do tego lekki humor, dobre tempo i sympatyczni artyści. Wszystko OK ! :)
Zabawa przednia, na wysoki poziomie :) Profesjonaliści, muzycy posiadający świetne poczucie humoru i dystans do siebie. Powodzenia w dalszej działalności i niekończących się pomysłów!
Super koncert Dzięki Wam mieliśmy fajny wieczór z mężem Katarzyna(35 lat stażu małżeńskiego ) Dzięki
Z koncertu wyszłam zadowolona , było zabawnie i kulturalnie . Polecam
Najlepsi - bardzo polecam.
Super, profesjonalny Występ
Grupa MoCarta, klasa sama w sobie. Bardzo miło było ich ponownie zobaczyć . Spotkanie po imprezie, zakup płyty oraz zdobycie autografów było dodatkowym atutem.
Bawiliśmy się świetnie. Impreza warta polecenia.
Fantastyczny koncert na najwyższym poziomie! Liczymy na powtórkę. :)
Wspaniały występ, cudowna atmosfera, publiczność roześmiana przez 1,5 godziny. A wszędzie królowała muzyka na najwyższym poziomie. Jedyna taka grupa, najlepszy kabaret pod słońcem! Można im życzyć tylko kolejnych takich 20 lat i czekać z utęsknieniem na kolejny występ.
Pięć gwiazdek to za mało. Suuuper występ.
Wspaniały występ, wspaniała sala. Panowie w świetnej formie (fizycznej również :-) ). 1,5h świetnej zabawy spowodowała że oderwałem się od rzeczywistości. Wiele "utworów" nieznanych z telewizji. Gorąco Polecam Grupę MoCarta jako wirtuozów muzyki niepoważnej ;-))
Absolutny światowy TOP !!! Panowie są w rewelacyjnej formie i zapewnili pyszną zabawę . Jedyny minus to to , że nie grali do północy albo i dłużej .
Genialny występ, świetnie się bawiliśmy !
Wspaniali muzycy, fantastyczny koncert!
Panowie są niesamowici. Gorąco polecam
Świetny humor, cudowna muzyka. Polecam
Miło i sympatycznie. Dawka humoru na poziomie :)
Kameralne miejsce dodało uroku całemu wydarzeniu. Kwartet natomiast bardzo humorystycznie i czasem nostalgicznie pokazał już 20-letnią pracę na scenie. Dziękuje
Chociaż nie jestem fanem muzyki poważnej Grupa MoCarta potrafi prezentować ją z humorem a ich ostatni występ jest tego potwierdzeniem. Polecam każdemu tak nie-melomanowi !
Rewelacyjna grupa. MIła atmosfera w kameralnym gronie.
Było super, tylko sala nieodpowiednia, w dalszych rzędach, słaba widoczność. Grupa Mocarta, jak zwykle na najwyższym poziomie. Pozdrawiam Halina
Program artystyczny Grupy MoCarta z najwyższej półki. Wspaniali, uzdolnieni z klasą ! Kwestie organizacyjne niestety pozostawiały wiele do życzenia: ciasno, krzesełka twarde i niewygodne (w stylu czasów komunistycznych). Przy 2 godzinnym programie dość uciążliwe.
Wspaniały wystę, brawo.
Występ fantastyczny - ale jednak MoCartów lepiej ogląda się w sali amfiteatralnej. W tej sali trudno było zobaczyć to, co dzieje się na scenie, a przecież ruch i mimika są tu równie ważne co muzyka.
koncert wspaniały jak to z udziałem Grupy MoCarta. Organizacja - przy informacji o braku numeracji miejsc rezerwacja połowy sali (pierwsze rzędy) budzi pewien niesmak.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret