Recenzje
Z batutą i MoCartem. Grupa MoCarta i Maciej Niesiołowski symfonicznie

Recenzje

Z batutą i MoCartem. Grupa MoCarta i Maciej Niesiołowski symfonicznie

1 2
Koncert wspaniały
Niepowtarzalny, a zarazem wieczór pełen dowcipu, klasy i humoru! Polecam!!!
Grupa MoCarta doskonała jak zwykle, pan Niesiołowski wspaniały - polecam. Może tylko dzieci na widowni powinny zachowywać się nieco ciszej.
P. Niesiołowski trochę przygasł z dowcipem- może wiek, a może ja jestem starsza i cenię humor mniej swojski. Publika jednak bawiła się dobrze. Srednia wieku na widowni ok 50+. Grupa MoCarta jak zwykle niezawodna. Miły wieczór
Świetna muzyka, arcymistrzowskie wykonanie, Grupa MoCarta super, ale jeszcze lepszy ciągle młody Maciej Niesiołowski. Chętnie powtórzyłabym taką ucztę dla ducha!
Zarówno ja, jak i mój 9 letni syn bawiliśmy się świetnie. Program urozmaicony, dowcipny, ciekawy, nietuzinkowy. Z zadowolenia można klaskać, tupać, wrzeszczeć - z wszystkiego skrupulatnie skorzystaliśmy po wielokroć! Z pełnym przekonaniem polecam każdemu bez względu na upodobania! Piotr
Dwie godziny świetnej zabawy i śmiechu do łez! Kilka bisów z brawami na stojąco całej widowni. Fantastyczne przedstawienie, szkoda, że tak rzadko występują razem w Warszawie. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania dla Pana Macieja i całego zespołu MoCarta - jesteście wspaniali!!! Wiedziałam, że program taki będzie. Z rozrzewnieniem wspominam programy w tv prowadzone przez p. Macieja Niesiołowskiego z udziałem różnych aktorów; Panie Macieju, może Pan wróci do tej formy prezentowania muzyki, tym razem na scenie?
Caly spektakl byl swietny.Wspaniala jest Grupa MocArta. Dawno nie widzialam tak rozbawionej publicznosci.Jestem tez pelna podziwu dla dyrygenta Macieja Niesiolowskiego za jego poczucie humoru i prowadzenie orkiestry. Organizacja calego koncertu tez na dobrym poziomie.Chetnie jeszcze raz poszlabym na taki koncert.
Artyści wspaniali i zabawa super. Polecam wszstkim, którzy mają słuch - jakikolwiek, niekoniecznie muzyczny. Chociaż i oczy się przydają.
Świetna zabawa. Dziękujemy.
rewelacyjny koncert
Jak zwykle nie rozczarowałam się. Dobrze spędzony czas i dobrze wydane pieniądze. Polecam!
rewelacja !
Znakomity występ. Świetna zabawa. Zdecydowanie polecam!
Rewelacja. Polecam!
Jak zwykle - duże poczucie humoru, na luzie, ale z klasą
Koncert bardzo dobry. Udane wyjscie zarowno dla doroslych jak i dla dzieci. Taka promocja muzyki powaznej w sposob lekki na pewno zacheci do siegniecia po nagrania. Dzieci chca isc jeszcze raz...
Grupa MoCarta jak zwykle bawi ale i uczy . Wspaniała orkiestra Filharmoni Częstochowskiej pod batutą Pana Niesiołowskiego. Świetny występ. Polecam
Wydarzenie okazało się ponad oczekiwane nie dlatego, że moje oczekiwania odnośnie takich wydarzeń są niskie, ale dlatego, że przekroczyło ono moje oczekiwania w odniesieniu do poziomu profesjonalizmu Orkiestry Filharmonii Białostockiej. Brawo Filharmonicy, Brawo!
Niesamowita atmosfera, wywarzony, inteligentny humor. Kompendium muzyki klasycznej. Warto tez zabrać szkolniaków od 7 lat w górę. Ja nie zabrałam i żałuję.
1 2