kabaret
Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny

kabaret

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny od wielu lat spotykają się na scenach całego świata, żeby wspólnie występować, więc w końcu przyszedł czas na połączenie tymczasowej współpracy w jeden pełny program.

Najnowszy program najpopularniejszych polskich komików eksportowych to połączenie muzyki i pantomimy w jedno wspólne i niezwykle zabawne show.
20-letnie doświadczenie sceniczne obu wykonawców daje Widzom możliwość obcowania z kabaretem w nowej odsłonie, w której nie rządzą słowa, ale perfekcyjnie dopracowane muzyka i ruch. Kabaret w tej postaci to nie tylko 1,5-godzinna rozrywka na najwyższym poziomie, lecz także możliwość zachwycenia się nowymi aranżacjami i skojarzeniami muzycznymi oraz możliwościami ludzkiego ciała.

Serdecznie zapraszamy na ten wspólny program - na równi zaskakujący i nieodparcie śmieszny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

17.10.2019, 18:00 Dom Kultury Świt
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Super
Irek pokazał klasę. Dawno się tak nie uśmiałem. miejsca na krzeszełkach bardzo dobre, natomiast przy stolikach mogło być mało widać
Przedstawienie wspaniałe, tyle fantastycznego humoru, dowcipu. Zarówno Grupa Mozarta jak i Ireneusz Krosny fenomenalni. Polecam!!!!!!!
Knoncert cudowny!!! jedynie miesjcówkę miałam słabą tj. fotel 1 i 2 że nawet Pan Filip Jaślar spytał sie coś widziałyśmy. Głośniki zasłaniały dużo. Poza tym było super.
Było super!
Doskonała zabawa, a Pan Ireneusz Krosny jest the best :)
Wspaniały występ! Humor na najwyższym poziomie.
Rewelacja.Dawno nie bawiłem się tak doskonale.Mój wnuk(12)sceptycznie podchodzący do takich wydarzeń dla dorosłych z racji godziny,określił to"zarąbiście" Tak trzymać
FENOMENALNY występ! Grupa MoCarta zapewniła wszystkim świetną zabawę okraszoną szczyptą lekko podanej edukacji muzycznej. Świetna promocja Roku Moniuszkowskiego! Brawo Brawo!Brawo! Ireneusz Krosny GENIALNY :-) Dziękujemy za cudowny wieczór i śmiechoterapię!
Dobry profesjonalny występ. Dobra rozrywka na wysokim Poziomie.
Wspaniały wieczór - elegancka pyszna kolacja, mnóstwo śmiechu i wykwintnych żartów :)
Warto "tracic" w ten sposob czas. Genialnie było!
Niezaominajka 19.09.2018 17:11
Ocena obejmuje tylko bałagan z numerowaniem oznaczeniem siedzeń. Kupujesz bilet na środku, a w rzeczywistości siedzisz w "szafie" i nic nie widzisz. Totalna porażka!!!!! Robienie kupujących w 5 zł. Tak można powiedzieć oszustwo. Jak by nie było. Więc uważajcie to co kupicie to totolotek.
Niezadowolony 19.09.2018 12:59
Czy można połączyć sztukę z zabawą ? Wczorajszy koncert pokazuje, że nie trzeba wygadywać głupot, rzucać "teoretycznie" zabawnymi komentarzami, żeby ludzi rozbawić. Sztuką jest wyjść na scenę, nic nie mówić i doprowadzić ludzi do płaczu ze śmiechu. Wybitni artyści, z wielką pasją. Wspaniały, niezapomniany koncert. Wielki szacunek dla artystów, którzy łączą prawdziwą sztukę z zabawą. To na pewno był niezapomniany wieczór.
Wspaniały, pełen humoru i świetnych pomysłów występ! Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny są po prostu wspaniali, a razem to już istna petarda. Cały wieczór śmialiśmy się niemal do łez. Serdecznie polecam!
Fantastyczny występ. Pełna profeska! Żuchwa bolała od śmiechu.
Super śmieszne połączenie humoresek mimicznych i klasyki na wesoło Polecam gorąco
Jak zawsze wesoło i na poważnie. Może nie jest to program pełen nowości, ale i tak rozbawił szalenie.
Prawie 2 h zdrowego śmiechu. Super występ, Pan Krosny jak MUCHA jest fantastyczny, Grupa MaCarta jak zawsze w formie. Polecam dla Dużych i Małych jako odskak od rzeczywistości.
Super występ,uśmieliśmy się do łez,extra interakcja z publicznością.
Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny jak zawsze niezawodni.Już czekamy na kolejny koncert!
Muzyka poważna z ogromną dawką śmiechu!Pan Ireneusz wspaniale współpracuje z widownią.
wspaniały występ, przepiękna sala, czekamy na kolejne wspaniałe spektakle.
Było super, można było się popłakac że śmiechu :)
polecam jak najbardziej:) szybko,sprawnie i bezproblemowo można nabyć bilety. zasłużone 5 gwiazdek :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
20.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane