kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny

kabaret Grupa MoCarta

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny

Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny - Bilety na kabaret

Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny od wielu lat spotykają się na scenach całego świata, żeby wspólnie występować, więc w końcu przyszedł czas na połączenie tymczasowej współpracy w jeden pełny program.

Najnowszy program najpopularniejszych polskich komików eksportowych to połączenie muzyki i pantomimy w jedno wspólne i niezwykle zabawne show.
20-letnie doświadczenie sceniczne obu wykonawców daje Widzom możliwość obcowania z kabaretem w nowej odsłonie, w której nie rządzą słowa, ale perfekcyjnie dopracowane muzyka i ruch. Kabaret w tej postaci to nie tylko 1,5-godzinna rozrywka na najwyższym poziomie, lecz także możliwość zachwycenia się nowymi aranżacjami i skojarzeniami muzycznymi oraz możliwościami ludzkiego ciała.

Serdecznie zapraszamy na ten wspólny program - na równi zaskakujący i nieodparcie śmieszny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grupa MoCarta oraz Ireneusz Krosny

Wspaniały występ, duża dawka świetnej muzyki i dobrego humoru.
cudowny, wspaniały i bardzo śmieszny. Niezapomniany wieczór w fantastycznym miejscu z lampką wina
Dziewczyna 22.10.2019 20:45
Bawiliśmy się doskonale. Cała rodziną. Od 12 latka do ponad 80 latka.
Znakomite wydarzenie dla całej rodziny!
Fantastyczne, wspaniałe. Kultura na wysokim poziomie. Subtelny humor. Bawiłam się świetnie. Minusem jest sala z wysokimi fotelami i małym spadkiem; trzeba było wyciągać się, żeby zobaczyć. Swobodnie można było oglądać mniej więcej od pasa w górę. Sala bardziej na kino niż występy sceniczne.
Wspaniały występ, bardzo dobrze się bawiliśmy 👍👍👍
Doskonałe - a jakie inne miało by być? Po występie możliwość uzyskania autografów, zdjęć i porozmawiania z artystami w miłej atmosferze. Wspaniale!
Bardzo sympatyczny, profesjonalny występ. Szczególnie podobał się mojej 11-letniej córce. Wady: ustawienie foteli sprawia, że niewiele widać. Przed nami siedziały 2 siostry zakonne z bardzo wysokimi nakryciami głowy. Nie widziałam zbyt wiele, a moja córka siedziała na dwóch nakładkach na fotel położonych jedna na drugiej. Mnie osobiście przeszkadzała piosenka nagrana z dziećmi zespołu, ponieważ nie była śmieszna i nie było w niej nic ciekawego. W dodatku zagrano ją na początku i obawiałam się, że cały występ będzie w tym stylu. Na szczęście tak się nie stało.
ŚWIETNA ZABAWA, NA WYSOKIM POZIOMIE. TEGO SIĘ SPODZIEWAŁAM I NIE ZAWIODŁAM SIĘ. BRAWA DLA WSZYSTKICH WYKONAWCÓW. MAGDA
Super
Irek pokazał klasę. Dawno się tak nie uśmiałem. miejsca na krzeszełkach bardzo dobre, natomiast przy stolikach mogło być mało widać
Przedstawienie wspaniałe, tyle fantastycznego humoru, dowcipu. Zarówno Grupa Mozarta jak i Ireneusz Krosny fenomenalni. Polecam!!!!!!!
Knoncert cudowny!!! jedynie miesjcówkę miałam słabą tj. fotel 1 i 2 że nawet Pan Filip Jaślar spytał sie coś widziałyśmy. Głośniki zasłaniały dużo. Poza tym było super.
Było super!
Doskonała zabawa, a Pan Ireneusz Krosny jest the best :)
Wspaniały występ! Humor na najwyższym poziomie.
Rewelacja.Dawno nie bawiłem się tak doskonale.Mój wnuk(12)sceptycznie podchodzący do takich wydarzeń dla dorosłych z racji godziny,określił to"zarąbiście" Tak trzymać
FENOMENALNY występ! Grupa MoCarta zapewniła wszystkim świetną zabawę okraszoną szczyptą lekko podanej edukacji muzycznej. Świetna promocja Roku Moniuszkowskiego! Brawo Brawo!Brawo! Ireneusz Krosny GENIALNY :-) Dziękujemy za cudowny wieczór i śmiechoterapię!
Dobry profesjonalny występ. Dobra rozrywka na wysokim Poziomie.
Wspaniały wieczór - elegancka pyszna kolacja, mnóstwo śmiechu i wykwintnych żartów :)
Warto "tracic" w ten sposob czas. Genialnie było!
Niezaominajka 19.09.2018 17:11
Ocena obejmuje tylko bałagan z numerowaniem oznaczeniem siedzeń. Kupujesz bilet na środku, a w rzeczywistości siedzisz w "szafie" i nic nie widzisz. Totalna porażka!!!!! Robienie kupujących w 5 zł. Tak można powiedzieć oszustwo. Jak by nie było. Więc uważajcie to co kupicie to totolotek.
Niezadowolony 19.09.2018 12:59
Czy można połączyć sztukę z zabawą ? Wczorajszy koncert pokazuje, że nie trzeba wygadywać głupot, rzucać "teoretycznie" zabawnymi komentarzami, żeby ludzi rozbawić. Sztuką jest wyjść na scenę, nic nie mówić i doprowadzić ludzi do płaczu ze śmiechu. Wybitni artyści, z wielką pasją. Wspaniały, niezapomniany koncert. Wielki szacunek dla artystów, którzy łączą prawdziwą sztukę z zabawą. To na pewno był niezapomniany wieczór.
Wspaniały, pełen humoru i świetnych pomysłów występ! Grupa MoCarta i Ireneusz Krosny są po prostu wspaniali, a razem to już istna petarda. Cały wieczór śmialiśmy się niemal do łez. Serdecznie polecam!
Fantastyczny występ. Pełna profeska! Żuchwa bolała od śmiechu.
Super śmieszne połączenie humoresek mimicznych i klasyki na wesoło Polecam gorąco
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret