Grzegorz Halama & Maciek Brudzewski Stand-up Comedy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

stand-up Grzegorz Halama

Grzegorz Halama & Maciek Brudzewski Stand-up Comedy

stand-up Grzegorz Halama

Grzegorz Halama & Maciek Brudzewski Stand-up Comedy

Grzegorz Halama & Maciek Brudzewski Stand-up Comedy - Bilety na stand-up

Kolejny wieczór Stand-up Comedy zorganizowany za sprawą projektuStand-up No Limits! Po występie komików oczywiście transmisja meczu!

Tym razem do Ęklawa - klub kultura kawa przyjadą:

Grzegorz Halama - nazywany jest Ojcem Chrzestnym polskiego stand-up’u. Jako pierwszy w Polsce używał nazwy stand-up. Jest autorem pierwszych w Polsce warsztatów stand-up jak i pierwszej w Polsce imprezy stand-up współorganizowanej wraz z telewizją Comedy Central.

Po o 5 latach przerwy wraca na scenę z nowych programem w stylu Stand-up. Nowy program Grzegorza Halamy to tzw. CZYSTY Stand-up - czyli pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze
i dowcipnie. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych. CO TY WIESZ O ODCHUDZANIU to set osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się „grubaskowi”, wizycie w fitness klubie, przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy. J

Oraz

Maciej Brudzewski - komik z Olsztyna prowadzący scenę o nazwie Stand-up Inferno w Galerii Sowa, Pubie Perła Live (Giżycko) oraz Pubie Perła Live (Szczytno). Jako gospodarz na scenie gościł między innymi Ablearda Gizę, Kacpra Rucińskiego, Wiolkę Walaszczyk i Rafała Paczesia. Działa niecały rok, a już rewelacyjnymi występami wypracował sobie finał na 2 edycji Antrakt Stand-Up Festiwal.
Jego największym sukcesem było zbicie piony z Piaskiem, największą porażką- nietrafiona piona z Edytą Górniak. Jego występy to opowieści z życia wzięte, Maciej regularnie ogląda „Szkołę” i „Szpital dlatego wie o życiu niemal wszystko!

Wstęp dla osób pełnoletnich!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Najlepszy stand up na jakim byłam ???? wiele pozytywnych emocji oraz powodów do śmiechu. Czekam na kolejny, równie dobry stand up ! ?????

Polecane