stand-up Grzegorz Halama

Grzegorz Halama & Maciek Brudzewski Stand-up Comedy

stand-up Grzegorz Halama

Grzegorz Halama & Maciek Brudzewski Stand-up Comedy

Grzegorz Halama & Maciek Brudzewski Stand-up Comedy - Bilety na stand-up

Kolejny wieczór Stand-up Comedy zorganizowany za sprawą projektuStand-up No Limits! Po występie komików oczywiście transmisja meczu!

Tym razem do Ęklawa - klub kultura kawa przyjadą:

Grzegorz Halama - nazywany jest Ojcem Chrzestnym polskiego stand-up’u. Jako pierwszy w Polsce używał nazwy stand-up. Jest autorem pierwszych w Polsce warsztatów stand-up jak i pierwszej w Polsce imprezy stand-up współorganizowanej wraz z telewizją Comedy Central.

Po o 5 latach przerwy wraca na scenę z nowych programem w stylu Stand-up. Nowy program Grzegorza Halamy to tzw. CZYSTY Stand-up - czyli pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze
i dowcipnie. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych. CO TY WIESZ O ODCHUDZANIU to set osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się „grubaskowi”, wizycie w fitness klubie, przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy. J

Oraz

Maciej Brudzewski - komik z Olsztyna prowadzący scenę o nazwie Stand-up Inferno w Galerii Sowa, Pubie Perła Live (Giżycko) oraz Pubie Perła Live (Szczytno). Jako gospodarz na scenie gościł między innymi Ablearda Gizę, Kacpra Rucińskiego, Wiolkę Walaszczyk i Rafała Paczesia. Działa niecały rok, a już rewelacyjnymi występami wypracował sobie finał na 2 edycji Antrakt Stand-Up Festiwal.
Jego największym sukcesem było zbicie piony z Piaskiem, największą porażką- nietrafiona piona z Edytą Górniak. Jego występy to opowieści z życia wzięte, Maciej regularnie ogląda „Szkołę” i „Szpital dlatego wie o życiu niemal wszystko!

Wstęp dla osób pełnoletnich!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Grzegorz Halama & Maciek Brudzewski Stand-up Comedy

Najlepszy stand up na jakim byłam ???? wiele pozytywnych emocji oraz powodów do śmiechu. Czekam na kolejny, równie dobry stand up ! ?????

Polecane z kategorii stand up