kabaret

Kabaret Czesuaf vs. Kabaret Limo

kabaret

Kabaret Czesuaf vs. Kabaret Limo

Kabaret Czesuaf vs. Kabaret Limo - Bilety na kabaret

Kabaret Czesuaf tworzy trzech przystojnych inaczej facetów. Czesuaf od sześciu lat krąży po Polsce bawiąc publiczność, zdobywając nagrody na przeglądach kabaretowych i tankując na lokalnych stacjach ropę do Opla Astry, rocznik 1996, niebity, stan igła.Czesuaf ma na koncie kilka programów, w tym kilka śmiesznych. Kabaret porusza się w oparach absurdu, a także w szeroko pojętej tematyce społecznej. Jest laureatem większości przeglądów i festiwali kabaretowych. Czesuafa można też zobaczyć na szklanym ekranie, np. podczas X Mazurskiej Nocy Kabaretowej, gdzie przedstawili skecze „Powódź” i „Ekolodzy” oraz w programie Piotra Bałtroczyka, gdzie kabaret przeobraził się w słynny zespół "The Ponic".Najnowszy program Czesuafa nosi tytuł "Idealny Świat" i stanowi autorską wizję doskonałego świata. Świata bez wad. Świata, jakiego jeszcze świat nie widział. Ten program to duża dawka znakomitego humoru oraz gwarancja ponad godzinnej dobrej zabawy. Zapraszamy!

Kabaret Limo rozśmiesza w niesamowity sposób – bawią się tym, co robią, podpierając kunsztowne aktorstwo doskonałymi tekstami. Ci, którzy obserwują karierę Lima, pamiętają ich habity i Świętą Inkwizycję oraz czarne trampki, którymi podbijali serca publiczności na Pace. Udało im się po wielokroć, dlatego oglądanie ich to naprawdę świetna zabawa.
Stworzyli kilka programów: „Limoniada”, „Wersja robocza”, „Program ze zwłoką”, „Za murami, za stosami”, „Miasteczko” i obecnie „Dzielnia”. Wygrali w międzyczasie mnóstwo nagród na wszystkich przeglądach w kraju – do tego stopnia, że przestali się pokazywać na konkursach – no chyba, że w roli gwiazdy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Czesuaf vs. Kabaret Limo

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret