kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bytom

Recenzje

Najlepszy kabaret w Polsce bez dwóch zdań. Ten program jest po prostu świetny. Polecam.
Genialne połączenie opery z kabaretem. Z reguły nie przepadam, za "śpiewanymi żartami" ale tu jest to tak wyważone, nie męczące i do posikania śmieszne. JA CHCĘ JESZCZE RAZ :)
Na Hrabi to najlepiej założyć pampersa. Pierwszy sort!
Najgorszy program Hrabi jaki widziałam, moim zdaniem dno. Na całej sali ubawione były aż 3 osoby.
Jak zwykle niezawodni, fenomenalni numer jeden polskiego kabaretu .Hrabi nie zapominajcie nigdy o Siedlcach. Jesteście lekiem na wszystko.
Kabaret Hrabi - jak zawsze ŚWIETNI !!! Po tak długiej przerwie wreszcie mogłam się z nimi bawić. Niesamowita dawka humoru i tym razem popis głosów. Czułam się do tego jak w teatrze muzycznym. Dali z siebie wszystko. Polecam, polecam, polecam !!!
Co tu opisywać. Tak jak zawsze występ SUPER!
Jarosław 15.06.2021 18:47
Hrabi jak dobre wino. Z wiekiem są coraz doskonalsi. Inteligentnie i po bandzie. Dzięki za super zabawę! Mors mnie zabił;);)
Rewelacja
Super, miło było po tak długiej przerwie znowu zobaczyć artystów na scenie.
P. Asia jak zwykle bawi do łez. Czesław Jakubiec - duży talent komediowy. Pozostali panowie troszkę poniżej możliwości. Cały spektakl troszkę poniżej poziomu do jakiego nas przyzwyczaili. Ale to ciągle Hrabi, ciągle śmieszy. Warto.
Świetny występ, nowy program, polecam.
Bardzo nam się podobało, polecamy
Było wspaniale! Cudowni artyści. Tęskniliśmy za tym!!!!!
Pani Asia jak zwykle rewelacyjna, chłopaki też dały radę! Uśmiałysmy się z koleżanką do łez:-)
Super przedstawienie. Artyści nadal w świetnej formie. Polecam😊
Jak zwykle terapia śmiechem, żywy kontakt z publicznością i spontaniczny humor BEZCENNE!!!
Super zabawa! wspaniałe , inteligentne poczucie humoru, a wszystko okraszone genialnymi ariami operowymi i muzyką poważną w niepoważnym ;-) wydaniu :-))... Szczerze POLECAM!!
Dzień dobry, kocham (sic!) wybrane programy kabaretu Hrabi, ale to co stało się w ostatnią niedzielę napawa mnie głębokim smutkiem. Czy wg współwystępujących siedlecka publuczność gorsza od Poznaniów, Trójmiast, Krakowów czy tam innych Warszaw? Spektakl robiony na odwal, mało śmiesznych/inteligentnych (choć nie to, że wcale) fragmentów. Mój Ojciec w ostatniej podróży na południe Pl miał więcej fajnych textów za darmo [przypominam: wydane 8 dych]. Nie idźcie tą drogą Ludwigku Dornie! Ps - Gdyby spektakl został wypluty 'na już'...... ale cholera jasna!: rok lockdownowej zamrażarki sprzyjał zaciszu domowemu i tem samym podkręceniu kilku dowcipów. Chyba zacznę wyznawać bezwzględny krwawy wolny rynek dla artysstów miast dopłat z kieszeni podatnika (wahałam się długo) (ps: sama zmieniłam branżę, choć całkiem sprawnie gram na skrzypcach - proszę nie amputować ew. niezrozumienia meandrów życia ze/w/obok sztuki). Pax.
Jak zawsze na ich występach przepona popracowała solidnie
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane