kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bytom

Recenzje Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Występ był rewelacyjny. Uwielbiam Hrabi a szczególnie Boską Kołaczkowską. Nie zawiodłam się. Wielkie dzięki.
Skecze są świeże, ciągle dopracowywane i dopieszczane. Ten spektakl kabaretowy jest świetny, a dodatkowo z każdym kolejnym obejrzeniem smakuje lepiej - po 8 razie coś o tym wiem. Polecam miłośnikom opery, ale też tym, którzy tak, jak ja nie są wielkimi fanami tej formy teatralnej. Może was też przekonają, że opera nie jest taka straszna, w końcu muzyka poważna, nie musi być poważna :D
jak zwykle zdrowy śmiech, a nie rechot.
Występ udany, całkiem długi (prawie dwie godziny bez przerwy) program ciekawy i uderzający w trochę inne tematy niż Hrabi częstował do tej pory. Duży plus za interpretację znanych tematów operowych, a Pan Jakubiec klasa sama w sobie, super ze współpracujecie!!! Jak dla mnie ciut za mało gry mimicznej, w której jesteście Mistrzami, ale ogólnie super spędzony czas. Aula w Poznaniu niby ładna, niby nowa, a krzesła to masakra. Bardzo niewygodne, duży minus dla tego miejsca.
Jak zawsze, dowcipy na wysokim poziomie i pełen profesjonalizm w każdym zakresie, a stroje w głównej Arii na wypasie...:)
Byłam wczoraj,jeszcze jestem pod wrażeniem
Ten kabaret niezmiennie prezentuje najwyższy poziom. Zawsze dobra zabawa i świetna atmosfera. Tak trzymać! Dziękuję 😊
Jak zawsze Rewelacyjny występ kabaretu Hrabi!!!
Świetnie zorganizowane wydarzenie. Artyści wspaniali. Nowy program z aluzjami do znanych wystapien.
Cudowny Kabaret
Joanna 15.09.2021 10:59
Super występ . Wspaniała zabawa przez dwie godziny.
Lekkie rozczarowanie. Pomysł na temat wiodący kapitalny. Aryjki - perełki. Najlepszy numer całego spektaklu był dopiero w drugim bisie. Raził natomiast Kamol w wygibasach rodem z "Chłopaków do wzięcia". Długimi momentami było zbyt krzykliwie, co szczególnie rzucało się na uszy przy kapitalnych fragmentach zagranych szeptem i ciszą.
Jak zwykle kabaret Hrabi stanął na wysokości zadania. Nie do podrobienia Joanna Kołaczkowska ❤️❤️❤️. Polecam wszystkim, 2 godziny świetnej zabawy.
Hrabi - jak zwykłe perekcyjnie, w swoim stylu, super spektakl, zabawa i ubaw po pachy. Pani Kołaczkowska jest niesamowita - jesteśmy jej zagorzałymi fanami.
Występ rewelacja. Jesli ktoś jest niezdecydowany czy iść to zdecydowanie polecam iść a Nie będziecie żałować !!!
Najlepsi - zawsze!
Naj, naj, najlepszy polski kabaret. Mistrzowskie aktorstwo - Joanna bezkonkurencyjna. Wspaniały program - ogrom wrażeń , świetna zabawa
GEORGE 14.09.2021 21:44
Jak zwykle niezastąpieni. Tęskniliśmy! :)
Świetna zabawa! Dzięki!
Ewa W. 14.09.2021 12:30
Fenomenalnie, śmiechu było co nie miara. Znakomity program, który przyniósł radość, śmiech i łzy - ze śmiechu rzecz jasna. Już dawno się tak nie uśmialiśmy, a był to program o Operze, czyli ból, łzy, smutek, gehenna 😁
Ariaci …..ach aria Ci - klasa! Organizacja na wysokim poziomie. Szacunek do publiczności, punktualność, obsługa, komfort. Polecam Relax Złota 5
Aneta 14.09.2021 10:10
Super. Przemiły wieczór.
Mario 14.09.2021 09:45
Jak zawsze z Hrabi - świetna zabawa i atmosfera. Pani Asia to po prostu ikona polskiej sceny kabaretu. Dziękuję że jesteście!
Tusza 14.09.2021 09:41
Kapitalne !
Jak zwykle : Mistrzostwo Świata !!!!
Tomasz 14.09.2021 09:39
świetna organizacja. super atmosfera przed wejściem i w takcie spektaklu. Bar świetnie zaopatrzony.
jak zawsze wymiatają. POLECAM
Świetny występ ! Na pewno pojawimy się jeszcze nie raz!!
Marta096454 14.09.2021 08:49
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret