kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Kielce Kieleckie Centrum Kultury | Kupuj Bilety Online

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kielce

Recenzje

Jak zwykle rewelacja. !
Hrabi jak zawsze na wysokim poziomie. Bawiłem się od samego początku do samego końca. I co najważniejsze można się ubawić po pachy bez polityki i ataków na grupy społeczne. Podziwiam wszystkich aktorów za rewelacyjny wykon arii operowych.
Rewelacyjne widowisko , świetnie spędzony czas:))) Śmiechu co niemiara :)
Fantastyczne przedstawienie. Aśka jest jak zawsze bombowa, zresztą pozostali też. Nie znałem P. Czesława ale równie dobrze sprawdził się w tej roli. Następne wydarzenia z tą grupą na pewno nie opuszczę. Jak najbardziej polecam.
Bawiłem się świetnie. Hrabi mają w swoim repertuarze lepsze skecze, ale i tak warto było obejrzeć ten spektakl.
Świetnie się bawiliśmy!
Bardzo udany spektakl. Udział Czesława Jakuba wniósł całkiem nowy klimat, jego piękny głos był wielkim atutem programu. Uwielbiam operę, więc bardzo mi się podobało. Jedynie konieczność zakładania maseczki i konieczne odstępy między widzami trochę ograniczała spontaniczność,całe na to jest już nie ma rady...
Biletyna.pl - nie pomagajaluzik i biorą kase nawt jak nie pójdziesz na wydarzenie. NiE zwrocili pieniędzy - w krakowie zakażeniia. szakeja ale zwroty były tylko do miesiąca przed wydarzeniem. Mail o tym wysłali - byłem poza domem i nie odczytałem - wiec poprosilem o zwrot po terminie. Olali. .sa w prawie - ale tez DUPĄ DO KLIENTA. 0 zrozumienua kontekstu. Wstyd. Nigdy więcej u nich nie kupię biletu
Wspaniały wieczór! Kabaret Hrabi I Czesław Jakubiec zapewnili rozrywkę na najwyższym poziomie i obalili mit, że muzyka poważna musi być "poważna". Polecam każdemu ☺️
Super! Na zywo jeszcze lepsze niż w TV. A Pani Kolaczkowska nie do przebicia! To był mój pierwszy kabaret na żywo i wiem juz ze nie ostatni.
Baaaaardzo dobry program !!!!
Kolejny fantastyczny występ kabaretu "Hrabi". Wesoło, zabawnie i śpiewająco. Cudownie spędzony czas.
Super, Joanna Kołaczkowska jak zawsze wymiata.Gość kabaretu dodaje operowego uroku. Polecam
Świetne widowisko 😁
jak zwykle rewelacja , pomysł z p.Jakubcem b. ciekawy i udany :)
Świetne spektakl : )
Z Kabaretu Hrabi uwielbiam Panią Asię i trochę było Jej za mało, wg mnie za dużo ariatek wyśpiewali, wolałabym więcej skeczy, no ale to kwestia gustu, ogólnie bawiłam się bardzo dobrze :)
Dzień dobry. Spektakl rewelacyjny. Dużo humoru i dużo śpiewu, co lubię. Pani Joanna jest jest niesamowita. Cieszę się, że w końcu poznałam ludzi, których do tej pory oglądałam tylko w telewizorze. Pozdrawiam, Wanda Fabińska.
Co tutaj dużo pisać jak zwykle dużo śmiechu :) zabawa na najwyższym poziomie ;)
Co tu dużo mówić- klasa sama w sobie nigdy nie zawodzi. Występ tak super, że chętnie nagranie kupię :) organizacja rewela, także 5 gwiazdek się należy :)
Barbara 21.09.2020 17:02
Cały zespół ujawnił w pełni swoje możliwości wokalne. Będę wracał do tych interpretacji klasycznych utworów. Bardzo dobry program. Czesław pasuje do Hrabi. Świetnie się bawiliśmy.
Jestem zawiedziona. Skecze nie były śmieszne, a program nudny. Jeśli ktoś nie lubi muzyki poważnej, to powinien sobie odpuścić. Lubię te grupę ale nawet Pani Asia nie uratowała show
Uwielbiam Hrabi. Połączenie z muzyką "poważną" to było wyzwanie dla aktorów pod względem wokalnym.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane