kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Kraków NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK | Kupuj Bilety Online

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec w najnowszym programie - "ARIACI".
Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl "Ariaci", będą Państwo mieli to z głowy.
Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
WYPRZEDANE

Recenzje

fantastycznie ,pełen relax
Kabaret Hrabi jak zawsze na wysokim poziomie i w świetnej formie! Dziękujemy za mile spędzony wieczór!
Rewelacja, jak zawsze. Super wieczór.
Hrabi jak zwykle poziom Everest w kabaretach, troszkę kulała organizacja przez covid.
bardzo udane popołudnie, śmiechu co niemiara :D Czesław "oczami" i mimiką twarzy gra prześwietnie. A Ąśka wymiata!jak zawsze :)
Jeżeli naprawdę jedna minuta śmiechu wydłuża życie o 10 minut to jestem mocno na plusie po tym występie. Wyjątkowy występ, niesamowicie wartościowy czas! Wspaniałe poczucie humoru dla każdego. Serdecznie dziękuję Kabaretowi Hrabi i Panu Czesławowi Jakubiecowi.
Świetnie się bawiliśmy!
Zdecydowanie wolimy Hrabi w tematach codziennych niż muzyki poważnej. Było kilka fajnych skeczów, ale całość nie nasz klimat. Dodatkowo miejsce - amfiteatr Tarasów przy Aquaparku... miejsce zadaszone, zacienione, blisko morza, a to znaczy, że chłodne. Zdecydowanie należało się cieplej ubrać.
Przykro mi ale nie podobało mi się. Przyszłam dla pani Joasi-wspaniałej. Ale program nie przypadł mi do gustu. Jeżeli chcę posłuchać arii to pójdę do opery-a chodzę i lubię.Byłam zawiedziona ,bo nie tego oczekiwałam. Być może najtrudniej jest ludzi rozśmieszyć.
Hrabi jak zawsze perfekcyjni!!!Super koncert !!!
Było śmiesznie a o to chodziło 😊
Nowy program tematyczny opera na wesoło no i ten świetny głos Joanmy Kołaczkowskiej..
Jak zawsze świetnie na Hrabi :-)
Aska jak zawszs wymiata
Wszystko w porządku. Prawie 2 godziny śmiechu. Organizacja dobra.
Kabaret Hrabi miał lepsze i gorsze momenty w "Ariaci", ale na pewno nie ma czego żałować :-) przez większość czasu było zabawnie, a wokalnie rewelacja ! P.Kołaczkowska wymiata :-) Pod względem organizacyjnym klapa. Bilety (Amfiteatr Sopot) sprzedawane na 1 strefę, najdroższe, bez żadnej informacji że nie można zająć dowolnego miejsca (info, że miejsca są nienumerowane), a po przybyciu wskazywano dwa ostatnie rzędy, mimo pustych krzeseł z przodu. Ponadto krzesełka poustawiane nie po kolei, osoby z biletami zakupionym wcześniej, które ponoć były numerowane, musieli siadać tam, gdzie wskazano im miejsce, lub gdzie zostało miejsce wolne, ponieważ panował taki chaos, że finalnie chyba nikt nie wylądował na swoim. Występ z powodu zamieszania lekko opóźniony. Mimo fatalnej organizacji prowadzący imprezę próbował wyjść z twarzą przepraszając gości, więc chociaż tyle. Sam występ godny polecenia :-)
Jeden z najgorszych kavaratetow jaki widziałem, po za tym kupiłem bilety w 1 rzędzie 4 szt jak już przyszedłem były zajęte bo organizator powiedziała że wypełnili miejsca i mamy gdzieś usiąść z tyłu. Bardzo słabe.
Hrabi - wiadomo, rewelacja jak zwykle. Organizacja - biorąc pod uwagę covid, zmiany, niewiadomą i zmieniające się regulacje - BDB. Wcześniej byliśmy informowani mailem i sms o ważnych sprawach, a na miejscu obsługa dwoiła się i troiła, by wszystko było OK.
Hrabi klasyka. Mistrzowie od … dziestu lat. Zawsze i wszędzie.
Wspaniałe wydarzenie, bawiłem się wręcz niesamowicie. Humor na poziomie, co jest rzadkością na polskiej scenie, a w dodatku te głosy! Polecam!
Idealnie 😁🤣🤣
Uwielbiam Hrabi, ale wczorajszy występ mnie nie "powalił". Wolę tradycyjne skecze w Ich wykonaniu. Po raz pierwszy nie popłakałam się że śmiechu :(
Rewelacja. Mistrzowie w każdym calu. Przedstawić operę, muzykę poważną w zabawny sposób jednocześnie nie zniechęcając do niej to majstersztyk. To po prostu trzeba zobaczyć na własne oczy :)
Kabaret jak zawsze na najwyższym poziomie. Śmiechu co nie miara. Ąśka jak zawsze w swoim żywiole. Widać, że kochają to co robią. Zastanawiałem się nawet, czy nie kupić biletów na ich sierpniowy występ w Sopocie
Kabareciarze w formie! Pan Tenor strzał w dziesiątkę!
Było cudnie jak to na Hrabim. Urzekł nas też pan Paweł, swoją pokorą 😊 pozdrawiamy, polecamy
Jak dla mnie Hrabi to najlepsza grupa kabaretowa. Uwielbiam ich za ich niepowtarzalny styl. Za to , że z "niczego" potrafią rozbawić do łez. Przedstawienie zakończone trzykrotnym bisem. Kołaczkowska i panowie jesteście super!
Nie zachowano zasad bezpieczenstwa jesli chodzi o wymaganą odleglosc rzedow 1,5m. Wszyscy siedzieli obok siebie. Oswiadczenia o stanie zdrowia nie byly w zaden sposob sprawdzane. Sam kabaret super!
Hrabi jak zawsze świetni!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane